Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

BDSM party

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος Katerina13, στις 22 Φεβρουαρίου 2021.

  1. Gangrel

    Gangrel Καλύτερα να καώ πάρα να σβήσω

    Μόνο αυτές τις επιλογές έχουμε? δεν γίνετε σε καμία πλατεία η καμία αλάνα?
    Γτ από την μία ο ιός από την άλλη η ζέστη θα έχουμε θέματα  
     
  2. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Διαλέχτε  

     
  3. Nobilys

    Nobilys New Member

    Live σε θέατρο για να συμμετέχουν αυτοί που ξέρουν και να βλέπουν αυτοί που θέλουν να μάθουν
     
  4. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Καλώς ήλθατε
     
  5. Mag365

    Mag365 New Member

    Αν και νομίζω ότι τροραλετε οι περισσότεροι... Έχω μια σοβαρή ερωτήση. Αν και προσωπικά δεν έχω πάει σε κανένα πάρτυ. Το swinging πάρτυ μπορώ να το καταλάβω. Το bdsm όμως; Δλδ τι θα έχουμε όλοι το ίδιο safe word? Θα χωριστούμε σε groups ανάλογα το φετίχ; Στο εξωτερικό γίνονται ( από επαγγελματίες) αλλά μου μοιάζει περίπλοκο.... Τι λέτε και εσείς;
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εμείς λέμε ότι όρεξη να υπάρχει και μια χαρά μπορεί να γίνει παιχνίδι. Όποιος έχει συμμετάσχει σε μαζώξεις στου @cadpmpc ξέρει  
     
  7. espimain

    espimain Contributor

    Και πάρτι μεγάλα και μικρά γίνονται και μαζώξεις γίνονται και εξοχικά νοικιάζονται και σουίτες ξενοδοχείων κλείνονται και θεματικές βραδιές οργανώνονται, κυρίως μεταξύ φίλων και γνωστών.
    Πριν μερικά χρόνια την ημέρα των γενεθλίων μου, οργάνωσαν φίλοι και φίλες, πάρτι BDSMικό σε σπίτι και το πάρτι είχε απ' όλα.
    Τώρα τελευταία γίνονται κάποιες απόπειρες για ημιεπαγγελματικά καλέσματα, αλλά από ότι έμαθα κατέληξαν σε απλές συναντήσεις για καφέ, που κατά τα άλλα ήταν ωραία οργανωμένες και πέρασαν καλά όσοι βρέθηκαν εκεί.
    Πάρτι «περάστε σκύλοι κι αλέστε» δεν γίνονται. Ότι γίνεται με πολύ κόσμο είναι οργανωμένο και έχει κανόνες. Τα μεταξύ φίλων είναι πιο απλά γιατί ξέρουν ο ένας τον άλλον.
    Αυτοί που συμμετέχουν δεν έχουν απορίες για το τι είναι αυτό στο οποίο συμμετέχουν.
     
  8. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Πού είναι ο Πέρις με τις μαζώξεις του..............
     
     
  9. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    Ωχ, μαχαιριά στην καρδιά ήταν αυτό....
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Κάθε πράμα έχει τον καιρό του.
    Πα να πεί τις όποιες συνθήκες, προϋποθέσεις, αντιλήψεις, διαθέσεις, συμπεριφορές, με λίγα λόγια τα άτομα που μπορούν να βρεθούν σε μια τέτοια "μάζωξη"...
    Σιγά την διαπίστωση θα μου πείτε και σωστά!
    Οι τεράστιες, τηρουμένων των αναλογιών, μαζώξεις πιο παλιά, δημιούργησαν λοιπόν το σύνολο των γνωριμιών, που κατέληξαν σε άλλες πιο κλειστές, ας πούμε, μαζώξεις.
    Από το 2000 και μετά γίνονταν μεγάλες μαζώξεις, το '12 έφτασαν στο ζενίθ και από συχνότητα και από κόσμο.
    Και τότε γίνονταν μεγάλες μαζώξεις σε σπίτια, τουλάχιστον τρία, στην περιοχή της τέως "διοικήσεως Πρωτευούσης". Και μια χαρά.
    Το βασικό χαρακτηριστικό τους ήταν πως τα άτομα αυτά μοιράζονταν συμπεριφορές που φυσικά ήταν μεταξύ τους συμβατές, κάτι που δεν είναι και τόσο αντιληπτό, όσο ακούγεται.
    Απ' ότι αντιλαμβάνομαι, πολλά άτομα έχουν στο μυαλό τους κάτι σε "πρόγραμμα", σε "τυπικότητες", σε "σειρά μου τώρα" και άλλα τέτοια χαριτωμένα, γραφικά, φορμαλιστικά και άλλα απείρως βλακώδη.
    (Και απομονώσεις, και τσού, και επαναξιολόγηση προέκυπταν, αραιά και πού, αλλά προέκυπταν και σε πιο "ανοιχτές" -ακόμα και σε αυτές που τις λέμε munch- καθώς και σε πιο "κλειστές").
    Το πράμα είναι απλό: αν υπάρχει η δυναμική ώστε να ξαναγίνουν σε αυτό το επίπεδο και βαθμό, θα ξαναγίνουν και θα προκύψει πάλι το ίδιο, με τον οποιοδήποτε τρόπο.

    Είναι πρωτίστως θέμα Αισθητικής.
    Και η Αισθητική -ατυχώς ή δυστυχώς, θα σας γελάσω- δεν έχει να κάνει ούτε με γούστο ούτε με μόδα ούτε με φιρφιρίκια, ένεκα που "τα πολλά λόγια είναι φτώχεια"...
     
    Last edited: 6 Αυγούστου 2021
  11. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαίς!!!!
    Οι εποχές πέρασαν , πολλοί μεγάλωσαν , πολλοί αποσύρθηκαν .
    Το να υπάρχει ένα όνειρο δεν είναι καλό . Όταν έρθει όμως η πραγματοποίηση τι γίνεται;;;
     
  12. Δεν ενδιαφέρομαι για πάρτυ αλλά μήπως γνωρίζεται σχετικό χώρο στην Θεσσαλονίκη προς ενοικίαση ;