Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Aντιπαλότητες και έχθρες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 27 Ιανουαρίου 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. brenda

    brenda FU very much

    Ποσώς με ενδιαφέρει η άποψή σας αγαπητή, αν με θεωρείτε κατίνα ή όχι..εγώ μιλάω με τον ίδιο τρόπο σε όλους, τόσο δημόσια όσο στα ΠΜ, και αφού δεν έχετε μιλήσει μαζί μου προσωπικά δεν το γνωρίζετε, έχω τόσο κατάπτυστο χαρακτήρα που δεν μπορώ να κρυφτώ, αλλά με ευχαριστεί το γεγονός ότι προσπαθείτε να αντιστρέψετε το επιχείρημα, μένοντας στο σημαίνον και όχι στο σημαινόμενο....

    Το τι μου είπε η Μαντλέν και τι ύφος είχε αυτή και εγώ αντίστοιχα μπορώ να το τεκμηριώσω με το περιεχόμενο του μοναδικού ΠΜ που έχω ανταλλάξει μαζί της....
    Ζητώ και δημόσια την άδειά της να το κάνω...αν έχω μιλήσει απρεπώς, την έχω θίξει, ή προσβάλλει....

    Το ήθος μου δεν θα το κρίνετε εσείς, εγώ κρίνω όμως το δικό σας, ως προς την κατάπτυστη μεροληπτική στάση που τηρείτε στο εν λόγω ζήτημα...

    Σε ένα μόνο πράγμα συμφωνούμε....Το εμφανές είναι εμφανές...Δεν σας είδα να κουνάτε κανένα δάχτυλο στην έτερη κατίνα, ούτε εσάς, ούτε κανένα άλλο μέλος της διαχείρισης....

    Σας προκάλεσα ανοιχτά...αν δεν σας κάνω, αν το επίπεδό μου είναι χαμηλό για το φόρουμ σας, διαγράψτε με...

    ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ....
     
    Last edited: 28 Ιανουαρίου 2015
  2. gaby

    gaby Guest

    @brenda,

    νομίζω ότι είναι ανάγκη να πιείς λίγο κρύο νερό μήπως και συνέλθεις. Συμπεριφέρεσαι εξαιρετικά προκλητικά εδώ και πάρα πολλά ποστ και ναι, βρίσκω καλή ιδέα η διαγραφή σου. Κυρίως επειδή μπορεί να είσαι ανήλικη. Κατάπτυστη να πεις τη μούρη σου, χαμένο αχρησταδούρι που δεν ξέρεις να διαβάζεις τι σου γράφουν και είσαι τελείως κακότροπο, που πρέπει να σου αερίζουμε τ αυτάκια εδώ πέρα για να περάσεις καλά τη μέρα σου! Και αει στα τσακίδια μόνη σου, πήγαινε να κάνεις παρέα σε αυτούς που σε ορμήνεψαν να το κάνεις κεραμιδαριό εδώ πέρα.
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ!!!!!! 
     
  4. Strong_Weakness

    Strong_Weakness smile....it can kill your enemy

    ειναι εντελως περιττη η υπαρξη αυτου του νηματος.δημιουργηθηκε μονο για να υπαρξει μεγαλυτερη ενταση..μην ικανοποιητε τις κακεντρεχιες καποιων μελων και τις παραξενιες τους.
     
  5. gaby

    gaby Guest

    @brenda
    μάζεψε το like σου αμέσως και μαζέψου! Τώρα!
     
  6. Strong_Weakness

    Strong_Weakness smile....it can kill your enemy

    και απο οτι βλεπω ο σκπος του νηματος επιασε τοπο....καποιος θα τριβει τα χερακια του πολυ σαρκαστικα τωρα και με σατανικο γελακι.....
    ειστε μεγαλες γυναικες......σταματηστε να τροφοδωτειτε ικανοποιηση αλλα μελη!
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Διαταγές στα σκλαβάκια σας, ή σε όποιον σας παίρνει.... 
     
  8. danos

    danos Regular Member

    εγω κουμπάρα το μονο που ξέρω είναι οτι απ τη στιγμή που ξαναμπηκες εδω ζωντάνεψε το φόρουμ  
    χώρια οτι άρχισε το ποιοτικό χιούμορ  
     
  9. gaby

    gaby Guest

    Να υποθέσω ότι ήδη μας εγκατέλειψες;

    Λεπτομέρεια, μπορώ να σε διατάξω και με παίρνει. Αλλά να δούμε ως πού θα φτάσεις.
     
  10. brenda

    brenda FU very much

    Δεν σας παίρνει, πιστέψτε με... 
     
  11. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    @brenda , @gaby
    @gaby , @brenda

    Φαντάζομαι πως υπάρχει κάποιος πολύ καλός λόγος, γι' αυτό που βλέπουν τα ματάκια μας, ναι;
    Εύχομαι να έχετε κάτι πολύ, πολύ σπουδαίο να χωρίσετε μεταξύ σας!
    Άλλως... πώς;
     
  12. danos

    danos Regular Member

    ρε παιδιά παραχοντρυνε δεν νομίζεται ???
     
Thread Status:
Not open for further replies.