Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και ιμάμ μπαϊλντι

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Jack Wolfskin, στις 13 Σεπτεμβρίου 2015.

  1. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Ολοι εσεις οι σοφιστες απο ποια χωρα καταγεστε;
     
  2. zou

    zou


    Τωρα αν σου πω οτι το ξεχασα..... θα με πιστεψεις;;;
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Τελικά μια καύλα για ομαδοποίηση, ένα τσουβαλιασματάκι, τα τραβάει ο κώλος μας, βλέπω...
    Νάμαστε εμείς οι από δώνανες, νάναι από κει οι άλλοι, να ρίχνουμε καμιά πέτρα, ένα μπινελίκι έστω ρε αδρεφέ, να σηκώσει πίεση το καζάνι, να γουστάρουμε...
    Πολλά κακά μπορεί να προσάψει, αν τους γνωρίσει κάποιος ένα κλικ καλύτερα, ορισμένους από τους μέχρι τώρα ομιλητές, από το ότι δεν σπάνε κανά κεφάλι όταν οφείλουν, ότι πίνουν κάτι ουίσκια περίεργα, ότι παίρνουν όρτσα κάτι ανάποδες στροφές, ότι δεν πετυχαίνουν τον καφέ με τη μία, ενίοτε πως ανεβαίνουν και σε κανά σκαμνί και λένε τα δικά τους -σοβαρότατες κατηγορίες για σοβαρότατα αμαρτήματα- αλλά σε καμιά περίπτωση δεν μπορεί να ισχυριστεί κάποιος πως δεν νογάνε και δεν στροφάρουν.
    Θέλω να πω πως ποιός μαντράχαλος και ποια μαντραχαλού, που θα διαβάσει τις αναρτήσεις τουτουνού του νήματος δεν θα μπορέσει να πει με ελάχιστη απόκλιση, το ποιοί την βλέπουν έτσι και ποιοι αλλιώς...
    Ελάτε καλέ σεις τώρα... Τς, τς, τς...
    Κανείς δεν θα αμφισβητήσει, δεν του πέφτει λόγος άλλωστε, την ατζέντα ενός εκάστου, αλλά το να οριοθετεί εις και έκαστος εξ ημών την ατζέντα του πλαγίως και θεωρητικώς, άντε καλέ τώρα...
    Δεν χρήζει καν ερμηνείας...
    Δια τους ηλικιακά νεότερους θα ήθελα να ζητήσω συγγνώμη γιατί δεν είμαι τόσο καλός στην ζόρικια άλγεβρα, να το γράψω με εξισώσεις μπερκέτι να την σακουλευτούν, ούτε αισθάνομαι την ανάγκη να τους το χορέψω, έχω και κάτι σφάχτες τελευταία...
    Απολαμβάνω τους περίτεχνους χειρισμούς του λόγου, το μπάσιμο στις στροφές με το γκάζι στο πάτωμα και κλακέτες στο φρένο, την χάρη στο κοντρόλ της υπερστροφής ισχύος με την διακριτικά τοποθετημένη γλώσσα στο μάγουλο και τον σεμνό πανηγυρισμό με το κλείσιμο του ματιού στους αλαλάζοντες οπαδούς στον τερματισμό της κάθε ειδικής...
    Μού αρκεί...
     
  4. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Miss Second-Hand


    Joanna washes off and goes to bed
    the pretty years of men be haunted memories
    This city lets out a collective sigh, oh no
    be funny how the past is so enduring
     
  5. Αγαπητή @camera_obscura ,

    Aφήνω σε εσάς τους σχολαστικούς τις κατηγοριοποιήσεις και τους συγκρητισμούς.
    Προσωπικά, είμαι θιασώτης του ρητού "Δε θέλω να το μάθω. Θέλω να το φάω"