Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM party

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος Katerina13, στις 22 Φεβρουαρίου 2021.

  1. Αν θες να οργανώσουμε εμείς ενα
     
  2. celicatsport192hp

    celicatsport192hp New Member

    καλησπέρα σε ολους νεο μελος και εγω και γενικα ειμαι ακομη στην εξερευνιση του χωρου.
     
  3. jimakos_pervert

    jimakos_pervert Regular Member

    ειδα bdsm party και λεω "εδω ειμαστε". Αλλα τελικα δεν ηταν αυτο που φανταστηκα...
     
  4. Xenia sensual

    Xenia sensual Surrender and flow....

    Και εγώ αυτό είδα και χαρηκα αλλα τελικα δεν ήταν αυτό που φαίνεται....
     
  5. espimain

    espimain Contributor

    Ποτέ δεν είναι αργά να οργανώσετε εσείς ένα και να καλέσετε τους άλλους.  
     
  6. Xenia sensual

    Xenia sensual Surrender and flow....

    Εγω ειμαι πολύ καινούρια δεν ξέρω πως γίνεται αυτό από εδώ και τι κάνουν ακριβώς αλλιώς νομίζω μας χρειάζεται ένα πάρτι να ξεσαλώσουμε όλοι μαζί....
     
  7. jimakos_pervert

    jimakos_pervert Regular Member

    Μια από τα ίδια.Ουτε εγώ έχω διοργανώσει ποτέ. Άμα τελικά γίνει θα είναι μια καλή ευκαιρία να ξαναπάω σε συνάντηση μετά από χρονια
     
  8. AlphaMaleMaster

    AlphaMaleMaster Regular Member

    Καταρχάς πρέπει να γίνει μια πρώτη γνωριμία.Συζητηση πάνω στο θέμα να δούμε τι αναζητά ο καθένας/καθεμία και κατά πόσο ταιριάζουν τα γούστα προς αποφυγή άσχημων καταστάσεων και μια σχετικά μικρή οργάνωση.Πανω από όλα πρέπει να υπάρχει ασφάλεια, εμπιστοσύνη και εχεμύθεια.
     
  9. Xenia sensual

    Xenia sensual Surrender and flow....

    Εγω λέω μερικοί κυρίαρχοι από σας να το οργανώσετε μιας και ξέρετε να δίνετε εντολές και να φτιάχνετε καταστάσεις και να μας πείτε να έρθουμε να κάνουμε ότι θέλετε  
     
  10. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Τέτοιες φάσεις γίνονται με άτομα τα οποία αναλαμβάνουν τον ρόλο του Top και του Bottom στο συγκεκριμένο "παιχνίδι". Αυτό που περιγράφετε δεν έχει να κάνει με κυριαρχία και υποταγή.
     
  11. espimain

    espimain Contributor

    Όλα τα πάρτι είναι ίδια, απλά χρειάζεται κάποιος να ασχοληθεί με την διοργάνωση του.
     
  12. Xenia sensual

    Xenia sensual Surrender and flow....

    Για αστείο το έγραψα αλλά μάλλον δεν ήταν τόσο πετυχημενο