Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Dirty Letters to Nora

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος dora_salonica, στις 7 Φεβρουαρίου 2008.

  1. thanasis

    thanasis Contributor

    Λόγια η απάντηση, αρμόζουσα στο κονσέρτο για πολυβόλα.

     
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    To JIM
    Trieste 8 December 1909

    My darling Jim, I think of you and your lovely face but mostly I think of your stiff cock and your white fat asscheeks. I want to lick your dark hairy crevice and pull hard at your dick ‘cos it is mine to do as I please. I want to scratch your balls softly with my long nails painted crimson the way you like them. I will frig you with my little feet and I will stick my big toe up your arse. You’d like that, wouldn’t you my darling, fucked hard by Nora’s big fat toe.

    Let me tell you about my pussylips and my little clit. They are dripping dripping dripping a small puddle on the floor I stand naked and I am frigging shamelessly with a big cucumber stuck inside my cunt. What if I slip and fall in my own juices, will you laugh at me then? I spurted some juice into my shoes, I am so careless but I can’t help it. My arsehole is waiting for your tongue. It is not dirty at all and it is rosy and open, with small wrinkles and a smell of soap, I washed it very carefully today because I like to be clean for you. My love, I know you don’t mean it when you talk dirty to me. My body is yours, take it and do what you want with it, as if I were but a toy to you. Caress me, hit me, spank me until my buttocks are sore and red, lick my pussy, take my pussy lips into your lips and suck them hard until they are puffy and perfectly clean, drink out of my cup the holy nectar of my love for you, take my clit and pinch it until I squeal like a piglet in your arms. ‘Cos I love you, I am yours and I will be yours until my death and perhaps even after that.

    NORA


    Στον ΤΖΙΜ
    Τεργέστη 8 Δεκεμβρίου 1909

    Αγαπημένε μου Τζιμ, σκέφτομαι εσένα και το όμορφο πρόσωπό σου αλλά κυρίως σκέφτομαι τον σκληρό πούτσο σου και τα άσπρα χοντρά κωλομέρια σου. Θέλω να γλείψω την σκοτεινή τριχωτή χαράδρα σου και να παίξω σκληρά με την ψωλή σου γιατί είναι δικιά μου να την κάνω ότι θέλω. Θέλω να γρατζουνίσω τα αρχίδια σου απαλά με τα μακριά μου νύχια βαμμένα κόκκινα όπως σου αρέσουν. Θα σε μαλακίσω με τα μικρά μου πόδια και θα χώσω το μεγάλο δάχτυλο του ποδιού μου στον κώλο σου. Θα σου άρεσε αυτό, έτσι δεν είναι αγάπη μου, να σε γαμάει σκληρά το μεγάλο χοντρό δάχτυλο της Νόρας.

    Άσε με να σου πω για τα μουνόχειλά μου και την μικρή μου κλειτορίδα. Στάζουν στάζουν στάζουν μία μικρή λιμνούλα στο πάτωμα στέκομαι γυμνή και μαλακίζομαι με ένα μεγάλο αγγούρι μέσα στο μουνί μου. Τι θα γίνει αν γλιστρίσω και πέσω μέσα στα ίδια μου τα υγρά, θα γελάσεις μαζί μου τότε; Πετάχτηκαν λίγα ζουμιά μέσα στις γόβες μου, είμαι τόσο απρόσεκτη αλλά δεν μπορούσα να κάνω διαφορετικά. Η κωλοτρυπίδα μου περιμένει τη γλώσσα σου. Δεν είναι βρώμικη καθόλου και είναι τριανταφυλλένια και ανοιχτή, με μικρές ρυτίδες και μία μυρωδιά σαπουνιού, την έπλυνα πολύ προσεκτικά σήμερα γιατί μου αρέσει να είμαι καθαρή για σένα. Αγάπη μου, το ξέρω ότι δεν το εννοείς όταν μου μιλάς βρώμικα. Το σώμα μου είναι δικό σου, πάρε το και κάνε ότι θέλεις με αυτό, σαν να ήμουν απλά ένα παιχνίδι για σένα. Χάιδεψέ με, χτύπησέ με, δείρε με μέχρι που τα κωλομέρια μου να πονέσουν και να κοκκινίσουν, γλείψε το μουνί μου, πάρε τα μουνόχειλά μου μέσα στα χείλια σου και ρούφηξέ τα δυνατά μέχρι να φουσκώσουν και να γίνουν πεντακάθαρα, πιες από το κύπελό μου το άγιο νέκταρ της αγάπης μου για σένα, πάρε την κλειτορίδα μου και τσίμπησέ την μέχρι να σκούξω σαν γουρουνάκι στην αγκαλιά σου. Γιατί σ’ αγαπώ, είμαι δική σου και θα είμαι δική σου μέχρι τον θάνατό μου και ίσως και μετά από αυτόν.

