Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

“Professional domination is not prostitution……

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος trampledgr, στις 16 Μαρτίου 2008.

  1. focus

    focus Regular Member

      :xyxwave:
     
  2. Απάντηση: “Professional domination is not prostitution……

    Καλησπερα !! Καλσονακιας !!

    Θα διαφωνισω αν και μαλλον θα συμφωνησουμε !!
    Τι εννοω !!

    Κατ'αρχας καθε ειδους ερωτικη υπηρεσια μετα βαλαντιου ονομαζεται πορνεια !!
    Το ερωτημα για εμενα ειναι , " Η πορνεια ειναι επαγκελμα ή λειτουργημα '' !!;;

    Καποτε καποιος ειπε , " Για να μαθαινουν οι νεοτεροι και να ψυχαγωγουνται οι παλιοτεροι " !!

    Ομως μην παμε μακρια !!! Ας αναλογιστουμαι μονο τους ναυτικους που βρισκονται μακρια !!!

    Ας αναλογιστουμε ανθρωπους που εχουν ψυχολογικα προβληματα 'η αλλου ειδους προβληματα υγειας και δεν μπορουν να εχουν μια σχεση οπως ολοι οι αλλοι !!

    Χωρια ανθρωπους που οι προτιμησεις τους δεν συμπηπτουν με τις προτιμησεις του κοινωνικου υποτιθεμενα καθωσπρεπεισμου !!!

    Ας αναλογιστουμε αλλου ειδους προβληματα οικογενειακα ή και πιο συγκεκριμενα προβληματα σχεσεων !! Ειτε επικοινωνειακα , ειτε βιολογικα , ειτε ανατομικα κ.λ.π.

    Τελος ας αναλογιστουμε τους οποιους μοναχικους Ανθρωπους !!

    Αρα πιστευω ειναι Λειτουργημα !!!

    Ομως για να ειναι Λειτουργημα ειναι απαραιτητη η Αυτη συνειδητοτητα της οποιας απλης Ιεροδουλης , Αφεντρας κι οποιου αλλου ρολου εχει !!
    Ετσι λοιπον χρειαζονται και ειναι απαραιτητες οι οποιες προϋποθεσεις γνωσεων και ιδιοτητων !!
    Μιας κι επαγκελματισμος δεν σημαινει μονο λεφτα και μυαλο , αλλα και Υπευθυννοτητα !!!

    Η αληθεια ειναι οτι οταν κανουμε μια εργασια , ποσο μαλλον Λειτουργημα , ακομα κι αναγκαστικα να το κανουμε , αν θελουμε να ειμαστε καλοι , σωστοι και υπευθυνοι σε αυτο που κανουμε θα πρεπει να το αγαπησουμε !!!

    Απο καποιον που οι συντρηπτικη πλειοψηφια των εμπειριων του δεν υπαρχει μιας και δεν παω με επαγκελματειες , αλλα ουτε κι εχω βρει την Αφεντρα της ζωης μου !!

    Αν ειχα την οικονομικη και χρονικη ανεση , πολυ πιθανον να ημουν σκλαβος 24/7 .

    Αλλα με μια Αφεντρα του επαγκελματικου χωρου που το συζητουσαμε περισυ προκειμενου να βρουμε μια φορμα , αλλα τελικα δεν τα καταφεραμε , εμαθα ολος τυχαιος απο διαλογο που ειχαν καποιες Κυριες μεσα σε τσατ , οτι η εν λογο πιθανη Αφεντρα μου ηταν σκλαβα κι εγινε Αφεντρα μιας κι εχει περισσοτερη ζητηση , αρα και χρημα !!!

    Κατα τα αλλα ομως θα ομολογησω οτι ηταν αρκετα καταρτησμενη !!!

    Οσον αφορα την 2η ερωτηση , θα απαντησω μονο απο αυτους τους λιγους διαλογους που ειχα μαζι τους , αντε να το μαρτηρισω και μια 1-2 εμπειριες που ειχα πριν 12 χρονια , απο αυτες της 1 ωρας !!
    ( Απο τοτε δεν το εχω ξανακανει !! )
    Θα ελεγα λοιπον οτι καποιες συζητιουνται !! Ισως ειναι ο τροπος που τις πλησιασεις ή και χημεια ακομα !!!
    Ομως σιγουρα ειναι καποιες που οχι μονο δεν συζητιουνται αλλα και σιγουρα το μονο που δεν θελουν ειναι να ειναι ψυχαναλητριες σου !!
    Προσωπικα ενας αλλος λογος που δεν πηγαινω γενικα με επαγκελματιες και δεν τα βρηκα και με την περσινη επαγκελματια Αφεντρα πρωην σκλαβα , ηταν οτι Ερωτευομαι !!!

