Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM ΔΩΜΑΤΙΟ???

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος hermis, στις 13 Φεβρουαρίου 2007.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Απάντηση: BDSM ΔΩΜΑΤΙΟ???


    προσωπικα μπορει ως Perv να μην εχω τα καθαροτερα γουστα ... αλλα τα εχω συμπαθησει και τα προσεχω ... δεν ξερω ... ενας νοικιασμενος χωρος ισως να με "κρυωνε" λιγακι ... εγω απο μικρος ηθελα να μεινω σε φαρο σε καποιο ακρωτηρι με ψηλο χορταρι ολογυρα και λιμανακι απο κατω στα βραχια .... καπου εκει θα το τοποθετουσα το δωματιο ... αντε τωρα μεσα στο χαος μιας μεγαλουπολης να "ανακρινω" την βρωμερη πορνη που ηταν μαρτυρας σε φονο και δεν μιλαει διοτι καλυπτει τον εραστη της και απο την αλλη μερια να ακουγονται της "αγαπης τα μαχαιρια" ... θα μπερδεψω τα σεναρια και θα μου βγει Αλικη Βουγιουκλακη - Δημητρης Παμαμιχαηλ Βροντακιδες και τι αλλοι ητανε .....
    Ουτε και η ιδεα της ηχομονωσης με ενθουσιαζει διοτι ανα πασα στιγμη μπορει στο σεναριο να προκυψουν και εξωτερικα γυρισματα ..... ....
     
  2. hermis

    hermis Regular Member

    Απάντηση: BDSM ΔΩΜΑΤΙΟ???

    χαχααχα δεν παίζεσαι!!!!!! Μαζί σου!!!! Έχουμε και τα ίδια χόμπι!!!
     
  3. hermis

    hermis Regular Member

    Απάντηση: BDSM ΔΩΜΑΤΙΟ???

    Τι λέτε να πάρω κομμάτια από τον καθένα σας και να αρχίσω να δημιουργώ??

    MALEY: Κρεμασμένα μαστίγια
    Princess of Pain: μαύρο χρυσό το όλο χρώμα στους τοίχους με τεχνοτροπία μετάλλου χρυσού μπρούτζου, και κρίκοι στον ένα τοίχο
    Mannia: κρεβάτι μεγάλο υπερυψωμένο με ουρανό και 4 χοντρούς πασσάλους να κρατούν τον ουρανό και αέρινα υφάσματα στον ουρανό
    Fanshaw: ξύλινο σκούρο πάτωμα με πλατειά και φαρδιά ξύλα
    Archon: ηχομόνωση
    Isnogood: μεταλλικό κρεβάτι με προσκέφαλο μεταλλικό και σε έναν τοίχο ένα μικρό κλουβί




    Μέχρι τώρα καλά αλλά δεν του λείπουν κι άλλα ???
    Μήπως εικαστικά σας χαλάει κάτι??

    Με εκτίμηση

    hermis