Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Anti-fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος thanasis, στις 25 Φεβρουαρίου 2008.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Τα σεξ συμπολ
    Ψευτοαντιπατριαρχικοί
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Οι πριγκιποπούλες, οι πριγκίπισες, οι πριγκιπισούλες. oι βασίλισες, οι βασιλοπούλες, οι κάθε είδους κοντέσες, δούκισες, βαρόνες και μαρκησίες (σε κάθε γλώσσα), όλες οι με δεύτερο συνθετικό το girl (daddy, mommy, his, hers etc), μπεμπέκες, μωράκια, petια, bitches, κουτάβια, γατούλες, γάτες, νιάου και λοιπά ζωντανά εν υπάρξει ή μή (μονόκεροι, σειρήνες, γοργόνες κλπ) που με οποιονδήποτε τρόπο επικοινωνούνται σε προφίλ, νικ, περιγραφές κλπ αμέσως ή εμμέσως...
     
  3. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Το τι είναι ωραίο και το τι όχι είναι πολύ προσωπική υπόθεση.

    Μια που το'φερε η κουβέντα στο νήμα,
    προσωπικά δεν με ενοχλεί καθόλου αν μια κοπέλα της αρέσουν τα χαϊδευτικά όπως "πριγκίπισσα", "ψιψίνα" κ.ο.κ. ούτε θα μου αρέσει περισσότερο επειδή της αρέσουν,
    ούτε φυσικά μου αρέσει περισσότερο μία άλλη που δεν της αρέσουν τα χαϊδευτικά απλά και μόνο επειδή δεν της αρέσουν.
    Δεν κρίνω από τέτοια τους ανθρώπους.

    Αλλά anti-fetish θεωρώ όλους εκείνους που τυχόν θα σχηματίσουν άποψη, θα προκαταληφθούν καλύτερα,
    για κάποιον άλλο από τέτοια.
     
  4. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Εγώ ξέρω οτι οι πραγματικές πριγκίπισσες, θέλουν να γίνουν " αλήτισσες " και καμιά σχέση δεν έχουν με τις πριγκιποσυμπεριφορες που " κυκλοφορούν στην πιάτσα " και που συνήθως είναι μια απελπισμένη προσπάθεια, να πείσουμε ότι .. " να είμαστε! Δείτε Δείτε! "


    Μιλάω μόνη μου εγώ  
     
  5. lexy

    lexy .ti.va.

    Γαλαζοαίματοι παντού!

    ω!
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    H "κουτσή μαρία" .
     
  7. υπερόπτες, δηκτικοί, με σηκωμένο φρύδι, πορωμένοι εριστικοί με κάθε αφορμή
    ακόμη περισσότερο, έχοντας μιαν εσανς, του ντεμεκαμουφλάζ, που προδίδει απο μίλια..

     
     
  8. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Έλα μωρέ, όλοι ψυχάκια είναι και ας κάνουν τις/τους καμπούσες/ους.
    Κάποια άλλη ψυχή κάπου θα γουστάρει και θα συγκινείται και με τέτοιες/ους.  
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Δεν ξέρω εσείς τι λέτε, εγώ θα τα παρατήσω όλα μου φαίνεται και θα πα να γίνω Αυτοκράτειρα (το πριγκίπισσα είναι τόσο passe άλλωστε).
    Τι μου λείπει;
    Μια αυτοκρατοριούλα κει πέρα.
    Μήπως να γίνω βασίλισσα; 
    Τι διλήμματα Θέε Μου!
     
  10. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Ίιιισως βάζεις μεν λίγο ψηλά τον πύχη, αλλά:

    "Όπως επιθυμείτε...Μεγαλειοτάτη!..."  

    (Σ.Σ.: Δεν έχεις παράπονο αγαπητή, μπαίνει σιγά-σιγά ο κόσμος στον ρόλο   )
     
  11. MasterK77

    MasterK77 Regular Member

    Βασιλισσα ναι! Fetish!
    Pro βασιλισσα νο, anti fetish.
     
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ξεκίνα με την ανάγνωση αυτουνούνανου για προπόνηση...
    Προσωπικά το βρίσκω χύμα (αυτό δεν ενδιαφέρει, my dog), απ' όπου και να το δω, αλλά μια ατ(ι)μόσφαιρα αυτοκρατορικιά. κουτσά στραβά. την βγάνει...