Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

bisexuals?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 7 Νοεμβρίου 2008.

  1. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: bisexuals?

    αν ερωτεύεται και τα δύο φύλα, τότε είναι bisexual...
    και φυσικά μπορεί να ερωτευτεί ταυτοχρόνως και τα δύο φύλα ενός ζεύγους...
     
  2. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    κι εγώ θα συμφωνήσω με τον dolmance προτιμώντας όμως τον γρήγορο και απλό ορισμό της elfcat. Εάν ερωτεύεσαι και τα δύο φύλα είσαι αμφιφυλόφιλος.

    Τώρα, για τον περισσότερο κόσμο η ερώτηση "είσαι bi?" έχει πολύ πιο απλές και πρακτικές προθέσεις και εκφράζει την απορία για το εάν κοιμάσαι και με τα δύο φύλα. Και τη βρίσκω γενικά ικανοποιητική για τα δεδομένα μιας συζήτησης ή για να καλύψει την απορία/πρόταση "θα παίξουμε οι δύο μας, ή όχι?"



    ΥΓ female, και το βόλεμα όπως το λές, είναι απλά επιθετικός προσδιορισμός μιας σχέσης.
     
  3. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Βisexual χωρίς αίσθημα,δεν γίνεται; Εγώ που τα κοριτσάκια δεν τα ερωτεύομαι,δεν μπορώ να φέρω επάξια τον τίτλο της bi?

    Oh,mon Dieu!
     
  4. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Είπαμε! Πανηδονίστρια...

    Βέβαια εάν υπάρχει σύγχυση με το bi, φαντάσου τι θα γίνει με το Πανηδονιστής  
     
  5. LordAini

    LordAini Regular Member

    Urannos, άμα δεν το ερωτευτείς το κατσίκι, κτηνοβάτης δεν είσαι.-
    Πλακίζουμε, μην παρεξηγιόμαστε.
     
  6. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Uranoos με διπλό nn και ένα o ακούγεται σαν να το λέει Ιάπωνας!

    Όσο για την απορία σου θα σε παραπέμψω εδώ:

    Το μυστικό της μακριάς γαϊδούρας

     
     
  7. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: bisexuals?


    Επειδή δεν μου ανοίγει το λινκ, τί είν' αυτό; Κάποια από τις περιπέτειες του Σέρλοκ Χόλμς;  



     
  8. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: bisexuals?

    http://www.iospress.gr/ios1997/ios19971012a.htm

    Ακούς εκεί, δεν ανοίγει!!!?! τσκ τσκ τσκ

    Τέτοιο άρθρο να μην το χάσουμε...

    Αν και πάλι δεν ανοίγει, για κάποιο λόγο σε έχουν κάνει ban από τέτοια sites  
     
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: bisexuals?


    Αποκλείεται! Είμαι επίτιμο μέλος σε όλα τα σχετικά με την αστυνομική λογοτεχνία sites!  


     
  10. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Re: Απάντηση: Re: bisexuals?



    Το δεύτερο κεφάλαιο με τίτλο "Ο έρως πόδια δεν κοιτά" δεν μου φαίνεται και πολύ σόϊ. Θα επαναστατήσουν οι απανταχού ποδολάγνοι!  
     
  11. Re: Απάντηση: Re: bisexuals?

    χεχε έχει δίκιο η γαλίδα
    επίσης , εκτος απο μακριά γαιδούρα και όλα τα αλλα συναφή παιχνίδια που αναφέρει, οργανώνονται και άλλου είδους δραστηριότητες , συνήθως στις πιο ζωηρές παρέες , παρόμοια παιχνίδια αλλά με διαφορετικούς αυτοσχέδιους κανόνες
     
  12. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: bisexuals?

    "Μυρίζει γουρουνίλα!"