Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM dreams...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος θάλασσα, στις 3 Μαρτίου 2012.

  1. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Απάντηση: BDSM dreams...

    Λοιπόν σκέφτηκα να σας περιγράψω το χθεσινοβραδυνό μου εφιαλτικό όνειρο για :
    ΝΥΧΤΑ BDSM ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΑΓΩΓΗ
    Ήταν βραδάκι γύρω στις 21:00 μ.μ. και δούλευα στο γραφείο μου, πριν πάω για κανά ποτό με τα φιλαράκια μου. Ξαφνικά μπουκάρουν μέσα από την ξεκλείδωτη δυστυχώς πόρτα μου 3 μαυροντυμένες φιγούρες με κουκούλες, εκ των οποίων μιλούσε μόνο η μία και μάλιστα γυναικεία! Προς στιγμήν σκέφτηκα πως ξέφυγαν από καμιά πορεία – διαδήλωση για να κρυφτούν από τα ΜΑΤ.
    Με το που πήγα να σηκωθώ ο ένας με ψέκασε με αναισθητικό σπρέι και μετά από αρκετή ώρα ξύπνησα μέσα σ’ ένα lear jet τρομαγμένος, μα και δεμένος πισθάγκωνα. Απέναντι καθόταν μια πολύ νεαρή τύπισσα [πολύ ωραία γκόμενα ομολογώ], ψηλή [ίσως λόγω των τακουνιών στιλέτο που είχαν οι μπότες της], με όμορφο αλλά εξαιρετικά αγριεμένο κι αυστηρό πρόσωπο, με μακριά μαλλιά, πολύ ωραίο στήθος και γενικά ωραίο σώμα κι αναλογίες ] και δίπλα της 2 σωματώδεις τύποι που προφανώς κατ’ εντολήν της με μετέφεραν [αφού είμαι 1,83 μ. ύψος και αρκετά γεροδεμένος κλπ. Κλπ.- λέω και λίγα τέτοια μπας και κοιτάξει καμιά το προφίλ μου και μ’ ερωτευτεί!-]. Κάθε τόσο αυτή κοιταζόταν στον καθρέφτη με έντονη αυταρέσκεια. Ένας από τους τύπους διάβαζε μια εφημερίδα, την «Ελευθερογαμία» με πρώτο θέμα την απαγωγή για λύτρα 1.000.000 ευρώ ενός κροίσου επιχειρηματία από την Κρήτη [ονόματι Cornilious αν καλοθυμάμαι] και αγνοείτο η τύχη του, μέχρι η πάμπλουτη φίλη του με το πολύ γνωστό στην Αθήνα καλλιτεχνικό όνομα «Αιλουρόγατα» να παραδώσει τα λύτρα.
    -«Που βρίσκομαι…… γιατί με φέρατε …..» ψέλλισα δειλά βογγώντας κι έφαγα 2 άγρια χαστούκια από τα γαντοφορεμένα χέρια της άγριας τύπισσας.
    -«ξέρεις εσύ σκουλήκι ……….» μου είπε. «Όταν έμπαινες στο chat room που είχα φτιάξει στο yahοο και μιλούσαμε σοβαρά με τις φίλες μου αφέντρες για μήκη και διαμέτρους του πέους, για νυχτοπατήματα αρχιδιών και strap on, εσύ μπήκες και ρώταγες πως φτιάχνονται τα σπανακοπιτάκια! Θα φτύσεις αίμα γι’ αυτές τις παπαριές σιχαμένε!»
    -« χίλια συγνώμη mistress », της λέω κι εισπράττω άλλα 2 χαστούκια. «ένα αστειάκι έκανα, δεν ήξερα ότι το δωμάτιό σου ήταν άβατο κι ότι είχατε σοβαρή συζήτηση με τις σεβάσμιες φίλες σου. Μπερδεύτηκα μ’ ένα διπλανό δωμάτιο –chat room- όπου Ρωμαίες και σκλάβες από τη Θράκη, ετοίμαζαν το «λουκούλλειο» δείπνο του Καίσαρα».
    -«πως τόλμησες αναιδή, αξιολύπητο σκουπίδι να κάνεις χιούμορ σ’ αυτή την άθλια σκυλοζωή σου?» μου είπε.
    Ύστερα μου έκλεισαν τα μάτια και το στόμα [αφού πρώτα μού έβαλαν γάζα με χλωροφόρμιο].
    Ούτε κατάλαβα πόσες ώρες πέρασαν και ξύπνησα πάλι εντελώς γυμνός σ’ ένα σκοτεινό κι υγρό υπόγειο μπουντρούμι , δεμένος μ’ αλυσίδες από τους πέτρινους μουχλιασμένους τοίχους του. Νόμισα πως ήταν τούρκικη φυλακή αρχικά, αλλά όταν μπήκε μέσα ένας μπάτλερ μου εξήγησε στ’ Αγγλικά, πως βρισκόμουν σ’ ένα μεσαιωνικό σκωτσέζικο πύργο, που νοικιάστηκε και πλέον χρησιμοποιούνταν από κάτι πάμπλουτους Άραβες με χαρέμια και σκλάβες για «τουριστικούς σκοπούς» ως ξενοδοχείο πολυτελείας κι αναψυχής- κοινώς dungeon. Πράγματι από διπλανά κελλάρια ακούγοντας γυναικείες κραυγές πόνου κι ηδονής, αλλά και μια αντρική φωνή που έδινε εντολές στ΄αραβικά.
