Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM EROTICA

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 16 Απριλίου 2008.

  1. ft_boy

    ft_boy New Member

    Eρωτηση: για την κανονικη εκθεση υπαρχει και 3day pass με 30Ε. Υπαρχει κατι αναλογο και με το section του ΒDSM? Κι αν ναι ποια η τιμη του και πως θα το προμηθευτουμε εμεις που θελουμε να γινουμε θαμωνες ολο το weekend 
     
  2. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Το πρόβλημα δεν είναι με τα 20 ευρώ. Το θέμα είναι πως μας αντιλαμβάνονται οι διοργανωτές της έκθεσης. Η είσοδος των 15 ευρώ σαφώς και είναι ακριβή αν συγκριθεί με ανάλογες εκθέσεις (μοτοσυκλέτας, αυτοκινήτου, σκαφών, μουσικών οργάνων, βιολογικών προιόντων κ.λπ.). Σχεδόν τριπλάσια. Γιατί άραγε αυτό; Μας βλέπουν σαν πεινασμένους που θα τρέξουν να δουν live shows, γυμνά μοντέλα ή απλά θέλουν να αποθαρρύνουν με το ακριβό εισιτήριο τους περίεργους και άσχετους με το θέμα; Άλλωστε όταν ανακοινώθηκε η έκθεση στο forum (από τον Χάαινριχ, αν δεν κάνω λάθος), ειπώθηκε ότι θα αφορά μόνο εμπόρους και η είσοδος θα γινόταν με προσκλήσεις.
    Επαναλαμβάνω δεν τα λέω από μιζέρια και γκρινιάρικη διάθεση, και βέβαια αυτό αφορά τους διοργανωτές του όλου πράγματος.
    Θα είμαστε εκεί .Καλή επιτυχία.
     
  3. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    θα είμαστε, εκπίζουμε όσο περισσότεροι να είμαστε και ενεργοί.
     
  4. nina_simon

    nina_simon Regular Member

    χρονια πολλα σε ολους. θα ειμαι κι εγω εκει. οσο περιοστερο μπορω. συγχαρητηρια στην sm art lady για τον κοπο που κανει να μας δωσει μια ομορφη και σπανια για την ελλαδα εμπειρια. συγχαρητηρια σε οσους την βοηθουν σ αυτην την προσπαθεια.
    διαβασα ολα οσα γραφτηκαν και παρολο που δεν πιστευω οτι εχει αναγη κανεις μας να προβληθει η να δημοσιοποιησει την ιδιωτικη του ζωη, ειναι καλο να παψουν οι υπολοιποι συνανθρωποι μας να μας βλεπουν σαν φρικια.
    απο προσωπικη πειρα γνωριζω οτι οταν τελικα μιλαει καποιος για την ιδιαιτεροτητα αυτη σε φιλους που γνωριζουν τον χαρακτηρα του και τον δεχονται για την προσωπικοτητα του τοτε καταληγουν να αποδεχονται και αυτην την πλευρα του.
    ειναι μια καλη ευκαιρια, να μαθουμε ,να παρουμε και να δωσουμε, να ανοιχτουμε και να περασουμε ομορφα.
     
  5. latexduck

    latexduck Contributor

    Καλή Διασκέδαση! Καλά να Περάσετε! Η σκέψη μου θα είναι μαζί Σ/σας όταν θα πετάω!  
     
  6. Photographer

    Photographer Regular Member

    Απάντηση: BDSM @ EROTICA

    Όσοι θα βρεθούμε εκεί αφού μάθουμε πραγματάκια μέσα απο τα workshops, αφού μας ανοίξουν τα μάτια μέσα απο τα διάφορα show... ας δούμε και την εικαστική συμμετοχή στην erotica μέσα απο τα έργα των:


    Photographer ( φωτορεπορτάζ, φετιχισμός ) (πάλι αυτή η ψωνάρα;   )

    Seirios_79 ( φωτογραφία, bondage art )

    focus ( φωτογραφία, conseptual art )

    SM_Art Lady ( Ζωγραφική, installations )

    _______________________________________________________________________________________
    Ο ερωτισμός είναι και έκφραση είναι και τέχνη...
     
  7. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: BDSM @ EROTICA

    Θα είμαι εκεί -μάλλον..

    Ωστόσο, γνωρίζω προσωπικά παρά μόνο ένα άτομο από το φόρουμ
    και δεν ξέρω αν θα ήθελα να γνωρίσω τους υπόλοιπους,
    με το συμπάθειο δηλαδή, ένεκα η αιδώς που με διακατέχει
    και μια μικρή αγοραφοβία που έχω
    -κατα τ'άλλα είμαι καλά γιατρέ μου...  

    Οψόμεθα λοιπόν..

     
  8. Alone

    Alone New Member

    Αντε με το καλο 
     
  9. lhnd

    lhnd New Member

    Ενα μεγάλο μπράβο για την παρουσία Σ/σας στο Athens Erotica!
    Και αρκετή συμμετοχή αν κατάλαβα καλά από το forum και όμορφο θέαμα  
    Και το λέω αυτό από την πλευρά ενός όχι ενεργού μέλους της κοινότητας αυτής αλλά ως απλή θεατής και οπαδός του open minded..

    Keep going και τα μυαλά αλλάζουν σιγά σιγά...

    Ελπίζω να σας δω και αύριο  
     
  10. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Έλα να παίξεις και εσύ. Αξίζει!!! Θα το νιώσεις. Σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια.
     
  11. zou

    zou

    Απάντηση: BDSM @ EROTICA

    Μετα απο 2 ημερες μεσα στο dungeon μετα απο μια εμφανηση πανω στο stage.. οφειλω να ομολογησω οτι περναω υπεροχα.. και η τελευταια μερα ελπιζω να ειναι ακομα πιο ομορφη..! Η κουραση, το τρεξιμο,τα νευρα και το αγχος τελικα απεδωσαν καλους καρπους και ειδαμε τον κοσμο ευχαριστα και μας ειδε κ αυτος το ιδιο..


    Φιλικα..

    Η γατουλα του dungeon...
     
  12. vanessapret

    vanessapret Regular Member

    Καλησπέρα σας θα ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με την έκθεση erotica
    Καταρχάς διάβασα ότι γίνεται ειδική τιμή αν πάς σαν ζευγάρι?αν πάς μόνος/μόνη?
    πως είναι το κλίμα?
    πήγε κάποιος για να γράψει εντυπώσεις?

    εχει ξαναγίνει άλλη φορά τέτοια έκθεση?
    θα ξαναγίνει κάτι ανάλογο
     
    Last edited: 11 Μαϊου 2008