Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

όταν είσαι χαλια ψυχολογικά

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Worrion, στις 29 Δεκεμβρίου 2008.

  1.  
     
  2. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    ... προσπαθώ να ανακαλύψω πώς λέγεται στη γλώσσα των ξωτικών το "Γαμώ το σπιτάκι σου, μαλάκα" και ηρεμώ λίγο.
     
  3. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    You fucking mushroom-home owner???
     
  4. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

     
     
     
  5. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

  6. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Οκ, θα το πω στο πρώτο ξωτικό που θα συναντήσω. Έτσι και σημαίνει "Έχω τρία αρχίδια", "Είμαι άσχημος" ή κάτι τέτοιο, ξέρεις ποιος θα την πληρώσει, ε;  

    @margarita_nikolayevna , μον ντιέ, χρυσή μου, μπερδεύεις τις φυλές της μέσης γης. Πες μου τώρα ότι δε θυμάσαι το όνομα του καφέ μάγου, να μου βγάλω μία, μία όλες τις τρίχες που έχουν ανταύγειες.
     
  7. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Καπουτσίνος;;;  
     
  8. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Go with confidence, έχεις την επιβεβαίωση μιας της γκρίζας φυλής.
    Να προσέχεις μόνο γιατί ένα βέλος στον κ@λο μπορεί να σε ενοχλεί ή/και να σε προσβάλει.
     

    ΥΓ Να το δείξεις στον πρώτο ξωτικό που θα βρεις. Και να ξέρει αγγλικά.
     
  9. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Βρισκω ενα φιλαρακι για να πω τον πονο μου
     
  10. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Βάζω κλασσική μουσική και διευθύνω την ορχήστρα

     
  11. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Ταινία (κλαψιάρικη πάντα), φαγητό (βρωμιές) κανά τσιγάρο (απο αυτά που πίνονται) και ύπνος. Μεγαλεία!!
    Μια άλλη λύση είναι να βγώ με τον εαυτό μου να τα πιώ και να καταλήξω με τουλάχιστον 5άτομα παρέα. Όταν δεν είμαι και στα πολύ καλά μου προτιμώ τους ξένους μέχρι να μου περάσει.