Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM και κατινιές

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος SensualTorturer, στις 6 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Με το ps δεν συμφωνώ, κατά τα άλλα, ότι θες κυκλοφορεί και ότι γουστάρει η ψυχάρα σου ακούγεται (στα όρια της διαστροφικής φαντασίας)

    Μόλις χθες νομίζω έμαθα πως έχω σκλάβα την Mad ...γαμώτο τα καλύτερα τα μαθαίνω ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ! (φαντάσου)
     
  2. Ολοι κρυβουμε μια κατινα μεσα μας.
     
  3. Elune

    Elune Priceless

    Το επιβεβαιώνω ότι δεν την έχεις, γιατί την έχω εγώ :Ρ
     
  4. Εσύ το επιβεβαιώνεις.... αυτοί οι "μαλάκες" θα το πιστέψουν?
     
  5. Elune

    Elune Priceless

    Χχαχα! Θα το δουν στη συνάντηση   Ποιος/ποια το πε;
     
  6. aethereal

    aethereal Guest

    με αφορμη τα γραφομενα και χωρις να απευθυνομαι/υπονοω κατι σχετικο με τον αποστολεα τους
    προσφατα εγινα κοινωνος μιας λογικης που δε θα μπορουσα ποτε να φανταστω
    θεωρω πως εχει αμεση σχεση με το οτι δεν ανηκω στο βδσμ ως τροπο ζωης ουσα βανιλοειδες
    ετσι λοιπον η δικαιολογηση/επιλυση παρεξηγησεως και λοιπα των λαικ ως μεντορισμος καποιου συμφορουμιτη σ εμενα
    μου φανηκε αρχικα περιεργοτατη και υπεραισιοδοξη οπτικη λογικης
    απο τη μια ως σκεπτικο φορουμικου μεντορισμου και υφος γραπτου λογου
    κι απο την αλλη και κυριως θα ελεγα
    επειδη δεν διατηρω ουτε διατηρουσα ποτε
    οχι συμμετοχη σε κλικα
    αλλα ουτε και προσωπικη συνομιλια/φιλια/συμπαθεια/ενδιαφερον με μελη
    (εμφαση στην εννοια της διατηρησης κι οχι της περιστασιακης ερωταπαντησης)

    υ.γ προσωπικα θα ηθελα να μην υπηρχαν λαικ ουτε φολουοερς
    μονο προσωπικα μηνυματα,δημοσια μηνυματα και αμεροληψια
     
  7. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    την "εγραψες" στον κολητο σου, για να μη σε "πιασει" το τεκμηριο  
     
    Last edited: 25 Φεβρουαρίου 2015
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Θα μιλήσουμε πολιτισμένα ή με κατινιές;
    Το με κράζεις , με θαυμάζεις με καλύπτει απόλυτα.
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Eμένα με ρώτησες; lol... άστους να λένε, δεν ισχύει κάτι τέτοιο και το επιβεβαιώνω και εγώ.
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

      
     
  11. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Μια περίπτωση που "ξέφυγε" του αγαπητού @Elune και προσφέρει και αυτή άπλετο γέλιο είναι η εξής:
    Μια υ βρίσκει έναν Κ και διατυμπανίζει παντού την αφοσίωση,το πόσο διαφορετικός είναι από τα "σκουπίδια" που κυκλοφορούν εδώ,ότι είναι ο ένας και μοναδικός,ο άνθρωπος που έδωσε νόημα στην ζωή της και άλλα τέτοια συναφή.
    Έλα όμως που μετά από κάποιο καιρό χωρίζουν και η ίδια πάλι υ αρχίζει να λέει ότι είναι μαλάκας,ότι είναι Κ γιαλαντζί και άλλα τέτοια.
     
  12. Dapom

    Dapom Contributor

    Μήπως να βάζαμε στο παιχνίδι και τους όρους "ΚαγκουροBDMSας;" και "VanilloΚατινα" ; ή "Masterοκλαψιάρης" και "Suboανακατώστρα";
    Αλλες ιδέες;