Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Diaper Fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 3 Δεκεμβρίου 2007.

  1. extreme32

    extreme32 Regular Member

    δεν εχω ιδεα για τις κοπελες που λες και τα βυζακια τους. Εγω μιλησα για τις βυζαρες στην τελευταια φωτο και την βυζαρα της μαμής. απο κει και περα δεν ξερω την μαμα της Γεωργίας για να σου απαντησω αλλα και να την ηξερα δεν θα απαντουσα για να μην προσβαλω την Γεωργία. Μαλλον οχι ειναι η απαντηση μου. Θα προτιμουσα να την δω να θυλαζει εμενα!
     
  2. smasher

    smasher Regular Member

    Χάνεις την ψυχραιμία σου και αυτό θα σε βάλει σε μπελάδες. Θα προτιμούσα καλύτερα να συνομιλήσω με έναν πιο ήρεμο παιδιστή παρά μ'έναν τρελλό.

    Είσαι πολύ άτακτος και οι παρεμβάσεις σου είναι μάλλον.... βιαίες. Δεν μπορεί κανείς να σου μιλήσει γιατί κάνεις συνέχεια σαν ένα μωρό παιδάκι και η συμπεριφορά σου απέναντί μου δεν μου αρέσει καθόλου...

    Δεν μπορώ να ανεχτώ άλλο τέτοιες συμπεριφορές. Αν συνεχίσεις το βιολί σου, θα ζητήσω από τον Ricardo να σε διαγράψει από το site ή θα αποχωρήσω οικοιοθελώς από την online κοινότητα για να έχω την συνείδησή μου ήσυχη.
     
  3. extreme32

    extreme32 Regular Member

    πλακα κανεις. δεν μπορει. παρολαυταμουαρεσεικαιθασουαπαντησω.

    δεν χανω την ψυχραιμια μου. οι βυζαρες με ηρεμουν. δεν ειμαι παιδιστης ουτε τρελλος. ηρεμος ειμαι παντως.

    Ατακτος ειμαι. οποτε μπορω τουλαχιστον! Βιαιος καθολου. σαν μωρο κανω μονο οταν μου το ζητανε τα μωρα που συναναστρεφομαι. η συμπεριφορα μου απεναντι σου ειναι φιλικότατη και κατω απο φυσιολογικες συνθηκες θα επρεπε να χαμογελας τουλαχιστον.

    βιολι δεν παιζω ακομα αλλα θα μαθω. Στον Ρικαρντο ζητα οτι θες. Για καποιο λογο δεν τον φοβαμαι. δεν νομιζω οτι θα επρεπε να αποχωρησεις επειδη μου αρεσε ο βυζος της μαμης , οι βυζαρες της πωςτηλενε, και επειδη θα προτιμουσα να με θυλασει η Georgia.
    φιλακια
    με αγαπη
    εξτρημοπουλος:tongue2:
     
  4. smasher

    smasher Regular Member

    Στο κάτω-κάτω της γραφής, my boy, δεν θα ήθελα ποτέ να μπλεχτούμε και οι δυό μας σ' έναν καυγά χωρίς νόημα και ουσία. Το αντίθετο, μάλιστα. Θέλω να ανταλλάξουμε τις προσωπικές μας απόψεις γύρω από τον παιδισμό και την σεξουαλικότητα γενικώς, κι ας διαφωνείς με ορισμένες τοποθετήσεις επί του θέματος.

    Θα πρέπει όμως να ανέχεσαι τις διαφορετικές γνώμες και να μην συγχύζεσαι κάθε φορά που ακούς τις αντίθετες φωνές που βλέπουν τα πράγματα από την δική τους σκοπιά. Η Γεωργία δεν θα προσβαλλόταν σε καμία περίπτωση εκτός εαν έβρισκε την πρότασή σου εντελώς ανίθηκη.

    Εξάλλου, δεν θα πρέπει να επιβάλλεις τις απόψεις σου με το "έτσι θέλω" γιατί έτσι δυσκολεύεις τα υπόλοιπα μέλη της κοινότητας στο να εκφραστούν ελεύθερα. Δεν χρειάζεται να παρεμβαίνεις σε θέματα τα οποία δεν γνωρίζεις, εκτός αν πρόκειται για θέματα που σε απασχόλησαν στο παρελθόν και ψάχνεις να βρείς κάποιες απαντήσεις στις απορίες σου.
     
  5. extreme32

    extreme32 Regular Member

    (εντελως ηρεμος) φιλτατε σμασερ. που στον φουτσο τα ειδες ολα αυτα; ποτε πηγα να τσακωθω μαζι σου; ποτε επεβαλα τις αποψεις μου; και που σε εμποδισα να εκφραστεις; εγω ειπα απλα οτι μου αρεσουν οι βυζαρες. το παρατηρησες αυτο; δεν ειπα τιποτε αλλο. και οτι απο το να δω τη γεωργια να θυλαζει απο τη μαμα της ,προτιμω να τη δω να θυλαζει απο μενα. τα υπολοιπα αν τα ειπα και τα εκανα , κανε τα μου copy. μαλλον προκειται για παρεξηγηση.
     
  6. smasher

    smasher Regular Member

    Βλέπω με περισσή ειλικρίνεια ότι έχεις αδυναμίες στο πλούσιο μπούστο.

    Δεν έχω κανένα "φούτσο" όπως λες και ας έχεις εσύ την δική σου προσωπική γνώμη.

    Είσαι άνδρας ή γυναίκα; Οι άνδρες δεν θυλάζουν, μόνο οι γυναίκες. Εκτός κι αν είσαι transexual ή τραβεστί όπως η Λόλα. Άσε λοιπόν την κοπέλα ήσυχη ν' αποφασίσει μόνη της.

    Ciao.


    ------



    Μιας κι έδωσα στην Δώρα κάποιες πολύ χρήσιμες συμβουλές για να αλλάξει τρόπο ζωής και για να αποκτήσει λεπτή σιλουέτα και καυτούς κοιλιακούς, δεν μου απομένει να της δείξω την φυσιογνωμία τεσσάρων ξανθών μωρών: Kimmy, Daisy, Megan και Candy.

    Τι θα λέγατε εάν βλέπατε την Δώρα όπως είναι τώρα και μετά από πολλούς μήνες πρακτικής εξάσκησης, απαλλαγμένη από το περιττό βάρος και πλήρως απεξαρτημένη από κάπνισμα και το αλκοόλ;


    [Fd"]BEFORE (1)[/FONT]​


     

    AFTER (1)


     

    BEFORE (2)


     

    AFTER (2)


     
     
  7. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Εμένα το before(2) μου αρέσει!!!
     
  8. smari

    smari Regular Member

    me2 Georgia....θα τρελαθούμε εντελώς όμως.....
     
  9. smasher

    smasher Regular Member

    Σου αρέσει η φωτό με την Νταίζη;

    Μάλλον είναι απλά θέμα γούστου. Τόσο το καλύτερο.

    Τρέφω ιδιαίτερη εκτίμηση για την Κίμμυ γιατί είναι ένα πολύ χαριτωμένο κοριτσάκι. Με την ροζ κούκλα στο αριστερό της χέρι, δύο ωραίες κοτσιδούλες με γαλάζιες και ροζ κορδέλες πίσω από το κεφάλι κι ένα τρυφερό χαμόγελο στα χείλη της, τι άλλο μπορεί να πει κανείς γι΄αυτό το καυτό ναζιάρικο πιπίνι με τα καυτά μακρυά ξανθά μαλλιά που φαντάζει πιο sexy από ποτέ με την πάνα να αγκαλιάζει αισθησιακά το ολόγυμνο "θεϊκό" κορμί της;

     

     
     
  10. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Αγαπητέ Smasher θα με παίξετε και μένα?? Θέλω φιλενάδες μελαχρινές όμως..με πλούσιο ίσιο μαλλί κορακί! Χωρίς κοτσιδάκια και με πάννες πολύχρωμες. Γίνεται ή σου ζητάω πολλά?​
     
  11. smasher

    smasher Regular Member


    Δεν ξέρω αν μπορώ να σου βρω μια τέτοια φιλενάδα. Θα προσπαθήσω να σου βρω μια φωτογραφία με μια μελαχρινή κοπέλα που να φοράει πολύχρωμες πάνες. Θα απαγοητευτείς όμως γιατί αυτό που ζητάς απαιτεί πολύ ψάξιμο και ίσως πάρει πολύ χρόνο.

    Εαν εννοείς πολύχρωμες πάνες, ίσως εννοείς πάνες CLASSY COMFORT με χρωματιστές ρίγες ή πάνες BAMBINO με πολύχρωμα χαρούμενα σχέδια και την επιγραφή "BABY" πάνω στην μεσούλα.​
     
  12. smasher

    smasher Regular Member

    Αυτή την "Λόλα" εννοείς, Κωστή μου;

     

    Δεν νομίζω να μιλάς για το ξανθό "τραβεστί" του ANTENNA! H Άντα Λιβιτσάνου δεν θα είχε καν τα κότσια να μαλώσει το μωράκι σου, ακόμη και αυτό θα έβρεχε την πάνα του άθελα!

    Εκτός εαν θα ήθελες εσύ να δεις την Άντα να φοράει πάνα στην ομώνυμη κωμική σειρά του καναλιού του Αμαρουσίου. Θα είχε μεγάλη πλάκα!

    Ακόμα και η Άννα Ανδριανού (που τυχαίνει να είναι και γειτόνισσά μου!) δεν θα μπορούσε να συγκρατήσει τα γέλιά της (παρά το γεγονός ότι είναι μια πολύ sexy, αυστηρή και κραυγαλέα γυναίκα με καυτό ταμπεραμέντο που δεν διστάζει να βάζει τις φωνές σε κάθε ευκαιρία).

     
     
    Last edited: 29 Ιανουαρίου 2009