Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Absolute Fetish Night BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 15 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Photographer

    Photographer Regular Member

    Απάντηση: Absolute Fetish Night * BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball

    Καλή επιτυχία στην ομάδα των show.
    Δεν κρατιέμαι για σήμερα.
    Θα χαρώ πολύ να σας ξαναδώ όλους και θα περάσουμε καλά.
    ________________________________________________________________
    Supporting the fetish scene
     
  2. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    re: Absolute Fetish Night BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball

    Μια άψογη βραδιά γεμάτη κέφι "παιχνίδια" επί σκηνής και όχι μόνο.
    Ο χώρος πραγματικά καλός με πολύ άνεση.
    Κρίμα που δεν είχαμε όσο κόσμο ακουγόταν ότι θα έρθει. Ίσως η επιλογή της ημέρας να μην ήταν η κατάλληλη αλλά και πάλι τόσοι μείναμε Άθήνα δεν μπορεί να μην γεμίσουμε ένα μαγαζί.
    Την επόμενη περισσότεροι και να παίζουμε ποιό πολλοί.
    Ευχαριστώ όλες τις Κυρίες που έπαιξαν μαζί μου.
    Καλή Σαρακοστή να έχουμε.
     
  3. zou

    zou

    Απάντηση: Absolute Fetish Night * BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball

    καλησπερα και απο μενα... Μετα απο 3 ωρες υπνο το μυαλο μου βεβαια δεν ειναι πολυ καθαρο... Ηθελα απλα να πω οτι ολα ηταν υπεροχα και οτι η δουλεια που εγινε ηταν καταπληκτικη. Ολοι οι performers και οι συνεντελεστες γενικοτερα ηταν υπεροχη. Πολυ αισθησιασμος και γενικοτερα ενα κλιμα ευφοριας για παιχνιδια και σκανταλιες. Θα επανερθω με περισσοτερα οταν καταφερω και μαζεψω τα κομματια μου απο την κουραση της ημερας!

     
     
  4. spectrum

    spectrum Regular Member

    re: Absolute Fetish Night BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball

    Mια ομορφη bdsm-φετιχιστικη βραδια περασε..Χαρηκα ιδιαιτερα τα show επι σκηνης..Ο Alexis με την Εlisabeth για μια ακομη φορα εντυπωσιακοι..Ολοι βεβαια εδωσαν τον καλυτερο εαυτο τους..
    Εντυπωσιακος βεβαια ηταν και ο φιλος μου ο γιωργος(toilet4f) στον χωρο του dungeon..Ολες οι Κυριες με τον πισινο σου ασχοληθηκαν γιωργακη... Καλα λες πως τον νικ σου πρεπει να γινει γε-Oργιος  
    Τελος να εκφρασω την χαρα μου μου ξαναειδα αγαπημενα προσωπα που ηρθαν απο μακρια..Την φιλη μου την lakryma με εντυπωσιακη τουαλετα εποχης οπως και την γλυκια slave_to_love  
     
    Last edited: 2 Μαρτίου 2009
  5. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    re: Absolute Fetish Night BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball

    Εντυπωσιακος βεβαια ηταν και ο φιλος μου ο γιωργος(toilet4f) στον χωρο του dungeon..Ολες οι Κυριες με τον πισινο σου ασχοληθηκαν γιωργακη... Καλα λες πως τον νικ σου πρεπει να γινει γε-οργιος  

    Συμφωνώ Κώστα μου. Τέλεια ήταν. Και να φανταστείς ότι έχω δηλώσει ότι δεν είμαι του πόνου. 3 μέρες τις τρώω, που να ήμουν κιόλας.
    Κατοχυρώνετε το γε....ΟΡΓΙΟΣ? Να το βάλω σε ποστ για ψηφοφορία να δούμε.
     
  6. Konstantinos39

    Konstantinos39 New Member

    re: Absolute Fetish Night BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball

    Είμαι νέο μέλος.Παρ'ότι έθελα πολύ να συμμετέχω στο χθεσινό πάρτυ τελικά δεν τα κατάφερα διότι ήμουν εκτός Αθηνών.Ελπίζω να διοργανωθεί κάτι ανάλογο στο άμεσο μέλλον.
     
