Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

bdsm and the city

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 18 Μαρτίου 2009.

?

pick one

  1. Samantha

    22 vote(s)
    55,0%
  2. Carrie

    9 vote(s)
    22,5%
  3. Charlotte

    4 vote(s)
    10,0%
  4. Miranda

    5 vote(s)
    12,5%
  1. xrysa

    xrysa New Member

    Εγώ ξέρω ποια απορίπτω...την Carrie(ούτε να την βλέπω)..οι άλλες ίδιες μου φαίνονται..αδιάφορες από όλες τις απόψεις!!!!
     
  2. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

  3. pure_pleasure_seeker

    pure_pleasure_seeker Regular Member

    Εντύπωση μου έκαναν τα σχόλια για την ηλικία των πρωταγωνιστριών. Στη σειρά, οι 3 ήταν γύρω στα 30-35 και στην ταινία 40. Η Σαμάνθα, περίπου 10 χρόνια μεγαλύτερη. Θεωρούνται δηλαδή μεγαλοκοπέλες/γριές? Εκεί έχουμε φτάσει? Σκοτώνουν τα άλογα όταν γεράσουν...
    Προσωπικά, εμφανισιακά τις βρίσκω άψογες. Και όχι αυτό που λένε, για την ηλικία τους, που είναι πολύ σεξιστικό. Βάζουν κάτω πολλές 20-25ρες που βλέπω γύρω μου.  
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    μολις συνειδητοποιησα οτι γνωριζω ολες τις σκηνες απο τις φωτο που εχουν δημοσιευθει αλλα και τους σχετικους διαλογους .... εχω δει ολα τα seasons περιπου 6 φορες και πανω απο 10 την ταινια :

    και φυσικα για να τοποθετηθω και στο νημα .... στα λογια της Καρυ ειναι και τα δικα μου πιστευω .. τωρα στο bdsm θα την βρω , στην θρησκεια θα την βρω .. δεν ξερω .. αλλα οι τελευταιες φρασεις της Καρυ ειναι το μονο μη διαπραγματευσιμο ..  

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Μια ζωή μειοψηφία είμαι ρε γαμώτο. Εμένα η Μιράντα μου άρεσε. Για ειδικούς λόγους. Και συμφωνώ με την pure pleasure seeker (μακροσκελές τοι nick σου) η κάθε ηλικία έχει την ομορφιά της. Το θέμα είναι η γυναίκα να έχει τη χάρη.
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Fanshawe επιτηδες το εκανες ;   .... σπαω τα κεφαλι μου να θυμηθω την σκηνη απο τις τελευταιες 2 φωτο που εβαλες και δεν μπορω ....
     
  9. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: bdsm and the city



    Μη φοβάσαι.. στα ψέματα τα λενε.. ταινία ειναι  
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  10. kat_slave

    kat_slave New Member

    Charlotte and Carrie  

     
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor



     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

     

     

    Sarah Jessica Parker