Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Bdsm in Public

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Miss M mm, στις 3 Νοεμβρίου 2015.

  1. Τον έστειλα στην Πατησίων με την κουρελού να πουλάει λαθραία  
     
  2. Δεν έχεις άδικο. Ο τύπος καμαρώνει σα γύφτικο σκεπάρνι. Εντελώς επιτηδευμένο  
     
  3. Miss M mm

    Miss M mm Bend the knee...

    Το θεωρώ αρκετά γουστόζικο ! χα! ενδιαφερον!
     
  4. Miss M mm

    Miss M mm Bend the knee...

    Σαφώς αυτό νομίζω είναι αυτονόητο , θα ήθελες να μοιραστείς μαζί μας μια τετοια εμπειρια?
     
  5. Miss M mm

    Miss M mm Bend the knee...

    Ηλία αλήθεια πως αισθανόσουν σε όλα αυτά ? Οι αντιδράσεις του κόσμου ?
     
  6. Miss M mm

    Miss M mm Bend the knee...

    Ακριβώς μ αρέσει ο τρόπος που το επεξεργάζεσαι , ανεβαίνει ο πήχης ..κάνει κατι ο αλλος που να δηλωνει πχ κυριαρχια ή υποταγή χωρίς να ειναι εμφανές σε αλλους ! Αν θες μπορεις να μου πεις μια τετοια κατασταση
     
  7. Miss M mm

    Miss M mm Bend the knee...

    @peleas Nομίζω ότι αυτό βγαίνει λίγο από το θέμα ..δεν μιλάμε για public sex γιατί η εικόνα σου εκεί κατατάσσεται . Εδώ μιλάμε για καποιες μεμονομένες συμπεριοφορες (*ή παιχνίδια ) Κυυριαρχίας - υποταγής .
     
  8. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    Προς το παρόν το μόνο που έχω είναι τηλε-public bdsm. Δεν θελώ ν' αναφερθώ στο τετριμμένο πια στριγκάκι/βρακάκι, βγάλσιμο και δόσιμο στο χέρι. Αν σ' ενδιαφέρει, πες μου
     
  9. Miss M mm

    Miss M mm Bend the knee...

    Νομίζω σε κατανοώ πλήρως , Ευχαριστω!
     
  10. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    @ Μiss M

    Ήμουνα αρκετά φοβισμένος στην αρχή
    Πω πω θα γίνω ρόμπα σκεφτομουνα.

    Μετά κατάλαβα ότι τα περισσότερα όπως να περπατώ 2-3 βήματα πίσω της η να κουβαλάω τις σακούλες είναι κοινωνικά αποδεκτά κ κάνεις δε νοιαζεται. Παρόλα αυτά ένιωθα πολύ ερεθισμενος και απίστευτα ικανοποίημενος κ χαρουμενος. Το να φορω το κολλαρο μου έξω πάλι κατάλαβα ότι κάνεις δε νοιαζεται. Το να μου έχει την αλισυδιτσα να κρέμεται από το κολλαρο και να την κρατάει στο χέρι της και να πάμε έτσι βολτα, κάποιοι κ κάποιες κοιτούσαν. Και οι γυναίκες κυρίως ξεσπουσαν σε πονηρά γελακια. Αλλά μέχρι εκει. Μια κοπελλα μόνο σε όλη μου τη ζωή ήρθε και μου είπε ότι με λυπάται που είμαι έτσι σα ζωο. Εμένα μου αρέσει της ειπα. Τώρα σε λυπάμαι ακόμη πιο πολυ μου ειπε. Είναι η μοναδική κακή περίπτωση που ειχα.

    Τέλος να κάτσω χάμω στην καφετέρια αντί για την καρεκλα πάλι λίγο μας κοιτούσαν αλλά μέχρι εκει. Σε όλα ένιωθα πολύ ερεθισμενος. Το ίδιο ερεθισμενος ένιωθε κ η κυρια.
     
  11. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

     
  12. Κι εγώ γι αυτό μιλάω. Η φωτογραφία ήταν ατυχής ως παράδειγμα, αλλά στο πλαίσιο των αποστολών που αναθέτει ο/η κ στο υ όλα τα σενάρια παίζουν, σωστά?