Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

bodyshaving

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 25 Οκτωβρίου 2006.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    blindfold όχι Mindfold...
    πριν το αποτέλεσμα δεν υπάρχει τρόπος ; δεν θα ήθελε κάνεις να φύγει καμία ξόφαλτση εκεί κάτω στους όρχεις... ! υπάρχουν κάποιοι γενικοί κανόνες ;
     
  2. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    κανόνες; Νιώσε λίγο την απόλαυση του παγωμένου μετάλλου στο δέρμα σου, και τι είναι λίγες σταγόνες αίμα πέρα από ηδονή;
    Όχι κανόνες δεν υπάρχουν πέρα από προσεκτική χρήση και απαλές κινήσεις.
     
  3. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: bodyshaving

    ειναι ομορφο ενα ξυρισμενο σωμα, τα μοντελα εχουν τρυχες η εχετε δει κανενα αρχαιο ελληνικο αγαλμα γεματο τρυχες(εκεινοι κι αν ηξεραν απο ομορφια).εμενα με ξυρισε γυναικα στο επιμαχο σημειο και απο τοτε μου αρεσε και ξυριζομαι μονος μου αλλα αν μιλησουμε και για ολο το σωμα παει μιση μερα στο μπανιο..
     
  4. bearcy76

    bearcy76 Regular Member

    Απάντηση: bodyshaving

    Ως γνησιος bear απεχθανομαι το ξυρισμα.
     
  5. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Είναι ότι καλύτερο για εμένα να είμαι άτριχος σε όλο μου το κορμί!!! Το κάνω μόνος μου διότι δεν εμπιστεύομαι καμία κυρία να μου το κάνει για κανέναν λόγο!
     
  6. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Απάντηση: Re: bodyshaving


    Κοιτώντας το τόσο από πρακτικής απόψεως αλλά και ενταγμένο στο bdsm προτιμώ και προτείνω χαλάουα. Με ξυριστικές μηχανές και αποτριχωτικές κρέμες το αποτέλεσμα διαρκεί το πολύ 3 μέρες συν τους ερεθισμούς και τις συνέπειες των χημικών. Μπορεί η χαλάουα να είναι λίγο πιο δύσκολη στην εφαρμογή αρχικά, αλλά και 1 μήνα διαρκεί και αποτελείται από απλή ζάχαρη και ευχάριστη διαδικασία είναι αν αγαπάς τον πόνο(είτε ως δότης είτε ως δέκτης)
     
  7. e-timos

    e-timos Regular Member

    ωραια ιδεα το ξιρισμα. πολυ θα ιθελα να με ξιρισει καπια αφεντρα
     
  8. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Αφεντικοοοοοο! Χααιιριιιξξ! ποσο χρεωνεται το ξουρισμα?
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Το γυναικειο σωμα ειναι ομορφο οταν ειναι ατριχο τελειος απο το λαιμο και κατω!

    Ο ανδρας αμα δεν εχει τριχες... κατι λειπει!
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: bodyshaving


    ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
    ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
    ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
     
  11. Feng

    Feng Regular Member

    Απάντηση: bodyshaving

    τιποτα δεν ειναι δεδομενο, ουτε για γυναικες ουτε για αντρες. γουστα ειναι αυτα!

    προσωπικα, για να απαντησω και στο ερωτημα του θρεντ,δε μου αρεσει να ξυριζω ουτε να με ξυριζουν.
     
  12. tough

    tough New Member

    Απάντηση: bodyshaving

    μου αρεσει το σωμα μου και το διατηρω σχεδον παντα ξυρισμενο παντου, κατι που δεν εχει να κανει απαραιτητα με την ερωτικη πλευρα του εαυτου μου. Συνηθιζεται γενικα σε ατομα που γυμναζονται πολυ να το κανουν... Δεν μου το εχουνε κανει ποτε