Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM and the City: the actual series

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Babylon, στις 18 Μαρτίου 2009.

  1. Eri

    Eri

  2. whipmarks

    whipmarks Regular Member

  3. Babylon

    Babylon Regular Member

    Ααααααα! Δεν ειστε καλα!! Τι χαζο βιντεο!! Εχει κατι φωτο απο την εφηβεια της, που σορυ αλλα και ποια δεν ηταν διαφορετικη, και εγω πιο στρογγυλη μυτη ειχα, λιγοτερες σαφως γωνιες και γενικα, ελαχιστη σχεση με τωρα και πλαστικη (σε αντιθεση με τις μισες συμμαθητριες μου απ'το σχολειο) δεν εχω κανει!! Και στις πιο προσφατες φωτο που εχει το βιντεο πριν την μικρη πλαστικη στη μυτη που ανεφερα και εγω νωριτερα, παλι θεα ειναι! Και ολες ανεξαιρετως οι σταρ εχουν κανει πλαστικες και πολυ παραπανω απο μιση στη μυτη, αλλα δεν μοιαζουν ετσι...θα θελαν.

    Καλα, εχεις την εντυπωση πως αυτες ειναι φυσικες;;; Και δεν ειναι τρελα ρετουσαρισμενες οι φωτο; Aυτες σε φωτο τις κρινουμε συγκριτικα, ξεροντας πως και μακιγιαζ και πλαστικη και ρετουσαρισμα εχει πεσει! Και η Ζολι σε ολες τις φωτο απο παπαρατσι βγαινει σουπερ, σε αντιθεση με ολες τις αλλες που μπορω να σκεφτω, συμπεριλαμβανομενες και τις συγκεκριμενες.

    Ασχημια η αρετουσαριστη φωτο ε;

     



    Και ελεγα, ποια ξεχασα...ποια ξεχασα....


    Υ.Γ. Το ξερω πως η συζητηση εχει ξεφυγει και πως γραφω για το τι εχει κανει και τι δεν εχει κανει μια χολιγουντιανη σταρ. Αντιλαμβανομαι το γελοιο του πραγματος. Αλλα ειναι για εμενα θεμα αισθητικης. Και τα θεματα αισθητικης τα παιρνω πολυ πολυ σοβαρα : )
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor




    Πότε θα μας μοιράσετε ρόλους; Ποια θα υποδύεται η καθεμιά; 
     
  5. female

    female Contributor




    Την Kate Winslet πάντα την ξεχνάνε. Είναι όμορφη; Έχει ατέλειες; Εμένα μ' αρέσει ο τύπος της, τη λέγανε και χοντρή, κι άσκημη να τη λέγανε, έχει τύπο, ή έστω είχε, νεότερη, και δικό της ύφος, εκτός εποχής. Θυμάμαι σε μια ταινία που δεν είχε σουξέ, που 'παιζε μαζί με τον Harvey Keitel, τα χάλια της τα μαύρα τράβηξε, τι απαγωγή απ' την Ινδία που 'χε γίνει ινδουίστρια, τι δεσίματα, τι κλείσιμο σε απομονωμένο σπίτι, μέχρι έτρεχε ολόγυμνη και ιδρωμένη και καταταλαιπωρημένη 'ναν του ξεφύγει, και τελικά αυτός που την καταπίεζε μαστερικώς και μεντορικώς και αποτοξινωτικώς κατά παραγγελία των γονιών της έγινε χαλί στα πόδια της και σουρνόταν για το χατήρι της και τον έρωτά της. Κι αυτή ούτε ζωγραφιστό να τον δει πια. Μίστρες δεν θα την έκανα, σαμπ ούτε -- μάλλον περβ, μιας και πρωταγωνίστησε στον "Τιτανικό".


     


     


     


     


     


     


     


     


     
  6. Emma

    Emma Contributor

    Δικαίως. Είναι η προσωποποίηση της κρυόκωλης Αγγλίδας. Δεν έχει απολύτως τίποτα που να σε τραβάει. Να σε απωθεί, αντιθέτως, έχει αρκετά (και δεν αναφέρομαι σε ομορφιά). Να φανταστείς ότι και οι ίδιοι οι Άγγλοι, παρόλο που είναι περήφανοι για τα oscars της + τη διεθνή της αναγνώριση, την θεωρούν ξενέρωτη και αντιπαθητική. Αυτό τα λέει όλα πιστεύω!