Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Brat στο BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Janine, στις 27 Φεβρουαρίου 2015.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor


    Open it .  
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    ξεχασα να προσθεσω αυτο

     
     
  3. whisperer

    whisperer Regular Member

    κι αυτο θα ελεγα 

     
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Κορίτσια, μη γράφετε ρομαντικά και βαθυστόχαστα, - subs+brat - όταν ( απεταξάμην την μπρατοσύνη σας εδώ ) έχετε για status σε αντίστοιχα site( bdsm ) brat και -άβαταρ- τον κώλο σας. Γελάει ο κόσμος.
     
  6. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    μπρατ και μαλακιες....

    κακομαθημενα, σκετο !




     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor


    Δεν πιστεύω να έχεις μπλέξει με τίποτα φαρμακομούνες ;
     
  8. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    Μικρη, ακου, ο Λύκος δε μασαει....
     
  9. whisperer

    whisperer Regular Member

    μπα καυλοπονιαρες ηταν
     
  10. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Τα καταπινει αμασητα λογικα
     
  11. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Μα όπου πετυχαίνω απάντηση σου να με εκπλήσσει αυτό παραπάει!!!  !!!
     
  12. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Brats are, in essence, naughty submissives. They find disobedience a form of playfulness rather than a form of rudeness, and require a compatible dominant who will not only teach them a lesson, but also accept that any number of lessons might still not necessarily change this behavior.
    Brats typically pair up with brat tamers.

    Είπα κι εγώ να πω από πλευράς μου ότι brat μπορεί να είναι μια γυναίκα αυθάδης, εκκεντρική, ανασφαλής ως επί τω πλείστων το θέμα είναι ότι συνήθως τα κάνει όλα αυτά για να προκαλέσει αντιδράσεις τόσο από τον Κ. όσο και από τον περίγυρο. Είναι όμως ένα παιχνίδι, η αγένεια της χρησιμοποιείται για να προκαλέσει και όχι για να προσβάλει τον συνομιλητή. Συνήθως δεν έχει φίλτρο και πετάει ότι σκεφτεί πρώτο. Σίγουρα θα χρειαστεί έναν πιο δυναμικό Κ αλλά πιστεύω ότι μπορεί πραγματικά να γίνει πολύ καλή υ. Υπό προϋποθέσεις και με κάποιον με περισσά αποθέματα ενέργειας και υπομονής!!

    Τα brat είναι μια φωτιά... Πύρινη λαίλαπα του πολέμου έτοιμη να μπήξει τα νύχια της πάντοτε... Θα έλεγα που όμως αξίζει να τιθασευτεί κατ' εμέ... Της αξίζει άλλωστε η πειθαρχία περισσότερο απο άλλες περιπτώσεις...


    Υ.Γ. κι εγώ φαίνομαι να είμαι μια τέτοια.