Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Anti-fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος thanasis, στις 25 Φεβρουαρίου 2008.

  1. Οι τοξικοί λυσσάρηδες.
    Παράδειγμα: Συνομιλώ μ έναν τύπο που μου κίνησε το ενδιαφέρον καθότι μυστηριώδης, με γκοθ στυλάκι και ψαγμένος στα αναγνώσματα. Αρχίζει να μιλά για τα βλαμμένα 18χρονα, τα 20χρονα, την βλαμμένη γενιά του 2000. Κάνω λάθος και το προσπερνώ. Στην επόμενη αφορμή, δώσε πάλι μένος για τα βλαμμένα 18χρονα. Του λέω, "λίγο ήρεμα, μοιάζεις κομπλεξικός έτσι, οργισμένος γραφικός γίνεσαι"
    Και παίρνει κι εμένα η μπάλα. Επιστρέφει μαινόμενος χαρακτηρίζοντας με "Νεοελληνίδα" και σαν απάντηση στην άρνησή μου να συνεχίσω την συνομιλία μαζί του, μου είπε πως προτιμώ τους Νεοτσιφτετέλληνες Μαστεράδες και πως μου χρειάζεται λίγη τύχη στην ζωή μου. 

    υ.γ εμένα δε μ αρέσουν καθόλου τα τσιφτετέλια, ούτε οι Μαστεράδες.
     
  2. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Χρειάζεται γιατρό και δεν το λέω ειρωνικά ούτε υποτιμητικά.
     
  3. Grim_Fandango

    Grim_Fandango Symbiosis with Voltaire

    Δεν υπάρχουν αρκετοί γιατροί.
     
  4. AlphaMaleMaster

    AlphaMaleMaster Regular Member

        
    Αν δε κάτσεις,θες κλαρινογαμπρούς.Προφανως η μάνα του,σα κάθε αξιόλογη ελληνίδα μάνα,του είπε πως είναι ο καλύτερος και έχει πάντα δίκιο...Α ρε Ελλάδα,δε θα αλλάξεις ποτέ προς το καλύτερο
        
     
  5. AlphaMaleMaster

    AlphaMaleMaster Regular Member

    Και οι γιατροί σε ποιο γιατρό θα πάνε; 
     
  6. Η φαλάκρα  
     
  7. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Ντομες με βανιλλα σχεσεις 
     
  8. mariosxl

    mariosxl Beautiful World

    Και τι σου αρέσει;
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  10. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Να μη με λένε Θεό
     
  11. Η ηθογραφική πλευρά του βδσμ, με το βολικό φιλτράρισμα και την ωραιοποίηση,
    ώστε να αυτοθαυμάζονται όσοι το έχουν ανάγκη.
     
  12. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor