Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

D. Stein. "Λιγότερο παιχνίδι με κανόνες, περισσότερο με καύλα"

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Discerning, στις 24 Αυγούστου 2020.

  1. tithon

    tithon Contributor

    έλα ρε μεγάλε;

    βαρετό, προβλέψιμο, ανόητο.

    δεν είναι το βδσμ γιά όλους, αλλά επιμένεις πολύ να μπεις.
     
  2. tithon

    tithon Contributor

    ξέρω καλά ελληνικά  
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αυτό
    Πώς προκύπτει από αυτό;
     
  4. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Επιβεβαιωμένο, η σύνταξη σας είναι ενίοτε σαδιστική, εκ προθέσεως εικάζω <×>
     
  5. Discerning

    Discerning Contributor

    Καμία πρόθεση δεν είχα να σε θίξω. Κακώς το παρεξήγησες. Μπράβο σου, που κάνεις extreme sports. Αλλά δεν είναι όλα, όπως τα παρουσιάζεις.
    Ο γυμναστής, σε προπονητικό χώρο με πλήρη ασφάλεια γυμνάζεται και αγωνίζεται, όμως μπορεί να εκτελέσει tripple flick flack στον δρόμο (ασφαλτο, πλακάκια...) με τα πολιτικά, έτσι επειδή του καύλωσε.

    Θέλεις να μου δείξεις, τι προστατευτικά βλέπεις στη φωτο; (Μια από τις 10δες διαφορετικές που μπορεί να σου παρουσιάσω

     
     
  6. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    σοβαρά τωρα??
    Οι παρκουρίστες έχουν ατέλειωτες ώρες εκπαίδευσης, προπόνησης και τραυματισμών ΄πίσω τους ώστε να βλέπουμε εμείς αυτά τα δίλεπτα βιντεάκια.



    "Ο Παναγιώτης Αλμανλής και ο Αντρέας Μάσσιος είναι δύο από τους καλύτερους Έλληνες «παρκουράδες», ή πιο σωστά αθλητές του παρκούρ. Γιατί το παρκούρ, που στην αντίληψη πολλών είναι, ακόμα, καταχωρημένο σαν το θέαμα ανθρώπων που «πηδάνε από ταράτσα σε ταράτσα» είναι στην ουσία του κάτι λιγότερο εντυπωσιακό αλλά πολύ περισσότερο ουσιαστικό- ένα σύγχρονο, αστικό εν τη γενέσει του άθλημα.

    «Τα βιντεάκια με τις τούμπες στον αέρα και τα εκατομμύρια «κλικ» στο youtube διαρκούν μερικά δευτερόλεπτα. Πίσω τους υπάρχουν χιλιάδες ώρες επίπονης προπόνησης. Δεν είναι απλοϊκό, όπως νομίζουν πιτσιρικάδες, που βιάζονται να κάνουν κάτι «ουάου» και εκθέτουν τον εαυτό τους σε κίνδυνο»
     
  7. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    κίνδυνο?
    είπε κινδυνο?
    ουαου......
     
  8. Lucifer81

    Lucifer81 Wandering, but not lost

    Έχω καταλήξει οτι δεν έχει καμία γνώση επάνω σε τίποτα, και απλά googlarei αποτελέσματα. Ξεκίνησε με προπονητική, κολύμβηση, οδήγηση, πήγε στη μαγειρική, ξανακύλησε στην οδήγηση, τώρα σε εξτριμ σπορτς, και είναι πραγματικά αστείο γιατί σε ένα δημόσιο φόρουμ έχεις υπερβολικά πολλές πιθανότητες να πετύχεις άτομα τα οποία actually ΕΧΟΥΝ γνώση πάνω στο αντικείμενο και δεν μιλάς σε αμοιβάδες.
    Συνεχίζω να βρίσκω αστεία την απαίτηση για απαντήσεις όταν ο ίδιος υπεκφεύγει συστηματικά μην τυχών και χαλάσει δεν ξέρω τι..η εικόνα του; Και ο πιο αδαείς έχει καταλάβει τι παίζει.
     
  9. Discerning

    Discerning Contributor

    To παράδειγμα με τον γυμναστή το προσπέρασες. Οκ. Εχεις τη θέασή σου. Σεβαστή. Να ρωτήσεις τους φίλους σου να σου εξιστορήσουν την παιδική ηλικία του Reymond (και όχι του David) Belle.

    Φυσικά και εκπαίδευση. Πολύωρη, επίπονη, επίμονη και σκληρή. Καμία απολύτως αντίρρηση. Ισχυρίστηκα ποτέ πως είναι για τον οποιοδήποτε; Για το αν υπάρχουν ή όχι, χωρίς προστατευτικά συζητούσαμε. Υπάρχουν. Αρκετά.
    Δεν φοβόμαστε να πούμε τσούλα, αλλά φοβόμαστε να πούμε κίνδυνος; H χρήση long bullwhip είναι ακίνδυνη; Είναι για τον καθένα; ΟΧΙ.
     
  10. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Εμένα είναι φαντασίωση μου, να είμαι δεμένη, γυμνή και φιμωμένη, στην θέση του συνοδηγού στην εθνική, και έχουμε συνέχεια τα «δεν μπορώ να οδηγώ κι εσυ να σκούζεις γυμνό δίπλα μου», «δεν έχουν δώσει συναίνεση οι οδηγοί που θα σε βλέπουν», «αν σε δει κάποιος σίγουρα θα πάρουν την αστυνομία», «αν τρακάρουμε, θα είναι στις ειδήσεις ότι βρέθηκες γυμνή και δεμένη»...δηλαδή όλο περιορισμούς στην καυλα μου!     Πλαίσια κι αηδίες δηλαδή  
     
  11. Lucifer81

    Lucifer81 Wandering, but not lost

    Υπάρχει πλαίσιο πάντως...του αυτοκινήτου!
     
  12. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Δεν ξέρω, με αυτά που διαβάζω, νομίζω δεν χρειάζεται τίποτε άλλο, σχέσεις D/s και αυτή την κατίσχυση. Να κάνουμε ό,τι θεμε τέλος πάντων