Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Could You please fuck me harder?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Just_Me, στις 21 Ιουνίου 2023.

  1. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Δωδέκατη Ιστορία ~

    Πέρασε το καλοκαιράκι κι ο φοιτητής δεν φάνηκε ποτέ. Κι εγώ αναλογιζόμενη, ενώ φτιάχνω τα μαλλιά μου, αν τον κομπλαρα ή απλά δεν του αρέσω ή κι ακόμη απλούστερα δεν θέλει κάτι άλλο.

    Χτυπάει το κουδούνι με το χαρακτηριστικό χτύπο όταν επιθυμεί να Του ανοίξω. Στα γρήγορα γδυνομαι, φοράω τη σφήνα μου, περνάω το μαστίγιο σαν φουλαρι στον λαιμό μου και από δύο ξύλινα μανταλάκια σε κάθε ρώγα μου.

    Αφήνω ελάχιστα ανοιχτή την πόρτα του σπιτιού και στέκομαι σχεδόν κολλητά στο τοίχο με το πρόσωπο μου και με τις παλάμες μου να τον ακουμπάνε, τα χέρια σε έκταση όπως και τα πόδια κι ο κωλος τουρλωτος.

    Φτάνει το ασανσέρ στον όροφο κι ανοίγει η πόρτα κι ακούω ομιλίες.
    - Ναι φυσικά σπίτι θα είναι, λέει Εκείνος
    - Α ωραία, μία ψιλό τρακαρισμένη φωνή του φοιτητή!!!!!!!!!

    Αυτόματα υγράνθηκα κι αγχώθηκα!!!!!

    Κλείνει η πόρτα.
    - Θα ήθελες καφέ, ποτό, νερό; ρωτάει ο Αφέντης.
    - Είμαι εντάξει, αποκρίνεται ο φοιτητής.

    Με πλησιάζουν και οι δύο, μου περνάει μια γραβάτα στα μάτια ο Αφέντης κι αρχίζει να παίζει με τη σφήνα που έχω μέσα στον κωλο μου. Ο φοιτητής χαϊδεύει την κλειτορίδα μου ενώ κολλάει τον πρησμένο καβάλο του πάνω στο πλαϊνό από το μπούτι μου.

    Ξεσφυγγει πουκάμισο, σηκώνει μανίκια βγάζει παπούτσια ο Αφέντης και τα παγάκια κλυδωνίζονται καθώς πίνει από το ποτήρι του.

    - Γδυσου κι εσύ λέει στο φοιτητή και μείνει μόνο με το εσώρουχο σου.
    Το κάνει και συνεχίζει να με χαϊδεύει βάζοντας μου και δάχτυλα μέσα μου.
    - Στάσου στις μύτες μου λέει Εκείνος.

    Παίρνει το μαστίγιο από τον λαιμό μου κι αρχίζουν να πέφτουν οι πρώτες αρρυθμα και δυνατά. Όπως αγκαλιάζει το κορμί μου αντιλαμβάνομαι πως ακουμπάει και σημεία από το κορμί του φοιτητή και μέσα στις ανάσες και τα βογγητα μου περιπλέκονται και οι δικές του ανάσες και βογγητα.

    Καθώς φτάνουμε σε σημείο που πλέον έχω μουδιάσει ολόκληρη, είμαι ιδρωμενη, μαστιγωμενη και ματωμένη. Ο φοιτητής τα χει δει όλα από καύλα παρακαλά τον Αφέντη να του επιτρέψει να με πάρει. Τον παρακαλάει και του λέει πως θέλει και τον ίδιο να τον γλείψει.

    Είμαι ανάσκελα πάνω σε μία πετσέτα ο φοιτητής παίρνει εναλλάξ τις τρύπες μου και σταθερά τον Αφέντη στο στόμα του.

    Κι αναρωτιέμαι τα πέρασε τελικά όλα τα μαθήματα..;

    Τέλος Δωδέκατης Ιστορίας ~
     
  2. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Δέκατη Τρίτη Ιστορία ~

    Περασμένα ξεχασμένα κι όλα καλά και ντιρινταχτα και να κάνω δουλειές με το τσεμπέρι, πήγα και κομμωτήριο μην χαλάσει η κόμη!

