Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM με ό,τι βρεις στο σπίτι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Tommakos, στις 20 Σεπτεμβρίου 2014.

  1. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

  2. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    γιατι κ στην πιο υπακουη σκλαβα πρεπει να της δινεις να καταλαβει τι μπορει να κανει μια βιτσα
     
  3. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    λιγο αργοτερα το λογο πηρε ο δονητης.με δυο αποτομες εισαγωγες στην πισω τρυπα αρνακι για δυο μηνες η κυρια
     
  4. tithon

    tithon Contributor

    να ενημερώσω: σε έσχατη ανάγκη μπορείτε να καταφύγετε στο λάστιχο του καπακιού
    της χύτρας ταχύτητας, ιδιαίτερα σε θερινές διακοπές που έχετε κλείσει δωμάτιο με εξοπλισμένη κουζίνα.
     
  5. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Εγώ χωρίς χύτρα δεν φεύγω απο το σπίτι. Καλά που το είπες ποτέ δεν το είχα σκεφτεί
     
  6. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Το τατουαζ εξαφανίστηκε πάντως
     
  7. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    ειναι τριων ετων η φωτο
     
  8. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Αυτό είναι το ''πρόβλημα''
     
  9. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Χαρτινη λιμα για τα νυχια
    Το μπουκαλι του λιπαντικου για toy
    Τον αυγοδαρτη, τη σπατουλα και το πινελο της σιλικονης
    (η σπατουλα η μεγαλη η ανοιχτη αφηνει ωραιες γραμμες στα κωλομερια)
    Πολυ βρεγμενη πετσετα
     
  10. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Τη χάρτινη λίμα... Πώς;  
     
  11. Κάτσε γιατί θα με τρελάνεις εσύ άρχοντα.. είναι το επάγγελμα σου λες και σε μια πελάτισσα έκανες μασάζ στην κλειτορίδα?!!
    (Με συμφωνία όπως λες φυσικά )!! Δηλαδή στον τιμοκατάλογο υπάρχει χρέωση για μασάζ κλειτορίδας?! Έρχεται η άλλη πιασμένη χαλια και λέει κάνε μου αυχένα πλάτη και κλειτορίδα?!! Πες τό μου κι αυτό να πεθάνω!!
     
  12. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Δεν ηταν πελατισσα ευλογημενη. Γνωριμία.Ηταν κ τις είπα για μασάζ μυοχαλαΡωτικο ε εκεί που ετριβα εκανα και την αταξία μου απλα τα πραγματα! Καλο κορίτσι..απλα όταν λέω έδωσε το δικαίωμα αναστεναζε όταν εκανα την μεσουλα της κ λίγο τα μαγουλακια της.