  7. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Absolute Fetish Night * BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball

    Ευχαριστώ όλα τα παιδιά του Absolute Fetish, γιατί απλά τα σπάσαμε!
    Όλοι πιστεύω έχουν δώσει ότι καλύτερο έχουμε προσφέρει ποτέ, σε επίπεδο κεφιού, ποιότητας, κοστουμιών, παιχνιδιού, φαντασίας και σύλληψης. Όλα τα παιδιά δώσαν κάτι πολύ καλό, πολύ ερωτικό και έξυπνο και ανέβασαν τον πήχη σε αυτό που δίνουν. Έχω μόνο να πω μια λέξη μόνο, "Σεβασμός"! Tyfeas, Lola, Enfer Bride, Alexis D, Elizabeth, Afrodyte, Prema, Rupen, και Divina, ήσασταν όλοι υπέροχοι!

    Tyfeas, αυτό το σαδιστικό χαμόγελο και οι αργές, μεθοδικές κινήσεις ήταν όλα τα λεφτά. Τα κορίτσια σου και στα δύο σόου, Afrodyte & Divina, υπέροχες.
    Alexis D & Elizabeth, είμαι πάντα μεγάλος fan σας. Με στέλνετε! Πολύ ωραίο performance! Ολοι ταξιδέψαμε μαζί σας στον κόσμο του σκοινιού και της ηδονής. Ανυπομονώ να δω τι καινούργιο θα μας δώσετε στην Erotica.
    Πσνέμορφη "κακιά" νοσοκόμα Enfer Bride & υπέροχη Divina, μια από τις απολαυστικότερες "νοσηρές" φαντασιώσεις που είχα ποτέ την ευκαιρία να παρακολουθήσω! Ήσασταν απίστευτες!
    Μαυρομάλα γκέισα Prema & νίντζα Rupen, μας τρελάνατε χθες! Οι Αναμνήσεις ενός Νίντζα. Υπέροχο suspension.

    Οι ευχαριστίες τώρα:
    Καταρχάς, ευχαριστώ πρώτη πρώτη την Κυρία SM Art Lady, για την δύναμη που μας πρόσφέρει και την πάντα σωστή υψηλή εποπτία. Ήσασταν πολύ όμορφη χθες, Κυρία! Σας καταχάρηκα!

    Ευχαριστώ όλο τον κόσμο από τα forum που μας τίμησαν με την παρουσία τους και επιβράβευσαν την προσπάθεια μας με τα θετικότατα σχόλια τους. Χάρηκαν που σας είδα εκεί και που μας στηρίξατε. Είσαστε πολλοί και αν σας ξεχάσω, συγχωρέστε με. Anasia, Avallonia, Ζεύγος Ogre, fetish Panic, Madamme A, nicolaos, ζεύγος Panacota of Doom, Angel, ένας gentleman Master Perris με την συνοδό του Lisa, Beautiful Mind, Mistress Gallina, Mistress Ελεάνα, Lacryma, Maitresse Mystery, spectrum,sub4men, toilet4f, slave_to_love, Ironfist, jonnieBgood, Astemis, fractal, Lady Dragon + σκλάβα της και πολλοί άλλοι, σας ευχαριστώ εκ μέρους της ομάδας Absolute Fetish.

    Χάρηκα τον κόσμο που έπαιξε στο Dungeon, το οποίο επιτέλεσε τον σκοπό του: Να προσφέρει στον κόσμο στιγμές χαράς, απόλαυσης και αγάπης για τα ζευγάρια τα οποία έλαβαν μέρος.

    Κάποιοι ίσως και να ήταν πιο "τυχεροί" από άλλους (βλέπε αλητόγατα), καθώς είχαν "λιώσει" από την περιποίηση, κάτω από τα όμορφα πόδια μιας όμορφης νεαρής κυρίας μέλους του Absolute Fetish. Όχι ότι οι υπόλοιποι κύριοι και κυρίες περάσαν άσχημα!
    Επίσης, μου άρεσαν όμορφες στγμές ανάμεσα σε ζευγάρια, αλλά και τα παιχνίδια που έγιναν από τις resident Mistress. Είχα μείνει σε μια γωνιά και απολάμβανα...

