Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Diaper Fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 3 Δεκεμβρίου 2007.

  1. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Καποια στιγμη μου ειχε περασει απο το μυαλο η δοκιμη σερβιετας, χωρις ιδιαιτερο λογο απλα για να μην λερωνεται μερικες φορες το εσωρουχο, δοκιμασα μια φορα αλλα δεν μου αρεσε, ειδικοτερα γιατι δεν ειναι κατασκευασμενες για ανδρες.. μετα ειπα απο περιεργια να δοκιμασω τυπου παμπερς για ενηλικες, μια μαρκα βρηκα σε σουπερ μαρκετ και πηρα, ειναι καπως παραξενο, για λιγο εχει <<πλακα>> δεν με ερεθιζει αλλα μου αρεσει να δοκιμαζω διαφορα νεα πραγματα γιατι δεν μπορω τη μονοτονια, απο τη συσκευασια εχω χρησιμοποιησει μονο τα 2 απο τα 10, μετα απο καποιες ωρες ενοχλει πισω λογω του ογκου για τη κατακρατηση κατι που για να πω την αληθεια δεν θελω να δοκιμασω γιατι φοβαμαι μη κοιμαμαι καμια φορα και εχω την ιδεα οτι φοραω τετοιο πραγμα και εχω ατυχημα και δεν λεει.
     
  2. smasher

    smasher Regular Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Καταρχάς, δεν υπάρχει λόγος να φοβάσαι ή να ντρέπεσαι. Εγώ να δεις τι τραβάω με τους γονείς μου όταν με βλέπουν να κυκλοφορώ φορώντας πάνα μες στο σπίτι. Απλά είναι θέμα γούστου.

    Βέβαια η μητέρα μου δεν ενοχλείται και τόσο πολύ μιας και αναγνωρίζει ότι είμαι εραστής πανών σε αντίθεση με τον πατέρα μου που φοβάται μήπως κάποια μέρα μπλέξω σε μπελάδες λόγω αυτής της συγκεκριμένης φαντασίωσης.

    Είναι αλήθεια πάντως ότι είμαστε μια κοινωνική ομάδα λίγο παρεξηγημένη - αυτός είναι άλλωστε και ο λόγος για τον οποίο η υπόλοιπη κοινωνία μας αντιμετωπίζει πολλές φορές ως περιθωριακούς και διεστραμμένους, με αποτέλεσμα μια μεγάλη μερίδα ανθρώπων να απεχθάνεται ό'τι είναι νέο και διαφορετικό και να μας κοιτά στα μάτια με καχυποψία και φόβο. Δεν είναι όμως έτσι.

    Η Ελλάδα δεν είναι μόνη. Και σε άλλες χώρες του κόσμου εκδηλώνονται παρόμοια περιστατικά.

    Ελπίζω ότι κάποια μέρα θα αντιληφθεί ο κόσμος ότι έχουμε κι εμείς ίσα δικαιώματα με τους υπόλοιπους συνανθρώπους μας. Αυτές οι υπερσυντηρητικές νοοτροπίες του παρελθόντος δεν οδηγούν πουθενά.
     
    Last edited: 9 Αυγούστου 2010
  3. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: Diaper Fetish

    Κυκλοφορείς με πάνες μπροστά στους γονείς σου;  
     
  4. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Diaper Fetish

    Μην ξεχνάς ότι κάποτε όλοι μας κυκλοφορήσαμε με πάνες μπροστά στους γονείς μας  
     
  5. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Diaper Fetish

    Και ένα μεγάλο ποσοστό από εμάς κάποια στιγμή θα ξανακυκλοφορεί με πάνες μπροστά στους οικείους του.

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Diaper Fetish

    Δίκιο έχεις , και τώρα που είδα το βίντεο τι να σε πω , χέστικα:evil:
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Diaper Fetish

    Οι διαφημίσεις για τις πάνες ενδιάμεσα τυχαίες ήταν, νομίζεις;  
     
  8. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Diaper Fetish

    Μα οι διαφήμισης εκεί αποσκοπούν , αν δεν έχεις πρόβλημα ακράτειας να αποκτήσεις
    Με τα συγχωρήσεως κιόλας αλλά απ την πολύ κουβέντα κάτι νιώθω, πάω να συνδεθώ με τον αχόρταγο 
    Τα λέμε μετά αν είμαι ακόμα σε θέση να επικοινωνώ:crosseyed6:
     
  9. AD

    AD New Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Το απόλυτο φετίχ με πάνες είναι να βρέχεσαι, μετά να τρίβεσαι στις βρωμιές και να αυνανίζεσαι και μετά να σε αλλάζουν.....

    ---------- Post added at 16:11 ---------- Previous post was at 16:10 ----------

    Ρίχτε και κανα βίντεο από παλιές ελληνικές διαφημίσεις με πάνες ακράτειας....
     
  10. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: Diaper Fetish

    Και μετά να την φοράς και στο κεφάλι σου και να κάνεις τον νίντζα, ιδού το απόλυτο φετίχ:

     

     
     
  11. smasher

    smasher Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Diaper Fetish

    Τι ερώτηση. Ασφαλώς και όχι.

    Και να το ήθελα δεν θα το έκανα ποτέ στη ζωή μου όχι μόνο εξαιτίας της γενικής κατακραυγής που προκαλεί η εν λόγω φαντασίωση, αλλά και για λόγους σεβασμού προς την υπόλοιπη κοινωνία και το οικογενειακό περιβάλλον.

    Απευχθάνομαι την ιδέα στο να βρεθώ γυμνός φορώντας πάνα μπροστά σε αδιάκριτα βλέμματα.
     
    Last edited: 11 Αυγούστου 2010
  12. smasher

    smasher Regular Member

    Απάντηση: Diaper Fetish

    Και ύστερα να σε χλευάζουν με ειρωνεία όπως πολύ σωστά τα λέει η φιλενάδα μας η Δώρα. Ο οργασμός του αιώνα....