Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM μονο εν οικω ή και εν δημω ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Astrovroxi, στις 3 Νοεμβρίου 2010.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Συμφωνώ με τη Λάρα.
     
  2. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: BDSM ΜΟΝΟ ΕΝ ΟΙΚΩ Ή ΚΑΙ ΕΝ...ΔΗΜΩ?

    Φαντάσου την παραπάνω κυρία σε δημόσιο bdsm. Προσωπικά, αν το έβλεπα ξαφνικά μπροστά μου, χ ω ρ ί ς να έχω προετοιμαστεί κατάλληλα ψυχολογικά θα πάθαινα καρδιακή προσβολή. Το δικαίωμα στην υγεία γιατί μου το καταπατάτε?
    Ας είμαστε τουλάχιστον ειλικρινείς. Όποιος γουστάρει δημόσιου βδσμ θεατρινισμούς, και public humiliation, οφείλει να γνωρίζει ότι ο θεατής επιλέγει ποια πρόσωπα-ηθοποιούς επιθυμεί να παρακολουθήσει επί σκηνής. Αλλιώς είναι του χειρίστου είδους ναρκισσιστής.
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: BDSM μονο εν οικω ή και εν δημω ?





    κατανοητο ελπιζω,ε; 
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. lina

    lina Regular Member

    Λοιπόν το διάβασα ολόκληρο το νήμα... όλα τα πόστ... τα πανταόλα...
    Με πάρα πολλές τοποθετήσεις συμφωνώ τρελλά... με άλλες διαφωνώ τα μάλλα...
    Ελπίζω να βρεθεί μια άκρη κάποτε... ως τότε θα απολαύσω το Μπάμπη, το βανίλα, τον άσχετο, που συναντώ κάθε όποτε, που είναι πολύ Ντόμ αλλά δεν του το λέω μην και χάσω τα BDSM παιχνίδια πάλι...
    Αστον εκεί σε καταστολή να κάνουμε BDSM γιατί αμα μάθει θα κρεμάσει τη ζώνη του στο πόμολο της πόρτας και θα αρχίσει να ποστάρει...

     
     
  5. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: BDSM μονο εν οικω ή και εν δημω ?

    .....καλο!!!!
     
  6. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Χαχαχα ΣΩΣΤΗ για να συνεχίσουμε να βλέπουμε χαρά στα σκέλια μας:rollinglaugh:!!!
    ..+1000, και εγώ τον δικό μου "Μπάμπη"
    θα τον κρατήσω μακρυά με νύχια και με δόντια. 
     
  7. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: BDSM μονο εν οικω ή και εν δημω ?

    Απ'οτι καταλαβα, οποιος ανηκει στην πλειοψηφια καταπιεζει αυτον που ανηκει στην μειοψηφια (Ο τομεας που εξαιρειται φυσικα ειναι αυτος της πολιτικης και διακυβερνησης! λολ). Εαν η πλειοψηφια μπορουσε και εκανε δημοσιο βδσμ/σεξ, τοτε η μειοψηφια που δεν το γουσταρει θα ηταν η καταπιεσμενη γιατι δεν θα μπορουσε να το αποφυγει δημοσιως. Εαν το βδσμ ηταν το καθεστως, τοτε αλλοι θα ηταν οι πρωτοποροι, οι επαναστατες κτλ.
    Συμπερασμα;
     
  8. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: BDSM μονο εν οικω ή και εν δημω ?

    Κι εγω που καβλωνω να βλεπω τους ηθικοχριστιανοσυντηρικους να τα παιζουν οταν με βλεπουν να πηδιεμαι δημοσια τι θα κανω?
    δεν εχω δικαιωμα στην καβλα ?
     
  9. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: BDSM μονο εν οικω ή και εν δημω ?



    Εμεις παντως εδω στη Θεσσαλονικη το καταφεραμε χωρις να πηδηχτουμε δημοσιως...Βγαλαμε δημαρχο Μπουταρη και οι ηθικοχριστιανοσυντηρητικοι ακομη να συνελθουν.....  :mwink: 
     
  10. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: BDSM μονο εν οικω ή και εν δημω ?

    χαχαχα μ αρεσει αυτο το οψιμο τεκνο με τα ετεροχρονισμενα τατου ...
     
  11. Storm

    Storm Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: BDSM μονο εν οικω ή και εν δημω ?


    Και την επόμενη τετραετία, Steve Harris για δήμαρχος Θεσσαλονίκης!
     
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Re: BDSM μονο εν οικω ή και εν δημω ?

    Γιασάν του Μπάμπακλα του Dom toy..!
    Αλήθεια μιλάει κιόλας?
    Μαθαίνει εύκολα?