    Ένα μεγάλο μπράβο στον Dungeon Master Apollyon, με βοηθό την Callista, και στην Dungeon Minion Afrodyte (είχε διπλό ρόλο). Μια χαρά το πήγατε και η συμβολή σας ήταν πολύτιμη!

    Ένα μπράβο στους DJ Xander Moss, των Toxxika, και Plastique, για την ωραία ατμόσφαιρα που δημιούργησαν. Επίσης ένα μπράβο στα fetish κορίτσια μας Zirconia Starfighter & την μεγάλη ευχάριστη έκπληξη της βραδιάς, την δραστήρια Fucking Deity για την ωραία παρουσία τους.

    Υπέροχη κοζάκα Madamme A και η "υπηρέτρια" της ...Nicole, όλα τα λεφτα!

    Χάρηκα επίσης πολύ και τον Ερμή, με το καλύτερο κοστούμι από όλα, σαν ένας έκφυλος Μαρκησιος De Sade! Απίστευτη παρουσία, που συνοδευόταν από τους ανάλογους τρόπους! Μόνο το ταμπάκο για την μύτη έλλειπε!

    Επίσης, χάρηκα που είδα τον αγαπητό PoD, μετά της έταιρης κυρίας Panacotta, να ξεσαλώνει! Ένα έχω να γράψω: Απολαυστικότατο το γυάλισμα! Aλλά και ωραίες παρουσίες μέσα και έξω από το Dungeon!

    Τέλος, ευχαριστώ ιδιαίτερα την παρτενέρ μου, Lola! Το performance μας ήταν ότι καλύτερο έχουμε κάνει ως τώρα. Η ίδια ένα πανέμορφο γυαλιστερό κακό γατί, μου έδωσε να καταλάβω! Το συγκεκριμένο βρωμόσκυλο θα έχει φαντασιώσεις για πολλά χρόνια! Και θα δηλώσω την αδυναμία μου για της φορεσιές της. Απλά υπέροχη και με catsuit, αλλά και με το κοκκινο military φόρεμα. Ευχαριστώ επίσης για τις μοναδικές στιγμές γυαλίσματος, καταμεσής στον κόσμο! Αχ!

    Πλέον ανυπομονώ για την Erotica, 14-17 Μαίου, που θα έχουμε 4 ολόκληρες μέρες από αυτό που ζήσαμε χθες! Η λέξη ανυπομονησία δεν μπορεί να αρχίσει να περιγράφει αυτό που νιώθω! Πρέπει να παραγγείλω κάνα βαρέλι γυαλιστικό και να αρχίσω το training στις ρόγες!

    phoenixxx,
    Το λουκουμο-βρωμόσκυλο
     
  8. flora

    flora New Member

    Απάντηση: Absolute Fetish Night * BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball

    καλημερα,
    κατ' αρχην να πω ενα μεγαλο μπραβο στην ομαδα που εργαστηκε για το ιδιαιτερο αυτο event.
    ευχομαι κ πιστευω οτι θα ακολουθησουν κ αλλα ετσι ωστε να γινει θεσμος.
    προσωπικα ξεχωρισα στην σκηνη την ''γκεισα'' κ τον ''σαμουραι''

    επειδη ομως καλυτερους μας κανουν τα αρνητικα σχολια κ οχι τα μπραβο,
    θα κανω κ μια παρατηρηση:
    ημουν στο χωρο για περιπου 4ωρες με εναν σκλαβο (σε κεντρικο σημειο του μπαρ) κ μιας κ δεν γνωριζα προσωπικα καποιον, περιμενα απο τους οικοδεσποτες ενα καλωσορισμα, μια συσταση ωστε να γινω πιο γρηγορα ''κομματι'' της παρεας. ειδα επισης αλλο ενα ''ενδιαφερον'' ζευγαρι'' να αντιμετωπιζει το ιδιο προβλημα με αποτελεσμα εκεινοι να αποχωρησουν πολυ νωριτερα. κριμα.

