Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

bodyshaving

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 25 Οκτωβρίου 2006.

  1. tan

    tan New Member

    Πάντα ξυρίζομαι στα γεννητικά μου όργανα και τρελαίνομαι για γυναίκες ξυρισμένες παντού .(εκτός από το κεφάλι όμως αφού προτιμάω το ωραίο ίσιο μαλλί). Μου το έχουν κάνει 1 φορά και μου άρεσε πάρα πολύ η αίσθηση ενώ εγώ το έχω κάνει αρκετές.
     
  2. thanasis

    thanasis Contributor

    Μεγάλη εφεύρεση το ξυράφι...  
     
  3. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: bodyshaving

    Στα γενιτικα οργανα ξυριζομαι καιρο αλλα σκεφτομαι να δοκιμασω σε ολο το σωμα, δε ξερω μετα ομως μηπως αγριεψουν οι τριχες που θα βγουν η αν θελησω να φορεσω κανενα σορτσακι το καλοκαιρι με δουν τιποτα κομπλεξικοι και αρχισουν και κανουν το σταυρο τους.
     
  4. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: bodyshaving

    το θέμα δεν είναι αν θα σε δουν κομπλεξικοί.. το θέμα είναι μην πας να βάλεις σορτσάκι και μόνο άγριες δεν είναι..μην σου πω να ζωντανέψουν κιόλας και σε φάνε οι τριχούλες σου  
     
  5. Erasmia66

    Erasmia66 New Member

    Προτιμώ αποτριχωτική μηχανή από το ξυράφι. Έχει καλύτερο (πονεμένο) αποτέλεσμα. Για σώμα φυσικά, στο κεφάλι όχι, ποτέ.
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: bodyshaving

    Οταν ξαναφυτρωσουν πην πας και ξαπλωσεις σε μερος με χαμομηλακια η πεσμενα φυλλα γιατι σε βλεπω να κυκλοφορεις μετα σαν κινουμενη ζαρντινιερα! 
     
  7. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: bodyshaving

    Τελικά χαλάουα,ξυράφι ή αποτριχωτική κρέμα για όλο το σώμα;
     
  8. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Αποτριχωτική μηχανή
     
  9. pico

    pico New Member

    Προσωπικά μου αρέσει και να ξυρίζω και να με ξυρίζουν  
     
  10. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: bodyshaving

    bodyfull69 να ρωτήσω ποιά;Kάθε πότε;Για όλο το σώμα;
     
  11. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Η σειρά bodycruzer της Braun και η σειρά bodygroom της Philips, για όλο το σώμα κάτω από τον λαιμό. Η τακτικότητα χρήσης ανάλογα το κάθε σώμα. Σίγουρα 2-3 φορές την εβδομάδα.
     
  12. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: bodyshaving

    πολύ συχνό...ευχαριστώ πάντως