    ΝΟΡΑ
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    To NORA
    Dublin (?) 13 December 1909

    I would be delighted to feel my flesh tingling under your hand . Do you know what I mean, Nora dear? I wish you would smack me or flog me even. Not in play, dear, in earnest and on my naked flesh. I wish you were strong, strong, dear, and had a big full proud bosom and big fat thighs. I would love to be whipped by you, Nora love! I would love to have done something to displease you, something trivial even, perhaps one of my rather dirty habits that make you laugh: and then to hear you call me into your room and then to find you sitting in an armchair with your fat thighs far apart and your face deep red with anger and a cane in your hand. To see you point to what I had done and then with a movement of rage pull me towards you and throw me face downwards across your lap. Then to feel your hands tearing down my trousers and inside clothes and turning up my shirt, to be struggling in your strong arms and in your lap, to feel you bending down (like an angry nurse whipping a child's bottom) until your big full bubbies almost touched me and to feel you flog, flog, flog me viciously on my naked quivering flesh!!

    Στη ΝΟΡΑ
    Δουβλίνο (; ) 13 Δεκεμβρίου 1909

    Θα μου άρεσε τόσο να νιώσω την σάρκα μου να ανατριχιάζει κάτω από το χέρι σου. Ξέρεις τι θέλω να πω, Νόρα αγάπη μου; Θα ήθελα να με χαστούκιζες ή ακόμη και να με μαστίγωνες. Όχι σαν παιχνίδι, στ’ αλήθεια και στη γυμνή μου σάρκα. Θα ήθελα να ήσουν δυνατή, δυνατή αγάπη μου, και να είχες ένα μεγάλο σαρκώδες περήφανο στήθος και μεγάλα χοντρά μπούτια. Θα μου άρεσε πολύ να με μαστίγωνες εσύ, Νόρα αγάπη μου! Θα μου άρεσε να είχα κάνει κάτι για να σε δυσαρεστήσω, ακόμη και κάτι ασήμαντο, ίσως μια από τις κάπως βρώμικες συνήθειές μου που σε κάνουν να γελάς: και μετά να σε ακούσω να με φωνάζεις στο δωμάτιό σου και να σε βρω να κάθεσαι σε μία πολυθρόνα με τα χοντρά μπούτια σου καλά ανοιχτά και το πρόσωπό σου κόκκινο από θυμό και ένα ραβδί στο χέρι σου. Να σε δω να δείχνεις αυτό που έκανα και μετά με μία οργισμένη κίνηση να με τραβάς προς το μέρος σου και να με πετάς με το πρόσωπο κάτω στα γόνατά σου. Μετά να νιώσω τα χέρια σου να χώνονται στο παντελόνι μου και να ανασηκώνουν το πουκάμισό μου, να παλεύω μέσα στα δυνατά σου χέρια και στα γόνατά σου, να σε νιώσω να σκύβεις πάνω μου (σαν μία θυμωμένη νταντά που δέρνει τον πισινό ενός παιδιού) έως ότου τα μεγάλα σαρκώδη βυζιά σου με ακουμπήσουν και να σε νιώσω να με μαστιγώνεις, μαστιγώνεις, μαστιγώνεις σκληρά στην γυμνή μου σάρκα που τρέμει!!!
     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    To NORA
    Dublin 15 December 1909

    No letter! Now I am sure my girlie is offended at my filthy words. Are you offended, dear, as what I said about your drawers? That is all nonsense, darling. I know they are spotless as your hearth. I know I could lick them all over, frills, legs and bottom. Only I love in my dirty way to think that in a certain part they are soiled. It is all nonsense, too, dear, about buggering you. It is only the dirty sound of the word I like, the idea if a shy beautiful young girl like Nora pulling up her clothes behind and revealing her sweet white girlish drawers in order to excite the dirty fellow she is so fond of; and then letting him stick his dirty red lumpy pole in through the split of her drawers and up up up in the darling little hole between her plump fresh buttocks.

    Darling, I came off just now in my trousers so that I am utterly played out. I cannot go to the G.P.O. though I have three letters to post.

    To bed - to bed!

    Goodnight, Nora mia!