    καθε αρχη κ δυσκολη ομως. την επομενη φορα θα ειναι καλυτερα!

    Αφεντρα φλωρα
     
  9. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Absolute Fetish Night * BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball

    Αγαπημένοι μου φίλοι,

    Είμαι ειλικρινά συγκινημένη και δεν έχω λόγια να σας εκφράσω την χαρά μου και τις ευχαριστίες μου για όλη αυτή την όμορφη και M O N A Δ Ι Κ Η εμπειρία που ζήσαμε εχθές!
     

    Η βραδιά μας ήταν πολύ απλά... Σ Υ Ν Α Ρ Π Α Σ Τ Ι Κ Η!  

    Τα άτομα που παρευρέθηκαν στο TEXAS ήταν περίπου στα 150 και υπήρχε έκδηλο ενδιαφέρον του κοινού για όλες τις σκηνές που εξελίχθησαν on stage αλλά και στο Dungeon από τους συμμετέχοντες σε αυτό!

    Αν και λόγο της ημέρας έλειπε αρκετός κόσμος που θα ήθελε να παρευρίσκετε κοντά μας, δεν θα διστάσω να πω ότι η βραδιά ήταν
    Ε Π Ι Τ Υ Χ Ι Μ Ε Ν Η και έφερε ελπίδα και αισιοδοξία σε όλους μας, για μια καλύτερη BDSM και Fetish σκηνή στην Ελλάδα!

    Τα παιδιά που ανέβηκαν στην σκηνή τους Sam, Divina, Prema, Rupen, Lola, phoenixxx, Enfer Bride, Afrodyte, Alex D, Elizabeth, ήταν για άλλη μια φορά Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Α , αφού κατάφεραν να "ξυπνήσουν" και να "παίξουν" με τις φαντασιώσεις μας, προσφέροντας μας σκηνές αισθησιασμού, φετιχισμού, ερωτισμού και λαγνείας, αγγίζοντας τις ευαίσθητες χορδές όλων μας, που τους κοιτάζαμε σχεδόν εκστασιασμένοι. Τα παιδιά της ομάδα μας είναι μοναδικά Υ Π Ε Ρ Ο Χ Α και τους ευχαριστώ από καρδιάς γι αυτό που κάνουν και για όσα μας προσφέρουν ! Νοιώθω ότι είμαι πολύ τυχερός άνθρωπος, που είναι όλοι τους φίλοι μου και αισθάνομαι πολύ περήφανη γι αυτούς!  

    Το Dungeon γέμισε με αγαπημένους φίλους γνωστούς και αγνώστους, που απήλαυσαν την ποδολατρία, το trampling, το S/M, το spanking και άλλου τύπου παιχνίδια, στο st Antrewʼs Cross, στο spanking bench, στο pillory, στο πάτωμα και αλλού!

    Την έκπληξη την έκαναν οι πολλές άγνωστες φίλες (Mistress), που θέλησαν να πάρουν μέρος στα παιχνίδια, προτείνοντας τα μαστίγια τους στους επίδοξους σκλάβους, αλλά και τα πόδια τους για λατρεία στους ποδολάτρες, που δεν προλάβαιναν να ανακουφίζουν τα πόδια τους από την κούραση της βραδιάς! Αυτό ήταν και μια πραγματική έκπληξη!

    Θα ευχαριστήσω όλους όσους βοήθησαν σε αυτό το εγχείρημα τον αγαπημένο μου hermis, άξιο της κληρονομιάς του Mαρκήσιου Ντε Σαντ, την γλυκύτατη και πρόθυμη φίλη μου Μadame A και τον nikolaο, τον Apollyon και την calista που η συμβολή και των δυο τους ήταν καταλυτική στο Dungeon που λειτούργησε άψογα.

    Ευχαριστώ τους φωτογράφους μας jt3 και photographer που αποστήθισαν τις όμορφες στιγμές μας, τις πανέμορφες Fetish Dancers, Zirgonia και Facking Deity για το κέφι τους, αλλά και για την έκδηλη αδυναμία τους στο trampling που το έκαναν σε κάποιους φίλους χορεύοντας επάνω τους (!) Ευχαριστώ τους Djs Χander Moss (Toxica) και Plastique που ξεσήκωσαν τον κόσμο με τους έντονους μουσικούς ρυθμούς τους και που συνόδευαν τα "μυστήρια" ένστικτα μας!