    Δεν μπορω να διανοηθω να μην ερωτευθω την Αφεντρα μου και να μην της το εκφραζω λεκτικα ή εστω το γλειψιμο μου να μην της το εκφραζει !!!

    Πως μπορω να αναπνεω απο τα ποδια της , εννοω να ειναι το οξυγονο της ζωης μου και χωρις αυτα να πεθαινω , αν δεν εχω ερωτευθει την Αφεντρα μου και το μηδαμυνοτερο κυτταρο της !!;;

    Πως θα την Λατρεψω , πως θα την Αποθεωσω !!!!;;;

    Τελος , δεν ξερω αν θα μου αρκουσε ποτε αυτη η μια ωρα !!!

    Λαθος !!! Ξερω !!!! Γνωριζω !!!

    Δεν μου Αρκει !!!!

    Πολυ πιθανον λοιπον υπαρχουν εξομολογιστρες , αλλα δεν νομιζω οτι οσο περνουν τα χρονια τις βρισκεις κι ευκολα !!!
    Δεν ξερεται οτι ζουμε στην Φαστ Φουντ εποχη !!!;;;

    Μα τι λεω !!! Ζουμε στην εποχη της εικονας !!! Φατε ματια ψαρια.........!!!

    Αρα νομιζω οτι εχω απαντησει και στην 3η ερωτηση !!!

    Ας το πω πιο συγκεκριμενα !!! Οχι , εως και παρα πολυ δυσκολα !!! Αν ειναι κανεις πολυ Συναισθηματικος , ειναι για αυτον Τροπος Ζωης κι οχι η << ανακαλυψη της πυριτιδας >> και δεν βρει την εξομολογητρα - ψυχαναλητρια , καλυτερα να μην παει !!! Φυσικα να δοκιμασει , ουτε λογος , αλλα θεωρω οτι οι προϋποθεσεις που αναφερεις και οι ιδιοτητες , ειναι Ακρως Απαραιτητες !!!!!

    4ον , νομιζω οτι η απαντηση βρισκεται μεσα στο ερωτημα σου !!!

    Ακριβως !! Η Κοινωνιες τους ειναι πιο απελευθερωμενες !!! Περισσοτεροι πελατες . περισσοτερες επαγκελματιες , αλλα............ναι μεν και περισσοτερες οι ευκαιριες και για αναλογες σχεσεις , αλλα..........ποιος ειπε οτι εχουν λυθει και ολα τα προβληματα των οποιων σχεσεων !!;;

    Συγνωμην , αλλα οσο κοντα κι αν εφτασα στις ερωτικες μου προτιμησεις με σχεση και μαλιστα και μαλιστα και με μια απο τις πλεον αντιπροσοπευτικες μου αισθητικες η κοπελα , για να μην πω και της πλεον αντιπροσοπευτικης μου αισθητικης , κυριολεκτικα στα γουστα μου η κοπελα κι αντε να πω οτι ειμαι και καλοβολος , ακομα χειροτερα ομως διοτι τελικα Δυστηχως χωρισαμε επειδη δεν ηταν επικοινωνικη !! Σε σημειο που ουτε καν μου απαντουσε εστω με ενα ναι ή με ενα οχι !!!

    Και να σκευτητε οτι οσο πολυγραφοτατος ειμαι , αλλο τοσο λιγομιλητος ειμαι !!!

    Συνεπεια , οτι οσο κοντα και να ερθεις με τον αλλον σεξουαλικα , αν δεν υπαρχει αυτη η γαμημενη επικοινωνια , ακομα και το σεξ θα φθασει ως ενα σημειο και μετα θα φθηνει !!!

    Δυστηχως !!!

    Συμφωνειτε ή.......Διαφωνειτε !!!;;;

    Σε ευχαριστω παρα πολυ που μου εδωσες την ευκαιρια να τα πω ολα αυτα !!!