Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Analyze This

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 4 Απριλίου 2007.

?

Έχεις πάει σε ψυχολόγο;

  1. Ναι, και μετράω πάνω από δέκα επισκέψεις

    12 vote(s)
    12,1%
  2. Ναι, και μετράω λιγότερες από δέκα επισκέψεις

    11 vote(s)
    11,1%
  3. Όχι

    76 vote(s)
    76,8%
  1. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    Re: Απάντηση: Analyze This

    όλος ο κόσμος κοιμάται όταν πέφτει στο κρεβάτι ??? τι ψέματα είναι αυτά και ποιος τα διαδίδει. Εγω προσωπικά μπορεί να κοιμάμαι εύκολα αλλα ξυπνάω και εξίσου εύκολα. Που σημαίνει δεν πα να εχω κοιμηθει στις 3, στις 7.30 - 8.00 τσουπ θα σηκωθω χωρίς να εχω να κανω καποια δουλεια.

    Τώρα η γυμναστικούλα πριν τον υπνο δεν είναι κακή ιδεά το εχω ακουσει και απο άλλους, αλλα μεσα στο σπίτι είναι λίγο άβολη. Θα μου πεις μπορείς να ορίσεις το σεξ για γυμναστική και όταν έχεις χύσει καλά και δυνατά βοηθάει μετά στον ύπνο. Αλλα και πάλι θέλει μια ενεργητικότητα ΄το ζήτημα κι όχι τεμπέλικες κινήσεις       (συν ότι πρέπει να έχεις πρόχειρο κάποιον πρόθυμο την ώρα που δεν θα σε παίρνει ο ύπνος).
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    οταν ο ανθρωπος απομακρυνεται απο την φυση , πεφτει σε διαφορες μορφες καταθλιψης .... οσο ασχετο και αν σας φαινεται , μια βολτα σε ενα φυσικο περιβαλον , μακρια απο τεχνητο φως και θορυβο , δινει στον εγκεφαλο τα σηματα για την παραγωγη των καταλληλων ουσιων ... μην υποβαθμιζετε την σημασια της φυσης και βαλτε την στο προγραμμα σας ....
    ... μπειτε στην Trecking και βρειτε αυτο που σας ταιριαζει .... αντε κουνηθειτε λιγο ....και μην πει κανεις για την καθημερινη κουραση ... βαριεμαι να το ακουω .. ειναι περα για περα ασχετο ... την ιστορια του βασιλια με το ανοστο ψωμι την θυμαστε ? ...
     
  3. latexduck

    latexduck Contributor

    isnogood έχεις απόλυτο δίκιο   δεν είναι τυχαίο ότι κατάθληψη παθαίνουν πιο πολύ αυτοί που ζούν στην πόλη...
     
  4. Mesodo

    Mesodo Regular Member


    με το συμπάθειο για να μη τα ισοπεδώνουμε όλα, η μοναξιά και ο επαρχιωτισμός της εξοχής έχουν στείλει πολύ κόσμο στους ψυ, στα ναρκωντικα στο ποτο κλπ κλπ...δεν ξερω ποιες είναι οι δικές σας εμπειρίες, πάντως εχω πάρα πολλά παραδείγματα και από γηγενής και από νεοφερμένους που δεν αντεχαν την πόλη.
     
  5. Eri

    Eri

    Δε νομιζω να ειναι θεμα πολης-χωριου η βουνου-θαλασσας αλλα θεμα χαρακτηρα κ γενικα ανθρωπου....Οποιος ειναι να παει σε ψυ θα παει οπου και αν μενει.....
     
  6. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    προσωπικά δεν το βλέπω τόσο ντετερμινιστικά. Δεν θεωρω δηλαδή το περιβάλλον ανεξάρτητο από τους ανθρώπους, πόσο μάλλον που μεγάλο μέρος των προβλημάτων τους πηγάζουν ή εντείνονται από αυτό.

    Αρα εάν εσύ είσαι sub σε ένα χωριό, έχεις πολύ περισσότερα προβλήματα (ειδικα εάν είσαι άντρας) απόσο σε μια μεγάλη πόλη. Και στο χωριό σου μπορείς να βιώνεις το sub ως ψυχοπαθολογία όταν στην πολη θα μπορουσες να το βιωνεις ως μια ευχαριστη κατασταση. Άλλωστε οι αντιλήψεις μας για το τι θεωρουμε καλό για εμάς επηρεάζονται και απο το περιβάλλον μας.
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    δεν θα συμφωνησω απολυτα αν και κατα ενα πολυ μικρο , ελαχιστο , λιλιπουτειο , ποσοστο , ισως να μην ειναι μονο θεμα πολης - χωριο ...
    ομως ... στοιχηματιζω-προκαλω , ... πριν την επισκεψη στον ψυ .. να ερθει να τον παω για ψαρεμα .... απλα πραγματα .. πετονιτσα , βραχακι , παστη γαριδουλα για δολωμα .. κτλ ... και αμα μετα εξακολουθει να θελει ψυ ή να μην κοιμαται το βραδυ ... θα του πληρωσω την συνεδρια του στον ψυ ....
     
  8. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    κύριε ψαραααααα,,,

    γιατί έχετε τόσο μεγάλο καλάμι.....
    μήπως να σκύψω να πιάσω την πετονιά???

    α να χαθεις εκμαυλιστή 
     
  9. Eri

    Eri


    Μη στοιχηματιζεις και μην προκαλεις γιατι και το στοιχημα θα χασεις και τις συνεδριες θα πληρωσεις αν σου στειλω τον αδερφο μου....
    Αντε το βραχακι ισως το αντεξει, με πολυ κοπο ισως και την πετονιτσα αλλα οταν δει την παστη γαριδουλα δε νομιζω να κρατηθει και δεν ξερω τι μπορει να γινει στη συνεχεια  
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Mesodo .... ολα μεσα ειναι ....."δεν τσιμπαει .. τι να κανουμε να περασει η ωρα ? "...ή "κατσε να σε δειξω πως μαζευουν την πετονια " ... αα ... μια φορα μου ειχε βγει να το κανω και να βλεπω το ψαρι που σπαρταρουσε ... μια τα μπουτια της μια το ψαρι να χτυπιεται πανω στον βραχο .... με αναστωτωσε ... τεσπα Περβ ειμαι οτι θελω με αναστατωνει ...
    Ερι .... αμα νιωσει ο αδερφο σου την χαρα να νιωθει στο χερι του την τσιπουρα να ανεβαινει ... ειναι κατι που πρεπει να το ζησεις για να το καταλαβεις ... ειχα καποιον που δεν ετρωγε κρεας για να μην συμετεχει στην σφαγη των ζωων ... μια βδομαδα καθησε μαζι μου και τωρα σκοτωνει τα χταποδια δαγκωνοντας στα ματια ... εγω ουτε να το φανταστω να το κανω ..... αφου οταν με βλεπει να πασχιζω να σημαδεψω για το νευρο του χταποδιου για να μην πονεσει εκεινος βαζει τα γελια ....
     
  11. Eri

    Eri

    isnogood αμα νιωσει ο αδερφος χαρα με την τσιπουρα στο χερι τι να πω.....αλλα 24 χρονια που τον ξερω τα μισει τα ψαρια μονο που τα μυριζει ποσο μαλλον να τα πιασει (και υποτιθεται ειναι 50% νησιωτης)....
    Γι'αυτο σου ειπα μην προκαλεις......ολο και κατι παραπανω θα ξερω....
     
  12. girl4ux

    girl4ux New Member

    LOL οχι - αλα εαν μηνω για πολυ ακομα στην δουλεια μου θα τον χρειαστω