    Επίσης ευχαριστώ και όλους εσάς, που η παρουσία σας ήταν για μας ότι πιο ευχάριστο, όπως επίσης και όσους φίλους ήρθαν από άλλες πόλεις εκτός Αθηνών και μας τίμησαν με την παρουσία τους. Προσωπικά λυπάμαι που δεν τους χάρηκα όσο θα ήθελα και ελπίζω να κατανοήσουν την δυσκολία μου για επικοινωνία την συγκεκριμένη βραδιά!
    Λυπάμαι που πολλοί φίλοι ήθελαν να είναι κοντά μας, αλλά λόγο των εορταστικών ημερών έλειπαν από Αθήνα. Μας έλειψαν και από ότι μαθαίνω τους λείψαμε και εμείς….! Δεν πειράζει και σε άλλα με υγεία, αφού ο χρόνος είναι μπροστά μας και….τα καλύτερα έρχονται!!

    Προς όλους όσους αγαπούν αυτές τις ιδιαίτερες εκφράσεις του ερωτισμού και τρόπου ζωής, σας υποσχόμαστε εγώ και η ομάδα μου Absolute Fetish, ότι τα πράγματα για την σκηνή μας, θα πάνε καλύτερα στην Ελλάδα. Έχουμε σημαντικούς λόγους για να το πιστεύουμε αυτό και για να αισιοδοξούμε! Τους οφείλουμε φυσικά σε σας, τον ενθουσιασμό σας, την αγάπη σας και την συμμέτοχη σας στα δρώμενα.

    Για να επιτευχθεί αυτός ο στόχος και η επιθυμία μας, το μεγάλο μυστικό της επιτυχίας είναι ότι, χρειαζόμαστε εκτός από αγάπη για τον χώρο μας, μεράκι, κέφι, διάθεση, επιμονή, υπομονή, εθελοντισμό, ανιδιοτέλεια, αλλά και το σημαντικότερο, ομόνοια μεταξύ μας.

      Η ομάδα μας Absolute Fetish θα κάνουμε ότι μπορούμε γι αυτό, αλλά και προσωπικά δεσμεύομαι να κάνω ότι μπορώ, με όποιο προσωπικό κόστος και με ότι περνά από τα χέρια μου αλλά και από τα πόδια μου, για να επιτύχουμε τα καλύτερα.

      Ραντεβού πια @ Erotica στις 14-17 Μαΐου, όπου οι εκπλήξεις που θα σας περιμένουν εκεί, θα είναι ανάλογες της αγάπης μας προς το BDSM τα Fetish και κυρίως προς όλους εσάς, που μας αγαπάτε και στηρίζεται τα βήματα μας!!

    Με εκτίμηση

     
     
    Last edited: 2 Μαρτίου 2009
  10. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    re: Absolute Fetish Night BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball

    Η παρεα συνεχιζει με επομενο σταθμο την Erotica.Προσωπικα θεωρω την επιτυχια δεδομενη γιατι πολυ απλα το ποταμι δεν γυριζει πισω.Εχουν μπει σωστες βασεις απο ολους,η συνεργασια αψογη,το κεφι και η διαθεση απειρα.
    Οσον αφορα το χθεσινο πραγματικα χαρηκα το παιχνιδι που εγινε μεταξυ ατομων απο το κοινο με καταληξη ολοι να φυγουν,παρα την κουραση,με ενα τεραστιο χαμογελο.
    Μοναδικο παραπονο που ειχα εγω ηταν το καπνισμα μεσα στο dungeon και το ποτο απο συγκεκριμενα ατομα που παρολο που εχουν γνωση,θεωρω οτι απλα "ξεχαστηκαν".Να υπενθυμισω λοιπον οτι για να συμμετεχετε σε ενα dungeon ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ να μιλησετε με καποιον αρμοδιο και να τηρειτε τους κανονες.Ευτυχως ηταν ελαχιστες αυτες οι παρασπονδιες και κυλησαν ολα ομαλα.

