Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Catwoman

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος adventurer, στις 21 Ιουνίου 2007.

  1. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Catwoman

    Εγω παλι τα βγαζω κ εκει που ειμαι με αποτελεσμα ολα τα παπουτσια μου να ειναι λερωμενα απο μεσα.......Ειμαι περβ(και σιχαμα ενιοτε) οχι αστεια......   
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Λεπτομέρεια, γνωστή σε πολλούς:

    Το ξύλο που έχει φάει η Halle Berry από τον πρώτο της, δεν το έχουν φάει μαζί πολλές από τις υπό του φόρουμ.

    Αλλά η εικόνα είναι εικόνα, ας μην κοροϊδευόμαστε, πλάθει συνειρμούς, σταθεροποιεί φαντασιώσεις, προκαλεί λαχτάρες.

    Σχετικό. Ναι μεν τα ράσα δεν κάνουν τον παπά αλλά με διεγείρουν όσο δεν παίρνει οι ψηλές μπότες με κορδόνι - αντρικές και σε αντρικά πόδια εννοώ - να γονατίζω να Του τις λύνω και μου αρέσουν σε βαθμό να μου τρέχουν τα σάλια τα μαύρα δερμάτινα παντελόνια μαζί με τις μπότες - πάλι σε άντρες.

    Δεν ήθελα ποτέ να υποταχτώ σε Κάποιον μόνον από "αυτά", μπορώ άνετα να κάνω χωρίς "αυτά" αλλά σίγουρα θα ήταν ένα πολύ πολύ νόστιμο κερασάκι στην τούρτα.
     
  3. adventurer

    adventurer New Member

    Απάντηση: Catwoman

    Κατά την δική μου άποωη η συγκεκριμένη φωτογραφία είναι η πιο σεξι catwoman! Και η Μπιάκνα ένα από τα καλύτερα Fetish Models
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απλά υπέροχη...

     
     
  5. Απο τότε που είδα την misel στην catwoman οι γατούλες γίνανε η αδυναμία μου  
     
  6. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Εγώ θέλω να γίνω η ανδρική εκδοχή της Catwoman!!!!!!!!!!!!


    Meeeeeeeeeeeeeeeeeeoooooooooooooooooooooooooooowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    cats and women.

     

    annacuypers