Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Absolute Fetish Night BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 15 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    re: Absolute Fetish Night BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball

    Κυριακή…1η Μαρτίου…και ακολουθεί η Καθαρά Δευτέρα, οπότε μπορούμε να κοιμηθούμε το πρωί… Μήπως πρέπει να το εκμεταλλευτούμε με τον πιο όμορφο και διασκεδαστικό τρόπο? Εγώ λέω ναι. Και το Absolute fetish night νομίζω πως ενδείκνυται για να κλείσουμε το φετινό καρναβάλι. Όλα θα τα έχει, bdsm, fetish, kinky, costume, ball, ωραίες παρουσίες, ενδιαφέροντα show, ευκαιρίες για παιχνίδι, καλή παρέα, δυνατή μουσική… Κυριακή λοιπόν! CU there.  
     
  2. donkey

    donkey New Member

    re: Absolute Fetish Night BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball

    Δεν μπορω να κρυψω οτι περιμενω με μεγαλη ανυπομονεσια το event που θα πραγματοποιηθει την Κυριακη το βραδυ.Ομολογω πως δεν εχω ξαναβρεθει σε κατι αναλογο και αυτο με δυσκολευει αρκετα να φανταστω-φαντασιωθω τον εαυτο μου εκει.Διαβασα με μεγαλη προσοχη τα σχολια που εχουν γινει εως τωρα, σχετικα με το party, και θα ηθελα να ξερω περισσοτερα για τα παιχνιδια στο dungeon.Με ποιον τροπο και σε ποιον μπορει καποιος να εκφρασει την επιθυμια του;Φανερωνει σε καποιον ποιος η' ποια θα επιθυμουσε να ειναι ο/η παρτενερ του;Τα ''παιχνιδια'' θα υποκεινται σε δημοσια θεαση;Αυτα και αλλα πολλα θελω να ρωτησω-ευχαριστω εκ των προτερων αυτους που θα με ''φωτισουν'' περισσοτερο
     
  3. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Re: Absolute Fetish Night * BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball

    Κι εμεις περιμενουμε με ανυπομονησια το event!!!και θα χαρουμε να σε γνωρισουμε.
    Το νταντζεον φυσικα θα ειναι δημοσιο αρα ολοι θα μπορουμε να παιζουμε.Αν θελησεις να παιξεις θα εκφρασεις την επιθυμια σου στον Dungeon Master η σε οποιον αλλο υπευθυνο ειναι εκει εκεινη τη στιγμη.Θα χαρει σιγουρα να σε βοηθησει σε ολες τις αποριες σου απο κει και περα.
     
  4. johnnieBgood

    johnnieBgood Regular Member

    re: Absolute Fetish Night BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball

    Αντε να έρθει επιτέλους η Κυριακή. Έσκασα από το κακό μου που δεν μπορούσα να έρθω στο UW (ας όψεται το 40άρι που βάρεσε το θερμόμετρο). Ο γατούλης θα είναι εκεί μεταμεσονύκτιος και θα ψάχνει για αγριόγατες...  
    (Η έκτη αίσθηση του γατούλη λέει πως το 2009 θα είναι μια φανταστική χρονιά για την ελληνική BDSM σκηνή...)
     
  5. hermis

    hermis Regular Member

    re: Absolute Fetish Night BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball


    Μια χαρά τα λέει η αίσθησή σου!!!!

    Και η δικιά μου τα ίδια λέει.

    Βλέποντας το όνομά σου ξέρεις τι θυμάμαι....    
     
  6. e-timos

    e-timos Regular Member

    re: Absolute Fetish Night BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball

    εγω ειμαι στα χιονια αλλα πεζει και να ερθω! γιατι πιστεθω οτι αυτο το event τεριαζει πολυ στο community! 

    εχω παει και εγω αρκετες φορες στα 7 χρονια που ειμουνα λονδινο.
    υπαρχουν βεβεα και club ποθ λειτουργουν μονο σαν fetish .

    να και το calendari gia ton mina!

    London Fetish Scene

    τα πιο καλα πιστευω απο αυτα που λειτουργουν καθε εβδομαδα ειναι το

    Club Subversion Splash Page
    και το

    CLUBSMACK!

    και απο αυτα ποθ γινοντε 4 φορε; το χρονο τα..

    Club AntiChrist - Industrial Fetish Gothic Mayhem gia goth καταστασεις...