    Χτυπάει το messenger και σίγουρα δεν περίμενα σεντονάτο μήνυμα από εκείνον τον πρώην που μου είχε κάνει τη ζωή δύσκολη από τα ψέματα του.

    Εν ολίγοις ζητούσε δεύτερη επικοινωνιακή ευκαιρία τουτέστιν να ζητήσει συγγνώμη από κοντά διότι συνειδητοποίησε λέει τα λάθη του.
    Λίγο η Καιτούλα στο youtube, λίγο το μαλλί που μου είχε ανεβάσει τη διάθεση και πολύ το kinky κρεββάτι μαζί του, με τα χίλια ζόρια δέχτηκα να βρεθούμε.

    Ύστερα από ημέρες με παρακάλια και σεντονάτες παρακλήσεις.
    Φοράω κολλητό μαύρο παντελόνι, μαύρο πουκάμισο και κόκκινο all star. Παίρνω την μεγάλη τη τσάντα μαζί μου που χωράει το στραπ και βάζω κλειδί στη μηχανή και ξεκινάω.

    Με περίμενε ήδη έξω από την καφετέρια με λουλουδικο αν χείρας. Καθίσαμε κι αφού ζήτησε συγγνώμη και έδωσε τη δική του πλευρά της παλιάς μας ιστορίας, ελάφρυνε το κλίμα ούτως ή άλλως η επικοινωνία όπως πάντα έρεε σαν νεράκι, πάντα με κάνει να γελάω πολύ.

    Με τα πολλά βρεθήκαμε σε ένα δωμάτιο εκείνος ανάμεσα στα πόδια μου να με γλείφει από τα δάχτυλα των ποδιών έως το μουνάκι μου.

    Θυμότανε πως τον θέλω στημένο στα τέσσερα με ενωμένα τα πόδια και τον κώλο τουρλωτό. Σάλιωσε πολύ καλά το στραπον και άρχισα να τον παίρνω αργά αργά. Άναψα ένα τσιγάρο και του είπα να μου τραγουδήσει όλο το τραγούδι της Καιτούλας. Του τραβούσα τα μαλλιά ενώ ήμουν τέρμα βαθιά μέσα του και του έριχνα πλάγια χαστούκια στο πρόσωπο. Ξανά το τραγούδι από την αρχή και ξανά και ξανά και ξανά. Του έσβησα ένα, δύο, τρία, τέσσερα τσιγάρα στα κωλομέρια του. Κάθε φορά έχυνε.

    Αφού τελειώσαμε, πήγαμε μπουζούκια.

    Τέλος Δεκάτης Τρίτης Ιστορίας ~
     
  3. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Δέκατη Τέταρτη Ιστορία

    - Τι έχουμε πει για τη ζήλεια;
    - Πως δεν χωράει στο D/s.
    - Και τι συνεχίζεις και κάνεις;
    - Σας ζηλεύω..
    - Τι σου είχα πει πως θα γίνει όταν το ξανά κάνεις;
    - Πως θα με τιμωρήσετε για τελευταία φορά.
    - Τι θα γίνει αν δεν καταλάβεις κι αυτή τη φορά το μάθημα σου;
    - Θα με αποδεσμεύσετε.
    - Σωστά.
    - Πήγαινε άνοιξε την εξώπορτα και μπες στο κλουβί σου.
    - Μάλιστα.

    Στο χώρο μπαίνουν πέντε άτομα εκ των οποίων οι δύο είναι Αφέντες και οι υπόλοιποι υποτακτικοί.

    - Για τις επόμενες εβδομάδες θα παραμείνετε εδώ, σποραδικά θα έρχονται οι Αφέντες σας.

    Οι εβδομάδες κυλούσαν το κλουβί άνοιγε για τη χρήση τουαλέτας, ξεπιασιμο και βασικές υπηρεσίες προς τους υπόλοιπους υποτακτικούς.

    Θα ξανά ένιωθες ζήλεια ύστερα από τη τόση μη χρήση;

    Τέλος Δέκατης Τέταρτης Ιστορίας ~