Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

cat fighting

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος jimboy, στις 13 Ιανουαρίου 2009.

  1. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

      

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. vautrin

    vautrin Contributor

  4. pappas123

    pappas123 New Member

    Πολύ ερεθιστικό το catfighting φτάνει να μην είναι βίαιο. Στην συνέχεια η νικήτρια μπορεί να χρησιμοποιήσει το κορμί της ηττημένης όπως νομίζει...έχει καμμιά γυναίκα δοκιμάσει κάτι παρόμιο, ή ερωτική πάλη με άλλη γυναίκα?Ουσιαστικά είναι η φυσική κυριαρχία μιας γυναίκας πάνω σε άλλη με άμεσο τρόπο
     
  5. wrestleman

    wrestleman New Member

    καλησπέρα σε όλους. ασχολούμαι χρόνια με το catfight. είναι πάλη μεταξυ γυναικών και μπορεί να είναι από ερωτική πάλη δηλ. for fan μέχρι άγριος αγώνας με απόλυτο ανταγωνισμό και φυσικά μία νικήτρια. μπορεί να γίνει prive σε σπίτι ή οπουδήποτε και το ερωτικό στοιχείο του είναι ο ανταγωνισμός με ερωτικό περιεχόμενο μπροστά στα μάτια του συντρόφου ή κοινού. η κοπέλα μου το λατρεύει επίσης αλλά στην ελλάδα δύσκολο να βρούμε παρτενέρ, οπότε αν κάποια κοπέλα ενδιαφέρεται το συζητάμε. θα χαρώ να ακούσω και άλλες γνώμες και τα λέμε και πάλι παιδιά.
     
  6. jeremi

    jeremi New Member

    ξυλο και μετα σεξ. οτι καλυτερο.
     
  7. jacknapier40

    jacknapier40 New Member

    Απάντηση: cat fighting

    ΓΟΥΣΤΑΡΩ CATFIGHTS.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΕΤΙΧ ΜΟΥ.ΟΙ ΜΙΣΕΣ ΜΟΥ ΕΙΚΟΝΕΣ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ.ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΕΧΩ ΥΛΙΚΟ.
     
  8. pappas123

    pappas123 New Member

    Re: Απάντηση: cat fighting

    ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΥΛΙΚΟ ΑΝ ΕΔΝΙΑΦΕΡΕΣΑΙ

    ---------- Post added at 00:57 ---------- Previous post was at 00:56 ----------

    ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΠΕΛΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ ΝΑ ΠΑΛΕΨΕΙ ΜΕ ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...
     
  9. kali crow

    kali crow Guest

    με λιγα λογια σας ερεθιζει το ξυλο που πεφτει αναμεσα σε γυναικες?
     

    εγω συμφωνω με εναν προλαλησαντα.ειναι σπαστικο.
    ειδικα οταν πεφτει με πραγματικη κακια και σπανε μυτες,χερια κτλ
     
  10. jacknapier40

    jacknapier40 New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: cat fighting

    ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΜΕΙΛ ΓΕΙΑ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ, ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ.ΕΠΙΣΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ LIVE CATFIGHTING EVENT ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ (ΚΑΝΕΝΑ SITE ΠΟΥ ΝΑ ΔΙΩΡΓΑΝΩΝΕΙ Η ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ?)
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor



    Black cat
    Nine lives
    Short days
    Long nights
    Livin on the edge
    Not afraid to die
    Heart beat
    Real strong
    But not
    For long
    Better watch your step
    Or you're gonna die.
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. wrestleman

    wrestleman New Member

    Re: Απάντηση: cat fighting

    εχω πολυ υλικο. ενδιαφερεσαι?