Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Always Ride......

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Ride a Woman, στις 13 Δεκεμβρίου 2008.

  1. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Always Ride......

    Aσε σου λεω ειναι αλλο πραγμα....!!!!!! 
     
  2. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Πρέπει να έχει όμως,πάνω απο 4 μποφώρ,για να βιώνει την αίσθηση του αέρα καλπάζωντας. Εαν η ιππασία λαμβάνει χώρα εις την ύπαιθρον ή στις πολεμίστρες κάποιου κάστρου,τότε είναι εφικτό.Αλλιώς είναι απλά ποιητικό.. 
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    τη γυναίκα τη ρώτησε κανείς ;;;  
     
  4. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Φαντάζομαι πως η συναίνεση της γυναίκας θεωρείται δεδομένη..




    καλα..εμένα ρωτάς?? εσύ την δημιούργησες την ερωτική σκηνή,εσύ θα πρέπει και να ξέρεις! 
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    χαχαχαχα

    άρα καλά κάνω και προτιμώ εύσωμες να αντέχουν τα βάρη .. ααα σε παρακαλώ δεν είναι δικό μου το νήμα ..! αλλουνού φαντασιώση είναι ... η δικία μου θα είχε στάβλο και τούμπες στη λάσπη μέχρι να μάθει ..!
     
  6. kiss_me

    kiss_me Regular Member

    εγώ πάλι με τα δύο πρώτα εκστασιάζομαι, για το 3ο δηλώνω ότι δεν μπορώ να πάρω θέση  
     
  7. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Re: Always Ride......

    Eνα μικρο λαθακι φιλε...!!!!!!
    Δεν προκειται για φαντασιωση.....απο την αρχη ειπα οτι ειναι τα 3 αγαπημενα μου ''RIDE''....!!!!
    Τοσο γουστοζικα μαλιστα που δεν ξερω ποιο πρεπει να κανω εις βαρος του αλλου.....!!!!

    Υ.Γ......Ολα ωραια.....μονο που μου βγαλατε τα ματια με τα χρωματιστα....!!!! 
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Always Ride......

    εχμ πιστεύω κάθε άνδρας που σέβεται τον εαυτό του έχει περάσει από την στάση "στα 4" κάποια από τις συντρόφοιυς είτε Αφένδρα είτε σκλάβα ..! (αν είναι και χονδρές είναι πίο εύκολο να μπεις βαθύτερα μέσα τους και γενικά να βρεις τη τρύπα τους ..   )

    όσο αφορά τα χρωματιστά στις Κυρίες οι διαμαρτυρίες (έκανα και ρίμα ..! )
     
  9. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Nα με συμπαθάτε για τον χρωματισμό της πρότασης,κύριοι.. είχε όμως σκοπιμότητα η κίνησή μου αυτή.
    Ευχαριστώ.
    Καλή διασκέδαση.
    .
    -




     ​
     
  10. Elysium

    Elysium Contributor


    Ride to meet your fate,

    Your destiny awaits…
     
  11. Phobos

    Phobos New Member

     
     

    προσεχε μην πετυχεις το αλογο σε τετοιο mood
     
  12. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor