Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και Ναρκισσισμός

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Jack Wolfskin, στις 9 Ιανουαρίου 2015.

  1. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Εσυ εθεσες το νημα, απο εσενα περιμενω απαντησεις οταν με βαζεις σε μια διαδικασια να σκεφτω καποια πραγματα.
    Μια Λουιζα ταδε δεν μου λεει κατι εμενα.
    Περιμενω απο αυτους που ανοιγουν ενα νημα να ξερουν για ποιο λογο το εβαλαν και σε τι αποσκοπει. Περιμενα καλυτερη απαντηση  
     
  2. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Το να χρησιμοποιείται το DSM για να στηρίξει την όποια υπόθεση σε έναν χώρο,
    ο οποίος κατά τον πολιτικά ορθό κοινωνικό βίο είναι αποκλίνον του φυσικού είναι
    φύση αντιφατικό. Προφανώς ο νηματοθέτης θέλει ίσως να προκαλέσει τον χαβαλέ
    του κοινού και όχι να σοβαρολογεί, ειδάλλως θα πρότεινα να συνεχίσει την ανάγνωση
    και στο υπόλοιπο DSM και να αυτοδιαγνώσει τις όποιες παραφιλίες του, όπως επίσης
    και τις γενικές παραφιλίες άλλων ανθρώπων και να μάς τις εκθέσει εξ ίσου το ίδιο,
    μήπως και καταλάβουμε τί συμβαίνει γενικώς και ειδικώς σε κάθε περίπτωση...
     
    Last edited: 30 Μαρτίου 2015
  3. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

  4. seduced mind

    seduced mind Guest

    2η φορά που το λέω σήμερα... Δεν με χορταίνω...

     
     
  5. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Επαυξάνω...
     
  6. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    δεν της κλεινεις κι ενα ραντεβου της "Λουιζας" να σου εξηγησει, πως δουλευουν και τα μυαλα (ή ΑΝ... τελος παντων)

    το τι περιμενεις εσυ, πιστεψε με, οταν λυσω τα μυστηρια του συμπαντος, θα ειναι το αμεσως επομενο που θα ασχοληθω.
     
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Εαν απευθηνεσαι στο δικο μου μυαλο πως και εαν δουλευει, πιστεψε με δεν εισαι καν ο τελευταιος εδω μεσα που με απασχολει η γνωμη σου  
    Κλεισε εσυ ενα ραντεβου με την κυρια Λουιζα, συζητα μαζι της το συγκεκριμενο αρθρο και οταν τελικα μας πεις τα περι ψυχολογικων σε σχεση με τους Ναρκισσους και βδσμ, επανερχομαι για περισσοτερες διευκρινησεις  
    Θα προτιμουσα τα μυστηρια περι συμπαντος σε σχεση με το βδσμ να το ανοιξεις νημα οταν θα εχεις καποια αποψη πανω στο θεμα  
     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    ελατε να γινουμε πολλοι...!
     
  9. seduced mind

    seduced mind Guest

    Άστο σου λέω θα σκάσω στη κεντρική πλατεία της Λάρισας με τη καλύτερη γκόμενα, θα τους πέσουν τα σαγόνια όταν θα τη πάω πλατεία...

    Το λέει και το τεστ 75% βανίλλα... Λίγο ακόμα και θα το κάνω 100... πλησιάζω...
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Επιδειξία....! :Ρ
     
  11. seduced mind

    seduced mind Guest

    Είμαι Νάρκισσος το παραδέχομαι.... και το γουστάρω κιόλας... στο κάτω κάτω της γραφής λιώνω για αυτό κάθε ημέρα... Γουστάρω όταν πάω κάπου να έχω το καλύτερο σώμα και να το νιώθουν όλοι γύρω μου....
     
  12. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    εγω παλι κατι τετοιους τους αποφευγω συστηματικα...
    διοτι αν ανοιγουν το στομα τους και μιλανε μου ερχεται να τους δειρω.