Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM με ό,τι βρεις στο σπίτι...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Tommakos, στις 20 Σεπτεμβρίου 2014.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αφού έχεις κήπο, θα έχεις και σκαλιστήρι/μικρή τσάπα η φτυάρι ( φτυαριές στις γάμπες...μούρλια χαχαχα )...για extreme extreme πόνο χαχαχα...  
     
  2. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    μπλάστης, βίτσα από τον κήπο, γουδοχέρι, ρακέτα του τένις αντί για paddle, απλά σχοινιά και αν έχετε σκύλο είστε προνομιούχοι, δανειστείτε το περιλαίμιό του και το λουρί του χαχαχα
     
  3. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Καλά εσύ με πας στο χαρντ κορ κατευθείαν. Δόκιμος είμαι είπαμε ακόμα χαχαχα, δεν θα το κάνουμε και Παρακευή και 13, Φρέντι Κρούγκερ
     
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Αμα είναι απο τριανταφυλλιά... 
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μπαστούνι του γκόλφ ( για χλιδάτους βουδουσουμιάρηδες )...Κουταλάκια του γλυκού (για "παγερές" επισκέψεις...βλέπε οπίσθια, γουνί)...

    Ως προς τον Εφιάλτη στον δρόμο με τις λεύκες...αν και αδόκιμα, έκανα λίγη πλάκα...Βέβαια αν κάποιος το φτυάρι το χρησιμοποιήσει ελλεινά απαλά, σαν ιδέα δεν θα ήταν άσχημη ( αρκεί να έχει stand by τον γιατρό για τους γύψους σε περίπτωση ατυχήματος )
     
    Last edited: 4 Οκτωβρίου 2014
  6. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur


    Δυστυχώς δεν είμαι χλιδάτος αλλά ένα μαστίγιο το διαθέτω. Περάστε και από το Mompso και θα βρείτε μεγάλη ποικιλία από διάφορα είδη ιππασίας...μμμμμ ίσως μερικά μικρά λεμόνια αντί για gag χαχα ξέρω εγώ τώρα μου ρθε.
     
  7. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    βρήκα ένα μαγαζάκι στο Μοναστηράκι με απίστευτα μαστίγια, δεν είναι του χώρου, τα έχει σε συγκεκριμένα σημεία πχ το bullwhip το έχει ανάμεσα σε ζώνες, χονδρέμπορας είναι ο τύπος αλλά απίστευτα πραγματάκια σε τρελλά καλές τιμές.

    Το κακό για την περίπτωση μου είναι ότι τον ξέρει η μητέρα μου τον τύπο και τα πράγματα μπλέκουν... αλλά για αυτό είναι οι φίλοι για να τους στέλνεις για τις βρωμοδουλειές!!
     
  9. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Δεν μου αρέσουν πολύ αυτού του είδους τα μαστίγια, ένα περίεργο πράγμα, μόνο τα crops μου αρέσει να κρατάνε και να κρατάω...και οι ζώνες μου αρέσουν πολύ. Δύσκολος, ένα άλλο πράγμα που δεν μπορώ να το δω ούτε ζωγραφιστό είναι οι μάσκες. Μου θυμίζουν απόκριες. Κάτι άλλο που θέλω να καταγγείλω   είναι ρε παιδιά μην χρησιμοποιείτε κολλάρα σκύλων. Το κάνουν ακόμα και φτασμένοι αυτό το λαθάκι. Άλλο πράγμα είναι το περιλαίμιο σκύλου, άλλο το κολλάρο.
     
  10. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    συμφωνώ για το περιλαίμιο... το crop που είχε το έχω ήδη στην κατοχή μου, ανάθεμα την ώρα δηλαδή  

    Επίσης να τα παίρνετε υποαλλεργικά, αν και κοστίζουν πολύ (σχετικό είναι αυτό) μιλάμε για την υγεία μας πάνω από όλα.
     
  11. να προσθεσω τις ξυλινες κρεμαστρες των ρουχων... 
     
  12. Ωκεανός

    Ωκεανός Flüggåэnk∂€čhiœßøl∫ên

    πες μας τι είδους ανωμαλία κάνεις εσύ με ξύλινες κρεμάστρες ρούχων!