    Θελω να ευχαριστησω πραγματικα την Sm_Art_Lady για την διοργανωση,το χαμογελο της οτιδηποτε και αν συμβει και για την ευκαιρια που δινει σε ολους να γινουνε κομματι αυτης της ομορφης παρεας.Ευα πραγματικα ειναι τιμη για εμενα να σε αποκαλω φιλη.

    Ραντεβου στην Erotica λοιπον στα μεσα Μα'ι'ου οπου εκει δεν θα υπαρχουν δικαιολογημενες απουσιες  

    Σε ενα event ανοιχτο οπως αυτο ισως την πρωτη κινηση για να γνωριστουμε ολοι θα επρεπε να την κανετε εσεις.Ειναι λιγο δυσκολο να ξεχωρισουμε ποια ατομα ανηκουν στον χωρο,ποια ατομα απλα ηρθαν απο περιεργεια και ολα αυτα μεσα στο αγχος για να λειτουργησουν ολα αψογα.

    Γενικα λοιπον σε καινουργια ατομα απευθυνομενος.Την επομενη φορα που θα θελετε να γνωριστειτε μαζι μας,απλα ελατε και συστηθειτε.  
     
    Last edited: 2 Μαρτίου 2009
  11. BRAVE MASTER

    BRAVE MASTER New Member

    re: Absolute Fetish Night BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball

    να πω και εγω με τη σειρα μου πως η βραδια ηταν πολυ
    ομορφη και εντυπωσιακη!
    αξιζει ενα μεγαλο μπραβο στην ablolute fetish team
    αλλα και στους εμπνευστες της ομαδας που μας χαρισαν
    μια πολυ ομορφη βραδια!!!
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Absolute Fetish Night * BDSM, Fetish & Kinky Costume Ball

    Αγαπητή flora,

    Ευχαριστώ εσένα και την παρέα σου που ήρθατε στο event και χαίρομαι που τουλάχιστον περάσατε όμορφα και σας άρεσε!

    Ειλικρινά λυπάμαι που αισθανθήκατε μοναξιά και πολύ κακώς νοιώσατε παραγκωνισμένοι. Φυσικά δεν είναι σωστό να πιστεύεις, ότι ήταν υπαιτιότητα δική μας. Δεν είναι ότι δεν κάναμε κάτι, για να σας έχουμε κοντά μας αν γνωρίζαμε ότι ήσασταν "δικά" μας άτομα.

    Οπως σωστά λέει και ο Apollyon, σε ένα δημόσιο και ιδιαίτερο event όπως αυτό, που έρχονται ξένα προς εμάς άτομα και που δεν ξέρουμε τι ακριβώς θέλουν από εμάς, που έρχονατι ίσωσ από περιέργεια και όχ τόσο από αγάπη στον χώρο μας, θα ήταν αδύνατον να τους πλησιάσουμε και να μιλήσουμε με μαζί τους, αν οι ίδιοι δεν το επιθυμούν. Κάποιοι επίσης μη ξεχνάτε ότι επιδιώκουν την ανωνυμία τους και τους αρέσει να περνούν απαρατήρητοι κάτι που είναι απόλυτα σεβαστό.
    Όπως συνέβη και σε σας που δεν μας ξέρατε, έτσι και άλλοι άγνωστοι, μας πλησίασαν οι ίδιοι για να γνωριστούμε.

    Είμαστε ανοιχτά άτομα και μας ευχαριστούν οι νέες γνωριμίες και φιλίες, που προκύπτουν μέσα από τα διάφορα event και τις συναντήσεις μας. Οπότε ελπίζω και θέλω να πιστεύω ότι μια άλλη φορά θα μας δοθεί η ευκαιρία να σας γνωρίσουμε και γι αυτόν τον λόγο, θα πρέπει να μη διστάζετε να μας πλησιάσετε...ή και να μας ψάξετε … Σίγουρα θα είναι χαρά μας!

     

    ... Και εμείς ευχαριστούμε και εσένα με την όμορφη παρέα σου, για την παρουσία σας εκεί!
     
     
    Last edited: 2 Μαρτίου 2009