Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

bdsm και ανεργία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος _DaRkNiGhT_, στις 16 Σεπτεμβρίου 2015.

  1. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    στη λαρισσα ειχε και μαγαζια που νοικιαζαν αλυσιδες ρολες κλπ... για το σαββατο το βραδυ... χεχε
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    συνεχεις τρολαρεις  
     
  3. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Αν ψήνεσαι να πληρώνεις 50ευρω για να τρως σφαλιάρες, ξέρω πολλές διαθέσιμες (και πολλούς αν θέλεις). Θα το κάνουν με μεγάλη χαρά και διάθεση προσφοράς!  
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Στον Τυρναβο συγκεκριμενα μαγαζι που νοικιαζε κοσμηματα για να πηγαινουν οι κυριες στα πανηγυρια το 15αυγουστο. Δεν φταινε αυτες, τα βληματα οι αντρες τους φταινε, που δεν τις αρχιζανε στο βαρυ S/M και στις μπατσες
     
  5. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    παλι σου βγηκε το gag?  
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Παιδάκια είμαι σίγουρος ότι συμφωνείτε, υποτακτική ( και κυρίως γυναίκα ) δεν είναι by default "ψάχνω πορτοφόλι".
    Καλά να είναι, πλέον οι γυναίκες και εργάζονται και τα όποια "γούστα" τους, δεν έχουν ανάγκη κανενός άντρα για να τα κάνουν.
    Κι εκείνες που κοιτάζουν μόνο "τσέπη", αν βρίσκουν εκείνον που την τσέπη, τους την αφήνει ελεύθερη. Καλά κάνουν και την ξεκοκαλίζουν.
    Δούναι και λαβείν, αν τα πράγματα είναι σταράτα, δεν βλέπω κανένα κακό.
    Και μετά από μια ηλικία δεν χρειάζεται, να τα "φωνάζουμε". Μυαλό έχουμε και καταλαβαίνουμε.

    Εγώ όταν ήμουν άνεργος ή είχα αναδουλειές, γινόμουν ακόμη πιο "σκοτεινός" και ανυπόφορος.
    Δεν μου έφταιγε η υ, αν ζοριζόμουν. Κι αν έβλεπα ότι η κατάσταση "τραβούσε" χρονικά.
    Σαν το σκυλί, μάζευα τα μάτια μου και πήγαινα να "ψοφήσω" μόνος, μέχρι να βρω λύση.
    Αφού και λειψός ένιωθα και την σχέση μου την πήδαγα και να δεχτώ καμία βοήθεια δεν ήθελα.
    Όχι επειδή ήταν γυναίκα ή υ, αλλά επειδή εγώ είμαι μαλθάκας/ψωροπερήφανος/πείτε το όπως γουστάρετε.
    Και πιστεύω ότι σ' αυτό είμαστε πολλοί/ες που μοιάζουμε και ίσως και να είναι λάθος.
    Δεν είναι θέμα Καππιλικίου. Το Καππιλίκι το έγραφα στα καρύδια μου, ήταν η τελευταία μου σκέψη.
     
    Last edited: 16 Σεπτεμβρίου 2015
  7. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Βγαλμένο είναι γιατί τα κάνω και τα λέω ωραία, δεν το έχεις καταλάβει τόσο καιρό;  
     
  8. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    ειδες που τα ξεβρω τα μερη?  
     
  9. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    ωραια αλλα πολλααααααα χαχαχαχαχα
     
  10. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @margarita_nikolayevna αν ξερεις καμια ψηλη 175++ μεχαρινη με αναλογιες 90-60-90 προσφερω 20ευρω[ στις μερες μας και πολλα δινω] στειλε τηλ  
     
  11. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Τι να κάνουμε... είμαι πληθωρικό άτομο... 
     
  12. elfcat

    elfcat . Contributor

    Καλη η υπερανιλα αλλα η ζωη ειναι σκυλα! Αν ο Κ μείνει άνεργος μ α κ ρ ο χ ρ ο ν ι α και ζει με την υ του, και αρχίσει εκείνη να τον συντηρεί , σιγά σιγά καταλύεται η σχεςη Κ/υ. Φυςικα μιλαμε για εκείνη τη εξωγήινη γι αυτο το φόρουμ καταςταςη οπου οι δυο άνθρωποι συμβιώνουν, δεν υπαρχουν μαμά μπαμπάς να στηρίξουν κλπ κλπ. Προσωπικά θεωρω, αν τους ειναι σημαντικό το να ειναι μαζι, πιθανον θα πρέπει να βγουν προσωρινά απο το ασύμμετρο της σχεςης. Και αυτο γιατι, η ψυχική φθορά που θα εχει ο Κ θα κλονίσει την αυτοκυριαρχία του.