Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Beauty of Suffering

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Seirios_79, στις 16 Μαρτίου 2009.

  1. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Beauty of Suffering

    Χαιρομαι που ειμαι κομματι αυτης της υπεροχης δουλειας και οφειλω να πω οτι ενθουσιαστηκα μ αυτη τη δημιουργεια.
    Μ αρεσει να δουλευω με τους καλλυτερους!!!
     
  2. ae1969

    ναι το σκέφτομαι για αθηνα
     
  3. Gwen

    Gwen Regular Member

    Είναι ΥΠΕΡΟΧΕΣ οι φωτος!Αν ποτέ εκδόσεις βιβλίο,θα είμαι απο τους πρώτους που θα το πάρουν!Έχεις φοβερό μάτι και στο λέει κάποιος που έχει δει πολλές,πολλές φωτος και έχει μεγαλή συλλογή!
     
  4. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Πολύ καλές. Τόσο καλές όσο και οι ταινίες σου. Θα έρθω οπωσδήποτε. Τα υπόλοιπα τηλεφωνικά brother.
     
  5. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Ευχαριστώ. Αναμένουμε!
     
  6. Bon Viveur

    Bon Viveur Sex involves the body. Great sex involves the mind

    Απάντηση: Beauty of Suffering

    Συγχαρητήρια Χρήστο.
    Υπέροχες οι ενδεικτικές φωτογραφίες που μέχρι τώρα έχεις δημοσιεύσει.
    Είμαι σίγουρος ότι η ολοκληρωμένη πλέον δουλειά, που θα παρουσιασθεί μέσα από την έκθεσή σου, στην πόλη μας, θα έχει εξαιρετική επιτυχία και μεγάλη προσέλευση.
    Σίγουρα θα περάσω να την δω και να σε συγχαρώ από κοντά.
     
  7. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Beauty of Suffering

    Αν και ειμαι δηλωμενη fan της τεχνης του Chris, δεν εχω λογια για την τελευταια δουλεια. Απλα καταπληκτικη! Ελπιζω να τα δουμε και στην Αθηνα καποια στιγμη:nod:
     
  8. http://www.patrinorama.com/patra/modules.php?name=News&file=article&sid=942


    Η Beauty of Suffering δεν είναι μια απλή έκθεση φωτογραφιών, τουλάχιστον για μένα, τον πνευματικό της μπαμπά. Επεξεργασμένη, τόσο μέσα στο μυαλό μου, όσο και μέσα από αλλεπάλληλες φωτογραφικές συνεδρίες που χρονολογούνται από το 2001, η σειρά των 26 έργων, τα οποία επιλέχθηκαν για να εκτεθούν, αποτελεί μια fiction (και όχι μόνο) ιστορία, ένα σύγχρονο «γοτθικό παραμύθι» με εικόνες.
    Μέσα στο κεφάλι μου, και με βάση την δικιά μου ιστορία, οι εικόνες αυτές έχουνε συγκεκριμένη σειρά, η οποία, βέβαια, δεν είναι η ίδια μʼ αυτή που εκτίθενται στον χώρο της γκαλερί. Θα ήθελα, σε αυτό το σημείο, να σας παροτρύνω να μην μείνετε, μόνο, στο αισθητικό / οπτικό ταξίδι που θα σας προσφέρει η κάθε εικόνα ξεχωριστά, αλλά να φτιάξετε την δική σας εκδοχή του «παραμυθιού». Θα με χαροποιούσε (για να μην πω γοήτευε), ιδιαιτέρως, να παιδευτείτε σαν κοινό… να «υποφέρετε»!

    Χρήστος Τσάκαλος

    Εγκαίνια, Τετράδιο Έκθεσης, Σελίς 1
    6-4-09