Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Anti-fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος thanasis, στις 25 Φεβρουαρίου 2008.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    @neos Protaris :
    Συμφωνώ για τα γκρικλις.
    Όμως, αν πρόσεξες, αναφέρθηκα σε έλλειψη ενδιαφέροντος, οχι σε αγραμματοσύνη. Όταν βλέπω δίπλα - δίπλα γραμμένο "ελειψει" και "ελειψη" ,οταν διαβάζω αλλού ποστ δικά σου ολόσωστα ορθογραφικά και συντακτικά και αλλού με πονάνε τα μάτια μου,συμπεραίνω οτι μπορείς αλλά δεν θέλεις, αδιαφορείς να γράψεις σωστά.
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    ε μπορει να βιαζεται ο ανθρωπος... πωωω
     
  3. lexy

    lexy .ti.va.

    Επεκτάθηκαν πέραν του Λυκείου προς θετικότατη κατεύθυνση.
    Επιμένω πάντως πως η σωστή γραφή και η εν γένει χρήση της γλώσσας, είναι περισσότερο θέμα προσωπικής αισθητικής και λιγότερο ακαδημαικών γνώσεων.

    αντι-f: στους άνδρες το απόλυτα χαζοχαρούμενο ή απόλυτα σοβαρομυστήριο ύφος, οι πλατφόρμες στα γυναικεία πόδια.
     
  4. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art


    Είμαι 1000% σίγουρος ότι είναι ή συνάδελφος μου ή φυσικός. Η lexy (για αυτό δεν είμαι σίγουρος αν είναι άνδρας ή γυναίκα, θα δω το προφίλ μετά) έχει πάντα ''εκνευριστικά'' δομημένο λόγο, δεν χρησιμοποιεί ίδιαιτερα ''δύσκολες'' λέξεις και δεν πλατιάζει ποτέ. Έχει συνοχή με λίγα λόγια. Ένας φιλόλογος ή ας πούμε ένας νομικός σαν τον Τενέμπρα για παράδειγμα, θα δεις ότι πλατιάζουν συνέχεια και πολλές φορές χρησιμοποιούν πομπώδεις λέξεις για εντυπωσιασμό είτε τα ''παίρνουν'' από την google!

    @lexy στον ελεύθερο μου χρόνο κάνω ψυχολογικά προφίλ για το CSI  

    Δεν θεωρώ κακό ούτε τα γκρίκλις, ούτε καμία γλώσσα. Η γλώσσα δεν μπορεί να είναι καλή ή κακή.

    Θεωρώ όμως κακό να την λέμε σε κάποιον για τον τρόπο που γράφει και τα ορθογραφικά του.

    Μπορεί να μην είναι έλλειψη ενδιαφέροντος, αλλά κάποια μαθησιακή δυσκολία, αλλά κι έλλειψη ενδιαφέροντος να είναι, είναι δική του επιλογή και πρέπει να την σεβόμαστε.
     
  5. lexy

    lexy .ti.va.

    @lucozade , υπόσχομαι, επειδή με πετυχαίνεις σε ημέρες ζεν, να μην ενημερώσω τον εργοδότη σου για την απόλυτη αποτυχία στο 1000%.  
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχχα Luco δεν σ' έκανα και για ψυχολόγο...Δεν χρησιμοποιώ πομπώδεις λέξεις...Και αν πλατιάζω, είναι γιατί συχνά πυκνά και παρόλο που είμαι σιχαμερά επεξηγηματικός...Αρκετοί γουστάρουν να προσποιούνται ότι δεν κατάλαβαν αυτά που γράφω ( σκέψου και να ήμουν λακωνικός όπως στ' αλήθεια είμαι όταν συζητώ με κάποιον πρόσωπο με πρόσωπο...Απίστευτο κι όμως αληθινό )...Ενώ θα ήταν ευκολότερο να πουν ότι διαφωνούν μαζί μου η να μην πουν τίποτε...Να ήξερες πόσο με κουράζει να υπογραμμίζω και τα σημεία στίξης και αν κάτι με κουράζει ακόμη περισσότερο, είναι η "συναναστροφή" με σάρκινα ντουβάρια η ακόμη χειρότερα...με "αντάρτες" των οπισθίων που διαφωνούν μονάχα για να διαφωνήσουν...Έτσι, για το ονόρε...

    Υ.Γ. Αν σπαταλούσα τον χρόνο μου, για να ψάχνω στο google λέξεις ως προς τον εντυπωσιασμό του όποιου "κοινού"...Θα είχα γίνει η πολιτικός η ηθοποιός...Αλλά οι "αυλές" δεν μ' ενδιέφεραν ποτέ...Βέβαια τι πιστεύω εγώ για τον εαυτό μου...εννοείται ότι μετράει λιγότερο από κείνα που θα πίστευε ο οποιοσδήποτε άλλος για μένα...Τεσπα...θέλει να φας πάρα πολύ "ψωμί", μέχρι να πεις ότι γνωρίζεις έστω και στο ελάχιστο τον οποιονδήποτε... 

    Και για να επιστρέψω στον νήμα...Το κορυφαίο για μένα αντικούκου...Να θεωρεί κάποια ότι θα με γνώριζε τόσο καλά, που να ήξερε λεπτομερώς τις όποιες σκέψεις μου, πριν καν να τις εκφράσω...Όπως και το να βάζει κάποια στο στόμα μου, λόγια που δεν είπα... 
     
  7. seduced mind

    seduced mind Guest

    Μπα δεν μου κάνει για τον κλάδο σου... Οι περισσότεροι είναι ανορθόγραφοι (δεν κάνω πλάκα, ούτε τους κατακρίνω).... Μάλλον βιολόγος είναι.... μπορεί και χημικός... @lexy ήθελες δεν ήθελες σε έκανα θέμα της ημέρας...
     
  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    @Tenebra_Silente το είχα σίγουρο ότι θα απαντήσεις.....

    Το έφαγες το ''τυράκι'' χαχαχαχαχα


    Υ.γ. είμαι κλινήρης σήμερα οπότε θα σας ''τα'' πρήξω!!
     
  9. lexy

    lexy .ti.va.

    Αχ, γιατρέ μου...
     
  10. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    κι εγω το ιδιο... συνηθως ειμαι οκ με τα ληγμενα αλλα τωρα την πατησα...

    btw... προς αρχιτεκτονικη μου φερνει...
     
  11. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    κάποια, όχι γενικά κάποιος, θέλουμε λεπτομέρειες  
     
  12. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art


    να βάλλουμε poll?

    περαστικά.