Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και ηλικία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος woohoo, στις 26 Μαρτίου 2012.

  1. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: BDSM και ηλικία

    Θυμαμαι αμυδρα μια διαφημιση με μια κοπέλα ντυμενη στα μαυρα και δερματινα να τραγουδαει και ειχα στυση.Αυτο το θυμαμαι...Στην ηλικια που ειπες woohoo ίσως και λίγο παραπάνω.
     
  2. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: BDSM και ηλικία

    Ε αφού είναι εξαιρετικοί οι τρόποι...τι να πω;

    Υ.Γ. Παρακαλώ αποστολή προσωπικών μηνυμάτων από ΜΗ φίλους μου δεν λαμβάνονται υπόψη,ειδικά όταν είναι greeklish (ευχαριστώ τον Αντώνη Κανάκη που με έβαλε στο σωστό δρόμο)

    Τέλος offtopic

    by the way woohoo εκτός από την διαφήμιση που σου ανέφερα,θυμάμαι ότι όταν μία συμμαθήτρια είχε υφάκι ακόμα και σε αυτή τη μικρή ηλικία του γυμνασίου ,μου άρεσε πιο πολύ.Ενώ για αυτές που με ''ήθελαν'' δεν είχα καθόλου ενδιαφέρον.
     
    Last edited: 31 Μαρτίου 2012
  3. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: BDSM και ηλικία

    αυτό με το όνειρο και το καλσόν δεν το έπιασα εντελώς.. θες να πεις οτι φαντασιωνόσουν να φοράς καλσόν?

    πόσοι θα είχαν ανακαλύψει το bdsm αν δεν είχαν διαβάσει, εαν δεν είχα δει,εάν δεν είχα ακούσει... μάλλον ελαχιστότατοι
     
  4. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: BDSM και ηλικία

    Δεν φαντασιωνόμουν. Ήταν όνειρο στο ύπνο μου.

    Ήμουν μέσα σε ένα πριβέ δωμάτιο σε ένα τρένο και όπως είπες φορούσα καλσόν.