Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Black Master

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος slave32, στις 18 Ιανουαρίου 2024.

  1. slave32

    slave32 Contributor

    Οι γιορτές των τελευταίων ημερών του χρόνου πλησίαζαν. Πότε πέρασαν 4 μήνες μπορεί και να μη το κατάλαβα από τη στιγμή που ξεκίνησε η εκπαίδευση μου. Υπάρχει μία ρουτίνα, το μαστίγιο δεν είναι τόσο συχνό όπως πριν αν και η αλήθεια είναι ότι ο Πατέρας έχει γίνει απίστευτα αυστηρός μαζί μου, το ίδιο και οι υπόλοιποι. Όμως προσπαθώ πάρα πολύ να τα κάνω όλα τέλεια και η αλήθεια είναι ότι τα καταφέρνω. Το μεγάλο μου πρόβλημα είναι το πουλί μου. Δεν με έχουν αφήσει να χύσω, κι έχω πληρώσει με αστείρευτο πόνο τις ονειρώξεις, δεν μπορούσα να κάνω κι αλλιώς.

    Είναι απόγευμα. Η Κυρία, η αδερφή του Αφέντη μου, που την αποκαλώ μόνιμα Mistress είναι μαζί μου. Μου έκανε pegging πριν μια ώρα, ήταν υπέροχο όπως κάθε φορά.
    «Κυρία μπορώ να σας ρωτήσω;»
    «Λέγε»
    «Μπορώ να χύσω κάποια μέρα;»
    Με κοίταξε από πάνω μέχρι κάτω.
    «Αυτό μόνο ο Τζέημς μπορεί να το επιτρέψει. Έγνοια σου αύριο έρχεται.»
    «Αύριο; Αλήθεια;» με χαστούκισε
    «Ξεχνάς τους τρόπους σου, πήγαινε στο σαλόνι και ζήτα από τον πατέρα να σε μαστιγώσει» τα έκανα σκατά. Πήγα στο σαλόνι. Άκουγα ότι είχε επισκέψεις. Η εντολή ήταν ρητή, επομένως θα πήγαινα. Περπατούσα στα γόνατα μου, το κεφάλι μου στο πάτωμα. Οι φωνές σώπασαν όταν αντιλήφθηκαν την παρουσία μου.
    «Πατέρα, η Κυρία ζήτησε να με μαστιγώσετε»
    Τον άκουσα να περπατάει κοντά μου. Κάτι κράταγε, μου έδεσε τα μάτια. Με έβαλε να σηκωθώ όρθιο και πάτησε το κουμπί να κατέβουν οι αλυσίδες με τις δέστρες, μου έδεσε τα χέρια και το μηχάνημα με ανασήκωσε, κρεμιόμουν από τα χέρια μου. Δεν μπορούσα ν' ακουμπήσω το πάτωμα. Πονούσαν τα κόκκαλα μου.
    «Έχω επισκέψεις, πάρα ταύτα θα σε μαστιγώσω ανελέητα» τον άκουσα να λέει. Χωρίς να έχω ιδέα μπροστά σε ποιον θα υποφέρω. Άκουσα τον βούρδουλα να σκίζει τον αέρα. -όχι το bullwhip, δεν το αντέχω αυτό- τυλίχτηκε με βία γύρω από το κορμί μου κάνοντας τα πλευρά μου και το στήθος μου να πάρουν φωτιά. Το ένα χτύπημα, διαδέχονταν το άλλο με χτυπούσε πολύ δυνατά. Δεν με είχε ξαναδείρει έτσι ποτέ. Τον άκουσα που ήρθε ομπρός μου, ώρα να πονέσει και η πλάτη μου. Φοβόμουν για το πρόσωπό μου, έκλαιγα. Ένιωσα μια παρουσία στο αυτί μου, ο πατέρας, μα πώς γίνεται ποιος με μαστιγώνει; ο καλεσμένος του;
    «Σήμερα μου έκανες την καλύτερη πίπα που μου έχεις κάνει ποτέ κι όμως σήμερα θα πονέσεις πιο πολύ από ποτέ» μου έβγαλε τη δέστρα των ματιών μου. Άνοιξα τα μάτια μου. Σάστισα.
    «Αφέντη Τζέημς»
     
  2. slave32

    slave32 Contributor

    Δεν πιστευα οτι επιτελους γυρισε. Νομιζα θα εμενα μακρυα του για παντα. Ειχαν κατι αυστηρο τα ματια του. Ηρθε κοντα μου, κοιταζα το πατωμα.
    Μου τοποθετησε κλιπς στις ρωγες, τις εσφιξε πολυ. Ηρθε η μητερα και η Κυρια.
    Η Μητερα πηρε τον λογο.
    -Εχει γινει καλο σκλαβι. Εκτελει πληρως το προγραμμα, αν παρεκλινει τον μαστιγωνουμε. Δεν εχει χυσει εκτος απο δυο ονειρωξεις. Τιμωρηθηκε γι αυτες.
    Εκανε μια διακοπη. Αγκαλιασε τον γιο της. Με ελυσαν, επεσα στα γονατα. Το κεφαλι μου στο πατωμα. Εφυγαν ολοι απο το σαλονι, εμεινε ο Αφεντης μου. Ηθελα να τον αγκαλιασω, δεν εβγαλα αχνα.
    -Παμε στον κηπο
    Τον ακολουθησα, εκανε κρυο. Μου εριξε νερο με το λαστιχο.
    -Αυριο θα κανεις τατουαζ. Για τις ονειρωξεις, θα τιμωρηθεις. Δεν θα χυσεις για αλλους 3 μηνες!
    Δεν κουνηθηκα, αλλα ηθελα να τον ικετεψω να μου το επιτρεψει.
    -θα παμε στο δωματιο μου τωρα, θελω να γαμησω!