Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM Ελλαδάρα και ημιμάθεια (τι στο διάολο συμβαίνει σ' αυτόν το γαμώτοπο)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Seirios_79, στις 19 Απριλίου 2015.

  1. seduced mind

    seduced mind Guest

    Τσιγάρο...
     
  2. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ανάμεσα στο να μείνεις έτσι όμορφος και νέος όπως είσαι τώρα για ακόμα 5 - 6 χρόνια, δώρο από τον Θεό, και το τσιγάρο.. τι διαλέγεις ;
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Tσιγαράκι... beautiful!  
     
  4. seduced mind

    seduced mind Guest

    Να σου πω κάτι να τελειώνουμε; Οταν πήγα στρατό παρουσιάστηκα στο ναυτικό και πήγα στη ΜΥΚ. Εκεί απαγορεύεται να καπνίσεις, αν σε πιάσουν να καπνίσεις, τρέχει όλο το σχολείο εκτός από εσένα. Εγώ εξαφανιζόμουν, γινόμουν αόρατος τη νύχτα και κάπνιζα μέσα στη ΜΥΚ. Δεν καταλαβαίνω από απειλές και τέτοια... Θα πάω στο ιατρείο διακοπής, ως μία τελευταία προσπάθεια...
     
  5. seduced mind

    seduced mind Guest

    Α τη Παρασκευή θα κόψω το τσιγάρο για μία ημέρα να σκάσω το Σάββατο στη πορεία στη Ταχυδρομείου να πλακωθώ με κάνα μπάτσο, να βγάλω την ενέργεια μου...
     
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    sounds like you  
     
  7. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Κοιτα δεν είναι κακό. Αν πέσεις από τα 2.5 πακέτα, στα 5 - 6 τσιγάρα έστω και κρυφά την νύχτα , κάτι είναι και αυτό    
     
  8. seduced mind

    seduced mind Guest

    Μου το ζητήσαν τα παιδάκια να είμαι μαζί τους και δεν μπορούσα να τους πω όχι...
     
  9. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    ναι γιατι εισαι και αλτρουιστης!!
    πες οτι σου ελειψε η αισθηση κι αστα αυτα  
     
  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    Δεν μπορώ να επιτρέψω να χτυπήσουν τα παιδιά μου...
     
  11. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    take it easy, knight rider!!
     
  12. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Αλίμονο σε αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξερουν...