Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Diaper Fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 3 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Spyro

    Spyro New Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Γεια σου eleana. Έχουμε καιρό να ακούσουμε νέα σου. Τελευταία είχες πει ότι έχεις σχεδόν ξεπεράσει το πρόβλημα. Αν θέλεις πες μας τα νέα σου.
     
  2. smasher

    smasher Regular Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Δυστυχώς δεν μπορώ να αναρτήσω νέο υλικό.

    Ο ιστότοπος Care4babygallery (Care4baby Gallery - Offline) στον οποίο έχω αποθηκευμένες τις φωτογραφίες διάφορων καυτών κοριτσιών έχει τεθεί εκτος λειτουργίας από τον διαχειριστή της σελίδας εδώ και ενάμιση μήνα. Περιμένω υπομονετικά μπας και ξανατεθεί σε λειτουργία και μπορέσω να σας βρω νέες φωτός από τα πιο δημοφιλή paysites.

    Ο διαχειριστής του Care4babygallery επικαλέστηκε ένα τεχνικό κώλυμα που προέκυψε έπειτα από διένεξη με τους υπευθύνους του γερμανικού περιοδικού Baby-Doll (http://baby-doll.com)
     
  3. eleana19

    eleana19 New Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Καλησπέρα!
    Πλέον είμαι καλά και δεν φοράω πάνα αν και μου λείπει καμιά φορά το αίσθημα της ασφάλειας που είχα το βράδι,
     
  4. Spyro

    Spyro New Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Μπράβο είναι ευχάριστο που ξεπέρασες το πρόβλημα σου. Ακόμη πιο ευχάριστο είναι όμως ότι εξακολουθείς να έρχεσαι εδώ!!! Πόσο καιρό τώρα έχεις σταματήσει να φοράς?
    Άλλη ερώτηση. Όσο χρειαζότανε να φοράς πάνα το είχες πει ποτέ σε φίλους ή φίλες, το αγόρι σου, και πως αντιδράσανε?
    Όταν λες ότι σου λείπει το αίσθημα της ασφάλειας τι εννοείς? Αφού σου λείπει γιατί δεν εξακολουθείς να φοράς?
     
  5. eleana19

    eleana19 New Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    καλησπέρα spyro.
    Άργησα να απαντήσω γιατί έχω καιρό να μπω σε αυτό το site.
    Έχω να βάλω πάνα βρακάκι πάνω από 20 μέρες και ακράτεια δεν έχω περίπου ένα μήνα.
    Οι γονείς μου ήξεραν ότι έβαζα πάνα όπως έχω ξαναγράψει. Σχέση δεν έχω αυτό τον καιρό και άρα δεν χρειάστηκε να το πω σε κάποιον άλλον εκτός από την κολλητή μου που ήξερε για το πρόβλημα μου από την πρώτη μέρα. Δεν αντέδρασε κάπως ,αφού και η αδερφή της φόραγε μετά την γέννα πάνα βρακάκι για 2 μήνες.Δεν θα είχα πρόβλημα πάντως να το πω και στην σχέση μου αν είχα.
    Όταν λέω για ασφάλεια αναφέρομαι στο πρόβλημα που είχα και πλέον δεν έχω. Φοράω σερβιετάκι αλλά είναι πάντα στεγνό.
    Παντως μου έχουν περισσέψει καμιά 10 πάνες τύπου babylino που λέω να τις κρατήσω λίγο καιρό ακόμα πριν τις πετάξω γιατί ποτέ δεν ξέρεις πότε και αν θα τις χαναχρειαστώ.
    Δεν θέλω να ξαναχρειαστεί να βάλω πάνα αλλά δεν θεωρώ και τόσο τραγικό να φοράει κανείς πάνα.
     
  6. smasher

    smasher Regular Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Πολύ ευχάριστα αυτά τα νέα.

    Ευχόμαστε όλοι ότι δεν θα ξαναχρειαστεί να φορέσεις πάνες, μιας και ξεπέρασες τα προβλήματα που σε ταλαιπώρησαν όλους αυτούς τους τελευταίους μήνες.

    Μπορείς όμως να φορέσεις πάνα σαν fetish σε στιγμές χαλάρωσης, ιδίως μετά από μια φορτωμένη εργασιακά ημέρα.

    Επίσης καλό θα ήταν να δοκιμάσεις και άλλες μάρκες εκτός από τις Tena, όπως Sani ή Carrefour.

    Παλιότερα κυκλοφορούσαν και Attends στην ελληνική αγορά, αλλά απεσύρθησαν μετά την εξαγορά της μάρκας από την AHP πριν 11 χρόνια.
     
  7. Spyro

    Spyro New Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Ελεάνα

    Όταν λες ακράτεια φυσικά εννοείς τη νυχτερινή ενούρηση. Είχες ατυχήματα και στη διάρκεια της ημέρας?
    Αναφερόμενη στη λέξη «ασφάλεια» φαντάστηκα ότι εννοούσες πως όταν φορούσες την πάνα σου το βράδυ μπορούσες να κοιμηθείς πιο άνετα χωρίς να έχεις το άγχος ενός ατυχήματος στον ύπνο σου. Αυτό είναι βασικά και ένα από τα θεμελιώδη χαρακτηριστικά του fetish αν ακούσεις διαφόρους να μιλάνε στα πολλά σχετικά με το θέμα forums.
    Για εμένα δεν είναι έτσι. Όπως έχω ξαναπεί απλά μου αρέσει να βλέπω μια κοπέλα να φοράει. Το θεωρώ ωραίο σαν εσώρουχο. Επίσης μου αρέσει πολύ να προσέχω και να φροντίζω τις κοπέλες που έχουν υπάρξει στη ζωή μου και ίσως η πάνα είναι ένας τρόπος έκφρασης αυτής της φροντίδας που θέλω να προσφέρω.
    Εύχομαι και εγώ να μην ξανά χρειαστείς τις πάνες σου και να ξεχάσεις γρήγορα αυτή την άσχημη εμπειρία σου.
     
  8. smasher

    smasher Regular Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Χρόνια πολλά στην Γεωργία μας που γιόρταζε στις 23 του περασμένου μήνα. Τουλάχιστον ας αναρτήσει ένα video που να την δείχνει να παίζει με τον ίδιο της τον εαυτό, φορώντας το κολιέ των Jumbo που προκαλεί οργασμούς και έχοντας το χέρι της χωμένο βαθιά μέσα στην πάνα της ενώ παρακολουθεί την ταινία "Emmanuelle Pie" σε DVD!

    Θυμάμαι ότι μας υποσχέθηκε τις προάλλες ότι θα αναρτήσει φωτογραφίες της, αλλά θα ήταν προτιμότερο να την δούμε ζωντανά σε video παρέα με την κολλητή της Holly Sampson.

    Ιδού και δύο σπαρταριστά πλάνα από την ταινία. Ελπίζω ότι θα την συναρπάσουν σε τέτοιο βαθμό που θα την κάνουν να σκάσει στα γέλια σαν νεογέννητη μπέμπα (newborn baby girl giggles).


     

     
     
  9. AD

    AD New Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Τρελλαίνομαι για πάνες. Παίζει κάνα πάρτυ πριβέ να έρθουμε με τις πάνες μας;
     
  10. smasher

    smasher Regular Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Δεν ξέρω αν τα κορίτσια θέλουν να κάνουν party. Πρέπει πρώτα να τις ρωτήσεις.

    Άλλωστε τα περισσότερα παιδιά της παρέας λείπουν διακοπές, εγώ σκοπεύω να πάω να ξεσκάσω μια βδομάδα στο εξοχικό των γονιών μου τον Δεκαπενταύγουστο.

    Εκτός και αν εννοείς beach diaper party σε κάποια κοντινή παραλία. Τότε μάλλον θα πρέπει να το ξανασκεφτείς, γιατί δεν έχω δει ποτέ μου τέτοιου είδους kinky εκδηλώσεις επί ελληνικού εδάφους. Μπορεί ίσως αυτό να είναι περισσότερο διαδεδομένο στο εξωτερικό, ιδίως στις αγγλοσαξωνικές χώρες.
     
  11. AD

    AD New Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Δυσκολεύομαι να πω σε γυναίκα που είμαστε μαζί ότι τρελλαίνομαι για πάνες,και όταν εντόπισα την κοινότητα bdswm τυρελλ΄λάθηκα απ τη χαρά μου.Μιάμε για ηδονή.
     
  12. smasher

    smasher Regular Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Η αλήθεια είναι ότι οι πάνες φέρνουν την ηδονή κυρίως λόγω του αδιάβροχου πλαστικού περιβλήματος στο εξωτερικό τους. Το πλαστικό έχει αφροδισιακές και διεγερτικές ιδιότητες. Σε πολλά κορίτσια και αγόρια άρεσει να αυνανίζονται βάζοντας το χέρι τους μέσα και να βυζαίνουν αθώα το δαχτυλό τους όπως όλα τα νεογέννητα μωρουδέλια.

    Άν παρόλα αυτά θες να έχεις θεαματικότερα αποτελέσματα στο σεξ, ένα αισθησιακό περιοδικό ή ένα καυτό ερωτικό movie σε DVD, στην TV και στο Διαδίκτυο είναι ίσως μια από τις δεκάδες ιδέες και λύσεις για κάθε γούστο, ειδικά όταν η παρακολούθησή τους συνδυάζεται από την χρήση διάφορων sex toys και άλλων σεξουαλικών βοηθημάτων (αισθησιακές λοσιόν, βρεφικά λάδια, λιπαντικά gels, πιπίλες, πλαστική lingerie και είδη bebe, μπιμπερό, μπρατσάκια, δονητές, προφυλακτικά και άλλα πολλά).


     
     
    Last edited: 29 Ιουλίου 2010