Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Anti-fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος thanasis, στις 25 Φεβρουαρίου 2008.

  1. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Λοιπόν αυτό το ερώτημα το σκέφτομαι μέρες και μέρες και μέρες. Γιατί γενικά δεν έχω κάτι αντιφετιχ...ανοιχτοκαρδος άνθρωπος τι να λέμε τώρα...ο,τι κ αν ακούσω θα το συζητήσω θα το επεξεργαστώ...και σήμερα το βρηκα!

    αντιφετιχ είναι αυτά τα μηνύματα στο Facebook που λένε στον Ζούκερμπεργκ ότι δεν επιτρέπουν να τους μπλοκάρει, να χρησιμοποιήσει τις φωτογραφίες τους, να τους μιλήσει, να τους κοιτάξει, να τους πηδήξει την γυναίκα και γενικά φίλε Μαρκ χαλάρωσε να πούμε,γιατί αλλιώς θα σου κάνουμε τα μούτρα κρέας. Αυτό μόλις το δω ανφρεντ, μπλοκ, ντιλιτ και αναρωτιέμαι τι σκεφτόμουν όταν έκανα φρεντ τον εν λόγω μπετοστοκο   
     
  2. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Σαγαπω. Παντρέψου με!
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

     
  4. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Είχα ακριβώς την ίδια ατάκα στο μυαλό μου !!!!!!
       
     
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Χαχααχ μεγάλη μου τιμή, είσαι και τυχερή γιατί πάνω από χρόνο παντρεμένη δεν κάθομαι όπως έχει δείξει πρότερη εμπειρία  Ίσα ίσα να σε πάω στην εκκλησία νύφη    

    μα τώρα...»δεν δίνω άδεια στο Facebook...”, μην με καταστρεφεις ρε φίλε δευτεριάτικα    
     
    Last edited: 11 Μαϊου 2020
  6. espimain

    espimain Contributor

    Ακριβώς  
     
  7. Hematite

    Hematite Honey bee

    Η πατημένη στο κέντρο οδοντόκρεμα.
    Η οδοντόκρεμα χωρίς καπάκι.
    Η χωρίς καπάκι πατημένη στο κέντρο οδοντόκρεμα είναι εγκεφαλικό όχι αντιφετίχ.
     
  8. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Μου επιτρέπεις να συμπληρώσω και τα υπολείμματα στο στόμιο??????
      
     
  9. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Αιτια διαζυγιου!
     
  10. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Οι διάλογοι τύπου "-γεια, καλα? - καλά, γεια!"
     
  11. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    "Καλά,εσύ;" είναι η σωστή απάντηση.
     
  12. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Υπαρχει και ο διάλογος σε δημοσιες τουαλετες:
    Χτυπας πορτα
    - Εεπ

    -Ωπ!