Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Diaper Fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 3 Δεκεμβρίου 2007.

  1. puppetmaster

    puppetmaster Regular Member

    Re: Απάντηση: Diaper Fetish

    Αχ φίλε μου
    τι μου θύμισες τώρα... 
    Ακόμα θυμάμαι τις Αρσακειάδες ανηψιές της... 
    κορίτσια που ήξεραν να καθαρίζουν...
    ούτε κουκούτσι δεν άφηναν  
    τώρα...μόνο στοίβες με άπλυτα πιάτα...
     
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Re: Απάντηση: Diaper Fetish


    Σιγά μην εμφανιστώ με πάνα,ρεζίλι θα γίνω 
     
  3. puppetmaster

    puppetmaster Regular Member

    Re: Απάντηση: Diaper Fetish

    Ο όρος πάνα είναι σχετικός. Π.χ. ένα είδος "πάνας" φορούν οι παλαιστές του
    σούμο. Αυτό σε πολύ-πολύ-πολύ μικρότερο μέγεθος, για να ταιριάζει στην
    γυναικεία ανατομία, ίσως και να μην ήταν κακό...Υπάρχει σε διάφορες εκδοχές
    στην Ιαπωνική κουλτούρα:

     
    Εδώ φαίνεται η αυτοσυγκέντρωση των "αθλητών"
    πριν αρχίσει "η πάλη"
     
  4. smasher

    smasher Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Diaper Fetish


    Μην ντρέπεσαι, Λένα μου. Ούτε ρεζίλι θα γίνεις, ούτε θα σε παρεξηγήσει ο κόσμος αν σε δει με πάνα.

    Εξάλλου, είσαι φετιχίστρια και μπορείς να φοράς πάνες. Σου εγγυώμαι ότι δεν θα σου πει κανείς απολύτως τίποτα.

    Ερώτηση: πού βρήκες τη φωτογραφία της Mica; Μάλλον θα την ανακάλυψες τυχαία σερφάροντας στο Web μέσα από το Google Images.
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Diaper Fetish


    Nαι,σερφάροντας στο Google: Featuring Stunning 18y/o Teen Adult Baby Model Mica

     

    Πιπίλα για μεγάλα μωρά 
     
  6. smasher

    smasher Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Diaper Fetish

    Καλέ, πού την βρήκες αυτή την φωτογραφία με την πιπίλα καρφωμένη στην κλειτωρίδα;

    Λένα, είσαι κάτι παραπάνω από ένα καυτό μωρουδέλι! Αξίζεις τα συγχαρητήριά μου...

    Όμως σε βλέπω πολύ ντροπαλή. Άφησε λοιπόν αυτή την ανόητη ιδέα ότι θα γίνεις ρεζίλι, δείξε λίγο θάρρος και φόρεσε την πανούλα σου άφοβα χωρίς να χλωμιάζεις και σαν να μην συνέβη το παραμικρό.
     
  7. smasher

    smasher Regular Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Ένα από τα παιδιά εδώ μας έστειλε τις προάλλες ένα link για το γαλλικό site ABKingdom (ABKingdom). Η συγκεκριμένη ιστοσελίδα βρίσκεται αυτή την στιγμή υπο κατασκευή και θα είναι διαθέσιμη σε λίγες ημέρες.

    Ο δημιουργός του ABKingdom είναι Γάλλος και κατάγεται από την Λυών. Εκεί έτυχε να γνωρίσω έναν Βέλγο από τις περιοχές της γαλλόφωνης Βαλλονίας που γνωρίζει αρκετά καλά τα ελληνικά. Το παιδί αυτό μου εξήγησε ότι ήρθε στην Αθήνα όταν ήταν ακόμα φοιτητής.
     
  8. smasher

    smasher Regular Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Ορίστε και 10 υπέροχες φωτός δύο πανέμορφων μωρών, της Κάρεν και της Ελένης.

    Η Κάρεν (Karen) είναι ξανθιά και συνεργάστηκε με το ByteMine (www.bytemine.com), ενώ η Ελένη (Helena) έχει σκούρα καστανά μαλλιά και δούλεψε παλαιότερα στο DiaperDelights (diaperdelights.com) μαζί με την συνομίλική της, την Κάτια (Katie). Σημειώνεται ότι το DiaperDelights έκλεισε τις πόρτες του το 2003.


    Τόσο η Κάρεν όσο η Ελένη και η Κάτια αυνανίζονται εξίσου καλά σαν τα δικά μας "μωράκια", την Δώρα και Γεωργία και την Μανταλένα.

    KAREN



     

     

     

     

     

    HELENA




     

     

     

     

     
     
  9. extreme32

    extreme32 Regular Member

    smasher ασε την Καρεν και την Μάρεν και πες μας αν θα ερθεις στην συναντηση το Σάββατο....
     
  10. smasher

    smasher Regular Member

    Απάντηση: Re: Diaper Fetish

    Δυστυχώς, δεν θα μπορέσω, φίλε μου. Δεν μου αρέσει καθόλου η κοσμοσυρροή και δεν ξέρω καν πού διεξάγεται αυτό το meeting.

    Πρώτα άπ'όλα, η κοπέλα με τα καστανά μαλλιά δεν λέγεται Maureen. Το όνομά της είναι Helena.

    Άν όμως θες να δείς φωτογραφίες της Katie και του Robin πριν πας στο party, πολύ ευχαρίστως.


     

     

     

     

     

     

     
     
  11. babylino

    babylino New Member

    kαλσπεραααα παιδια!! και γω ειμαι φανατικος diaper lover χρονια τωρα!!
     
  12. smasher

    smasher Regular Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Καλοσώρισες, φιλαράκο.

    Είσαι ένας εραστής πανών εδώ και χρόνια και όπως όλοι οι ομοϊδεάτες σου έχεις μεγάλη αδυναμία στα καυτά sexy κορίτσια που επιδίδονται σε αισθησιακά σεξουαλικά παιχνίδια με τις πάνες τους όπως εγώ.

    Πάει καλά που βρήκες ένα ελληνικό forum για ABDLs, τα περισσότερα sites για diaper fetish που υπάρχουν στο Internet είναι στην πλειονότητά τους ξένα...