Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Anti-fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος thanasis, στις 25 Φεβρουαρίου 2008.

  1. kali crow

    kali crow Guest

    ω ναι, φιλτατη...κατι τετοιο.....ελεος 
     
  2. Lolita

    Lolita Regular Member

    1)Τα στραβα-απλυτα δοντια-Bad breath..
    2)Τριχες σε σημεια οπως μυτη-αυτια 
    3)Τσιγκουνια
    4)Ρουχα 2 νουμερα πανω απ'το κανονικο του(η κατω) 
    5)Χοντρο-ατσαλο πεσιμο.. 
     
  3. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: Anti-fetish

    1. να ξήνει τα παπάρια του συνεχώς αντε μία το δέχομαι αλλά ως εκεί
    2. να κάνει ήχο περίεργο προσπαθώντας να βγάλει το κρέας από την κουφάλα που έχει στα δόντια
    3. η βλάχικη προφορά του στυλ τι κάνετε κορίτσα? τι κορίτσα ρε καμένε
    4. οι άσπρες κάλτσες και γενικώς οι κάλτσες την ώρα του sex
    5. τα μακριά νύχια
    6. τα άσπρα σώβρακα με το μεγάλο λάστιχο και τις κόκκινες ρίγες (έλεος όμως)
    7. να με ρωτάει όταν κάνουμε σεξ τι σου κάνω μάναμ (ε αι γαμήσου ρε δεν ξέρεις τι μου κάνεις)

    χμ τι άλλο... αυτά για την ώρα
     
    Last edited: 13 Μαρτίου 2008
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    " 3. η βλάχικη προφορά του στυλ τι κάνετε κορίτσα? τι κορίτσα ρε καμένε "
    το Λ και Ν προφερονται υγρα ... εσεις οι Αθηναιοι το μπασταρδεψατε και το στεγνωσατε για να γινει κοσμοπολιτικο .... και τωρα .... ολα τα αλλα σου αρεσαν και το "κοριτσα" σε ενοχλησε ..  

    " 7. να με ρωτάει όταν κάνουμε σεξ τι σου κάνω μάναμ (ε αι γαμήσου ρε δεν ξέρεις τι μου κάνεις) "
    προσπαθει να ανοιξει συζητηση ο ανθρωπος ... αμα δεν ειναι νεκροφιλος θελει να αλαξει και δυο κουβεντες ετσι για να δει αμα ζει η αλλη .... αλλα βεβαια ... η "αλλη" προφανως δεν κανει σεξ αλλα την δασκαλα σε διαγωνισμα γραμματικης ....  
     
  5. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: Re: Anti-fetish

    φυσικά και να ανταλλάξει και δυο και τρεις και εκατό κουβέντες αλλά όχι και τι σου κάνω μάνα μου ε είπαμε ....

    βασικά το Ν και το Λ αντέχονται αλλά οι λέξεις κορίτσα και παπούτσα ε σπάενε κόκκαλα συγνώμη κιόλας
     
  6. latexduck

    latexduck Contributor

    Re: Απάντηση: Anti-fetish

    χαχαχα είσαι απίστευτη!  

    5.Δες το θετικό με τα νύχια, δεν χρειάζεται να αναλύσω  
    6.Μπορεί να είναι Ολυμπιακός ο άνθρωπος άστονε να εκφραστεί  
     
  7. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: Anti-fetish

    Η πόρωση με το ποδόσφαιρο (   ) ας προστεθεί στη λίστα μου...  
     
  8. kali crow

    kali crow Guest

    καθε ειδους πορωση και φανατισμος ειναι εξαιρετικα αρνητικα για μενα....
     
  9. Syrah

    Syrah Contributor

    Παρότι δεν είμαι γκάγκαρη, θα ήθελα να διευκρινήσω ότι αποκλείεται οι Αθηναίοι να κατάργησαν το υγρό του "Ν" καθότι αυτό ανέκαθεν ανήκε στα έρρινα (μαζί με το "Μ"). Τα υγρά σύμφωνα είναι το "Λ" και το "Ρ".

    Εκτός και αν κάνοντας λόγο για "Αθηναίους", αναφέρεσαι στην προ-Μυκηναϊκή εποχή...
     
  10. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Να ανοίξει το παντελόνι του και να μου δώσει την ευκαιρία να θαυμάσω το δάσος του Αμαζονίου πριν τις αποψιλώσεις.
     
  11. Jomaru

    Jomaru Guest

    ΧΑΧΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ.....

    ΝΑ ΛΕΕΙ Σ'ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΣΕΞ

    (κι εγω σε αγαπω αλλα τωρα σε γαμω:condom: )

    να εχει τριχες , ιδιαιτερα στα στηθη... γιατι υπαρχουν οι αποτριχωσεις και τα laserclinics αγαπη μου..

    να ειναι κουτσομπολα..

    και το σπουδαιοτερο να αρνειται να μην φοραει εσωρουχα.. 
     
  12. Babylon

    Babylon Regular Member

    Θα περιοριστω στο μεγαλυτερο εμφανισιακο κολλημα που εχω, γιατι τα αλλα εχω παρατηρησει πως για χαρη συγκεκριμενων προτερηματων μπορει να τα παραβλεψω.

    Ασχημα χερια/δαχτυλα. Δεν ειναι τα ματια η ψυχη του ανθρωπου, κανουν λαθος. Τα δαχτυλα ειναι.


    Ειστε σιγουροι πως ειναι παντοφλες; Αυτα σε χιλιαδες κακογουστες παραλλαγες δεν τα φορανε τα καλοκαιρια στους δρομους και στις παραλιες;