    και φυσικα η αποθεοση των mistress και η χαρα του slave.sto

    Club Pedestal

    πιστευω την κυριακη στο texas θα γινει ενα πολυ καλο event !!
    to show ειναι πολυ καλο like always!:  αλλα επιτελους θα πρεπει και to koino να ειναι πιο active..
    που θα ειναι!
    τα λεμε εκει αν καταφερω να ερθω τελικα! 
    μακαρι να τα καταφερ
     
    Last edited: 27 Φεβρουαρίου 2009
  7. The_Ogre

    The_Ogre Me !

    Απάντηση: Re: Absolute Fetish Night * BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball

     
    Συμφωνώ απόλυτα !
    Τα καλύτερα … έρχονται ! ! !

     
     
  8. johnnieBgood

    johnnieBgood Regular Member

    re: Absolute Fetish Night BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball

    Τι θυμάσαι; Κοίτα μη μου πεις τίποτα για το πρώην hh κι εσύ σαν την Κα Εύα γιατί θα μεταμορφωθώ σε αγριόγατο   και ούτε η Lola δε θα με αναγνωρίζει...  
     
  9. donkey

    donkey New Member

    Re: Απάντηση: Absolute Fetish Night * BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball

    Ειμαι νέο μέλος στην ιστοσελίδα αν και έχω κάποια επαφή με τον χώρο τα τελευταία χρόνια.Συμφωνώ με όσα γράφεις γιατί δίνουν μέσα σε λίγες προτάσεις αυτό περίπου που μου λείπει από την πόλη που ζω.Περιμένω με ανυπομονεσία το βράδυ της Κυριακής.
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    re: Absolute Fetish Night BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball

    Tα παιχνίδια στο dungeon είναι αυτά που θα εκφράζουν την διαφορετικότητα μας και φυσικά αυτά που όλοι ανεξαιρέτως θα μπορέσουν να τα απολαύσουν, αρκεί να πληρούν τους κανόνες του και που έχουν αναρτηθεί πιο πάνω!

    Όποιος θελήσει να παίξει μέσα σε αυτό, απλά θα πρέπει ζητήσει την συμμέτοχη του στον υπεύθυνο Dungeon Μaster ή στην Dungeon minion που θα ελέγχουν εκεί τον χώρο.
    Αν κάποιο/α τον ενδιαφέρει να παίξει με συγκεκριμένο Κυρίαρχο ή υποτακτικό άτομο, δεν μένει παρά να του το ζητήσει ευγενικά και να πράξει ανάλογα με την απάντηση που θα πάρει. Το σίγουρο είναι ότι θα πρέπει να σεβαστεί ακόμα και την όποια αρνητική του απάντηση, χωρίς καμία αντίρρηση και παρεξήγηση.

     

    Απολαύστε τη δημιουργικότητά μας μέσα από τα performing on stage

    1.00 Sam - Divina : The Art of Kink
    1.30 Lola – phoenixxx : Kitty’s Bizarre Revenge
    2.00 Alex D - Elizabeth : Rope pleasure
    2.30 Enfer Bride – Divina : Naughty Nurse Fantasies
    3.00 Prema - Rupen : Dark bondage Illusions
    4.00 Sam - Aphrodite : Subspace

    …και πολλά άλλα Kinky happenings σας περιμένουν!!


    To FOOTFETISH θα είναι φυσικά στο πρόγραμμα!!
    Κάποιες Mitsress θα το απολαμβάνουν σε τακτά διαστήματα από ποδολάτρες που θα έρθουν event! Άλλωστε θα υπάρχει και το ανάλογο σκηνικό γι αυτόν ακριβώς τον λόγο!

    Οι προετοιμασίες για την επιτυχία της βραδιάς μας, φτάνουν στο αποκορύφωμα τους.
    Από όλους τους φίλους που ετοιμάζουμε την βράδια... υπάρχει έκδηλο πάθος, δημιουργική φαντασία, πάρα πολύ κέφι και αρκετή διάθεση...!

    Θα τα δώσουμε όλα!!!

    ....Δεν είναι υπόσχεση ...είναι απειλή!!
     
    Last edited: 28 Φεβρουαρίου 2009
  11. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Absolute Fetish Night * BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball

    Ε Ε εφτασε!!!
    Η βραδυα που περιμεναμε ειναι εδω  
    Ειμαι σιγουρη οτι θα περασουμε πολυυυ καλααα!
     
  12. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    Re: Απάντηση: Absolute Fetish Night * BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball


    συμφωνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω