Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

crossdreser's

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος axilleas, στις 10 Ιουνίου 2007.

  1. madame A

    madame A Regular Member

  2. Orfeas

    Orfeas New Member

    Μηπςσ η ερωτηση ειναι λιγο ρατσιστικη uzzled:΄γιατι ειδικα crossdreser's uzzled:
     
  3. Emma

    Emma Contributor

    Το status του ατόμου που άρχισε το νήμα το είδες;  
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Χμ! Θα την εδενα στα 4!
    Θα εβαζα σκλαβες να την πηδηξουν ανελεητα με στραπ ον!!
    Θα καθομουν σε μια πολυθρονα ακριβως μπροστα της και θα εχωνα το στιλετο τακουνι της λουστρινι μποττας μου βαθεια στο στομα της.
    Περα απ' ολα αυτα ομως τις αγαπω τις crossdressers και τις αντιμετωπιζω απολυτα φυσιολογικα και ισα με ολους τους αλλους ανθρωπους.
     
  5. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: crossdreser's

    μιρελα εισαι πρωτη!!!!
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Πολυ απλα δεν θα την εκανα dvd!!!!!!!!!!! 
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: crossdreser's

    Το καλύτερο θα ήταν να βασανίσεις έναν άντρα που δεν αρέσκεται να είναι cd ,αλλά να τον εξαναγκάσεις να γίνει..Από κει και πέρα δε βρίσκω ιδιαίτερες διαφορές στο να βασανίσω μια cd,ούτε έχω κάτι ιδιαίτερο στο μυαλό μου..
     
  8. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: crossdreser's

    Μια γυναικα ντυνοντας τον αντρα με γυναικεια μπορει να του σπασει το τσαμπουκα, να μπει στη ψυχολογια της, να τη καταλαβει, μπορει ακομη και να καλυτερεψει μια σχεση, για να μην αναφερω και ποσο πιο ανετα και σεξυ ειναι τα γυναικεια ρουχα.. μετα για παραδειγμα δεν της ζητας με ψωφοκρυο εξω να βρει με κοντη φουστα ουτε να φορεσει γοβες στιλετο και να κανετε βολτιτσες.
     
  9. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: crossdreser's

    σε ποιες γυναικες μπορει να αρεσει καποιος crossdresser? πιο πολυ αρεσει σε ομοφυλοφιλους αντρες να βλεπουν η να ντυνονται η στις γυναικες να βλεπουν αντρες? εχω διαβασει στο ιντερνετ για πολλους παντρεμενους που τους αρεσει αυτο. Με ομοφυλοφιλους αντρες που εχω μιλησει δεν τους αρεσει κατι τετοιο γιατι θελουν τον αντρα αρενοπο, λογικο αν σκεφτεις οτι γιατι να τους αρεσει περισσοτεροι καποιος αντρας με γυναικεια ρουχα απο καποια γυναικα... θα ηθελα αν μπορει κανεις να μου απαντησει σοβαρα σε αυτο, αν το εχει ψαξει κανεις, και αντρες και γυναικες.. ισως και πως αντιμετοπιζουν οι ιδιες οι γυναικες το crossdressing των γυναικων που τους αρεσει να φορουν αντρικα ρουχα.
     
  10. slaveme24

    slaveme24 New Member

    Re: Απάντηση: crossdreser's

    καλημερα αν και δεν εχω δοκιμασει ποτε κατι τετοιο αυτο το εχω ακουσει και εγω.(θα με ενδιεφερε να δοκιμασω)ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΚΕΥ αλλα σε τετοια παιχνιδια πιστευω πως εχει ενδιαφερον να μπαινεις και στην θεση του αλλου-αλλης.για να δεις πως ειναι εστω απο περιεργεια....