Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Brat στο BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Janine, στις 27 Φεβρουαρίου 2015.

  1. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    καθολου μυθος... αυτα τα λενε κατι εκτροφεις...
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μυθος..στην υγεια μας 
     
  3. Χαχαχαχα
     
  4. lexy

    lexy .ti.va.

    εκτροφείς brat;  
     
  5. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    μου θυμισες μια εποχη που επινα συνεχεια και μια μερα λοιπον μου συστηνουν ενα παιδι και αντι να πω "γεια σου" του λεω "γεια μας , κουπα"....!
    τρελο γελιο!
    καπου εκει καταλαβα οτι επρεπε να το κοψω
     
  6. gaby

    gaby Guest

    Δηλαδή, δηλαδή;  
     
  7. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Δηλαδή αγαπητή, το μπρατ χρειάζεται να δαμαστεί... Περίσσια ενέργεια και υπομονή, τόνοι αυτοσυγκράτησης και μερικά ηρεμιστικά μπορούν να κάνουν τη δουλειά.
    Αλλά αγαπημένη..... Το αποτέλεσμα νομίζω της πλέον δαμασμένης κορασίδας πάνω στο αρκουδοτόμαρο σε στάση που πολλές υποτακτικές θα ζήλευαν μπορεί να ευχαριστήσει υπέρ του δέοντος κάθε ένα μάστερ που πήρε το ρίσκο να τα βάλει πρώτα με τον εαυτό του και μετά με αυτό το πλάσμα...
    Ναι χρειάζεται πολλά αλλά ποιός είπε ότι το εύκολο και το δύσκολο δεν σε αποζημιώνει στο τέλος... Έχω μάθει πως ότι αξίζει πονάει και είναι δύσκολο...

     
  8. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    τρεις μερες ελλειψα, τωρα καταλαβα γιατι ειχα πονοκεφαλο.
     
  9. de7

    de7 s

    ...υπολόγισε και την πανσέληνο!  
     
  10. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    η αλλη μαλιστα το ειχε δηλωσει ρητα !
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ότι αξίζει, πονάει και είναι δύσκολο. Σωστότατη.

    Ως προς την όποια "εξημέρωση θηρίου"...Ο/Η άντρας/γυναίκα που θεωρεί εαυτόν έπαθλο, κατ' εμέ πάντα αξίζει από λίγα έως και τίποτε...
    Απλά γιατί όπως λέει και ο λαός μας "Καλό χωριό Κολαούζο δεν θέλει"...
    Οι διαφημίσεις για τ' άπαντα άψυχα αγαθά...Πόσο μάλλον αν είναι κίτρινες...
    Δηλαδή, "εξυψώνω" το προϊόν μου "εγώ", όχι μόνο δίνοντας μου χαρακτηριστικά που ίσως και να μην είχα...
    Αλλά "ακυρώνοντας" κυρίως τα προϊόντα "άλλοι/ες" σαν λίγα...
    Που ίσως και "περισσότερα" από μένα και στο τέλος να ήταν...
    Είναι - πάντα για μένα - τουλάχιστον κουταμάρα ( ευφημισμός )

    Και όπως προέγραψε κάποιος συμμφορουμίτης...
    Όποιος/α θέλει να "δαμάσει/δαμαστεί"...Υπάρχει και το τσίρκο...

    Υ.Γ. Άλλο θέτω σε αμφισβήτηση τον εαυτό μου, δοκιμάζω να φέρω εις πέρας κάτι το δύσκολο...
    Και άλλο γίνομαι το χαλάκι/σάκος του μποξ του και της κάθε αλαζόνα/αιθεροβάμων...
    Σε κάποιους/ες τα κακομαθημένα αρέσουν...
    Αυτό δεν τα κάνει και κορωνίδα της Δημιουργίας...

    Υ.Γ. 2 Αν και πάτησα στην δική σου παρέμβαση, τα γραφόμενα σου "έπιασα", όχι εσένα...
    Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, δεν γνωριζόμαστε στο τέλος για να μπορώ να εκφέρω άποψη για τ' άτομο σου... 
     
    Last edited: 6 Απριλίου 2015
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Tenebra_Silente
    Και όπως προέγραψε κάποιος συμμφορουμίτης...
    Όποιος/α θέλει να "δαμάσει/δαμαστεί"...Υπάρχει και το τσίρκο...

    Υ.Γ. Άλλο θέτω σε αμφισβήτηση τον εαυτό μου, δοκιμάζω να φέρω εις πέρας κάτι το δύσκολο...
    Και άλλο γίνομαι το χαλάκι/σάκος του μποξ του και της κάθε αλαζόνα/αιθεροβάμωνα...
    Σε κάποιους/ες τα κακομαθημένα αρέσουν...
    Αυτό δεν τα κάνει και κορωνίδα της Δημιουργίας...



    δαμάζω [δamázo] -ομαι Ρ2.1 : 1. υποβάλλω ένα άγριο ζώο σε ειδική εκπαίδευση, έτσι ώστε να μάθει να υπακούει στις εντολές μου: Ο θηριοδαμαστής δάμασε τα λιοντάρια. Ο Aλέξανδρος κατάφερε να δαμάσει το Bουκεφάλα. || (επέκτ.): H δασκάλα προσπάθησε άδικα να δαμάσει τα μικρά θηρία, τους ατίθασους μαθητές. 2. (μτφ.) α. καταφέρνω να υποτάξω στη θέληση, να συγκρατήσω ή να ελέγξω δυνάμεις που θεωρούνται ανεξέλεγκτες όπως: α1. τα στοιχεία της φύσης: Ο άνθρωπος κατάφερε να δαμάσει τον άνεμο. α2. ένστικτα ή ισχυρά συναισθήματα: ~ τα πάθη / την οργή / το θυμό μου. β. καταφέρνω να κάνω κτ. κτήμα μου, να το θέσω υπό τον έλεγχό μου: Πώς μπορεί κανείς σήμερα να δαμάσει το πλήθος των επιστημονικών γνώσεων;
    [λόγ. < αρχ. δαμάζω]

    Σιγά τα αίματα, πως καταφέρνεις να δραματοποιείς τις καταστάσεις, αυτό με ξεπερνά. Κακομαθημένη είναι, δεν είναι ο Αντίχριστος.