    Ο μπάτλερ έφυγε αφού άφησε στο δάπεδο ένα μπαούλο. Τότε μπήκε η άγνωστη αφέντρα ντυμένη ομολογουμένως πολύ σέξυ [ήταν κι όμορφη η ΄άτιμη, σκέτη καύλα], άνοιξε το μπαούλο κι άρχισε να βγάζει τα σύνεργά της. Εγώ την παρακαλούσα να μ’ αφήσει ελεύθερο και θα της εξηγούσα τα πάντα. Ότι ήμουν ένας απλός βανιλλάνθρωπος που βρέθηκα κατά λάθος στο δρόμο της και στο chat room, δεν είχα πρόθεση να τη θίξω, να προσβάλλω την Αφεντική τιμή και υπόληψή της, ότι δεν έχω σχέση με το BDSM [κοινώς Μπου Ντου Σου Μου], αλλ’ εις μάτην. Της είπα να λυπηθεί τα τρυφερά μου νιάτα [45 Μαϊων άνθρωπος], ότι ήταν ανήθικο αυτό, ότι έχω ένα φιλαράκι ψυχολόγο που θα με ψάχνει και θα νευριάσει πάρα πολύ μαζί της, αλλά εκείνη μου είπε περιφρονητικά πως δεν έχει κανένα ηθικό φραγμό ή αναστολή και πως έπρεπε να πληρώσω εγώ προς παραδειγματισμό των λοιπών επίδοξων χιουμοριστών.
    Όργωσε και μάτωσε τη πλάτη μου με διάφορα μαστίγια κι οι κραυγές μου σκέπαζαν τις κραυγές από τις σκλάβες του Άραβα δίπλα, ενώ αυτή χαμογελούσε άγρια και χαιρέκακα. Ούτε που θυμάμαι όλα όσα μου έκανε, με «τσιμπολογούσε» με κάτι τσιμπιδάκια μπουγάδας, με κάτι σπάγγους –ή spanking [πως στο καλό το λένε!] με κρέμαγε δεμένο από το ταβάνι κλπ.
    Όταν κουράστηκε το χέρι της, έσκυψε και πήρε από το μπαούλο ένα ευμεγέθες strap on, το φόρεσε και με πλησίαζε από πίσω, καθώς με είχε δεμένο μπρούμητα σ’ ένα ξύλινο ίππο, σαν αυτούς που πηδάγαμε στο σχολείο, στη Γυμναστική. [τι θέλω κι εγώ και βλέπω ένα σωρό ταινίες με τέτοιες ιστορίες?].
    «Μη της φωνάζω, μην το κάνεις αυτό, θα πονέσω, είμαι παρθένος από το κώλο! Είμαι ένας απλός στρέιτ! Μη μου δημιουργήσεις πολυπλοκότητα, μη μου παρέχεις νέες options στη σεξουαλική μου ζωή τώρα στα γεροντάματα!»
    Τίποτα αυτή. Χαμογελώντας σαδιστικά στην αρχή μου το έβαλε στο στόμα για να σταματήσω και στη συνέχεια μου έχωσε το στραπόν μετά μανίας στο κώλο και κουνιόταν σα δαιμονισμένη, καυλώνοντας μάλλον από τις φωνές μου, μέχρι που έχυσε.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Δε θυμάμαι τίποτ’ άλλο στο όνειρο, αλλά ξύπνησα κάθιδρος, με κομμένη την ανάσα.
    Μάλλον από Δευτέρα θα χρειαστώ Ψυχολόγο για να μου βρει τις Φροϋδικές προεκτάσεις του ονείρου αυτού.
    Τώρα που τα είπα όμως ξαλάφρωσα, μου πέρασε ο θυμός γι’ αυτήν τη παράξενη γυναίκα.
    Δικαιολογείστε μου τουλάχιστον εσείς τις τυχόν υπερβάσεις μου, λόγω της Άνοιξης που μπαίνει σιωπηλά και μοιραία! Ευχαριστώ για την υπομονή σας συνταξιδιώτες μου σ’ αυτό το γοητευτικό και συνάμα γεμάτο εκπλήξεις φόρουμ.
    GCHL- Hijo de la Luna.
     
  2. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: BDSM dreams...

    Δεν έχω δει όνειρο bdsm αλλα,

    έχω όμως δει ότι ενώ ήμουν σε σχέση με μια κοπέλα υπέπεσα στον πειρασμό και την απάτησα με κάποια η οποια είχε ακριβώς την ίδια εμφάνιση.