    JIM



    Στη ΝΟΡΑ
    Δουβλίνο 15 Δεκεμβρίου 1909

    Κανένα γράμμα! Τώρα είμαι σίγουρος ότι το κοριτσάκι μου έχει προσβληθεί από τις χυδαίες λέξεις μου. Σε έχω προσβάλλει, αγάπη μου, επειδή είπα αυτό για την κιλότα σου; Αυτά είναι όλα ανοησίες, καλή μου. Ξέρω ότι είναι πεντακάθαρη όπως και η καρδιά σου. Ξέρω ότι θα μπορούσα να την γλείψω ολόκληρη, δαντέλες, γάμπες και από κάτω. Μόνο που τρελαίνομαι με τον βρώμικο τρόπο μου να σκέφτομαι ότι σε κάποιο σημείο είναι λερωμένη. Και είναι όλα ανοησίες, αγάπη μου, αυτό ότι θα σε ξεκωλιάσω. Είναι μόνο ο βρώμικος ήχος της λέξης που μου αρέσει, η ιδέα αν ένα ντροπαλό όμορφο κορίτσι σαν τη Νόρα σηκώνει τα ρούχα της από πίσω και αποκαλύπτει την γλυκιά άσπρη κιλότα της για να διεγείρει τον χυδαίο τύπο που αγαπάει τόσο πολύ. Και μετά τον αφήνει να χώνει το βρώμικο κόκκινο χοντρό παλούκι του μέσα από την σχισμή της κιλότας της και μέσα μέσα μέσα στην αξιαγάπητη τρυπούλα ανάμεσα στα παχουλά φρέσκα κωλομέρια της.

    Αγάπη μου, μόλις έχυσα μέσα στο παντελόνι μου και τα έχω παίξει τελείως. Δεν μπορώ να πάω στο ταχυδρομείο αν και έχω τρία γράμματα να στείλω.

    Νανάκια – νανάκια!

    Καληνύχτα, δικιά μου Νόρα!

    ΤΖΙΜ
     
  5. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    To JIM
    Trieste 10 December 1909

    My darling, day and night I think of your cock and your arsehole and the hairs on your chest, your lovely feet, your hairy legs, your sweet round tummy, darling I lick your body like a cat licks its kittens, I will drool on your dark bud and stick my dirty fingers into you, then lick them the way I do you like that don’t you how I love the smell of your insides I want to live inside of you my love, I want to untangle your entrails and make them my necklace, your arse tastes of bitter chocolate I love you I love you I love you in an insane holy way, I sreadleg and cocktumble for you only for you, my soul, my heart, my tyrant…

    I went into the closet and frigged myself again for you darling and I came off in spurts and then licked my fingers, heavenly…

    Your cloudgirl

    NORA



    Στον ΤΖΙΜ
    Τεργέστη 10 Δεκεμβρίου 1909

    Αγάπη μου, μέρα και νύχτα σκέφτομαι τον πούτσο σου και την κωλοτρυπίδα σου και τις τρίχες στο στήθος σου, τα υπέροχα πόδια σου, τις τριχωτές σου γάμπες, την γλυκιά στρογγυλή σου κοιλίτσα, αγάπη μου γλύφω το σώμα σου όπως η γάτα γλύφει τα γατάκια της, θα στάξω τα σάλια μου στο σκοτεινό σου μπουμπούκι και θα χώσω τα βρώμικα δάχτυλά μου μέσα σου, μετά θα τα γλύψω όπως σου αρέσει να τα γλύφω σου αρέσει αυτό έτσι δεν είναι λατρεύω την μυρωδιά του εσωτερικού σου θέλω να ζω μέσα σου αγάπη μου, θέλω να ξεμπερδέψω τα σωθικά σου και να τα κάνω κολιέ μου, ο κώλος σου έχει την γεύση πικρής σοκολάτας σ’ αγαπώ σ’αγαπώ σ’αγαπώ με έναν παράλογο άγιο τρόπο, ανοίγω τα πόδια μου και κάνω τούμπες για τον πούτσο σου μόνο για σένα, ψυχή μου, καρδιά μου, τύραννέ μου…

    Μπήκα μέσα στη ντουλάπα και μαλακίστηκα ξανά για σένα αγάπη μου και έχυσα σε ριπές και μετά έγλυψα τα δάχτυλά μου, ουράνιο…

    Το συννεφάκι σου
    ΝΟΡΑ
     
  6. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    To NORA
    Dublin 16 December 1909

    My sweet darling girl At last you write to me! You must have given that naughty little cunt of yours a most ferocious frigging to write me such a disjointed letter. As for me, darling, I am so played out that you would have to lick me for a good hour before I could get a horn stiff enough even to put into you, to say nothing of blocking you. I have done so much and so often that I am afraid to look to see how that thing I had is after all I have done to myself. Darling, please don't fuck me too much when I go back. Fuck all you can out of me for the first night or so but make me get myself cured. The fucking must all be done by you, darling as I am so small and soft now that no girl in Europe except yourself would waste her time trying the job. Fuck me, darling, in as many new ways as your lust will suggest. Fuck me dressed in your full outdoor costume with your hat and veil on, your face flushed with the cold and wind and rain and your boots muddy, either straddling across my legs when I am sitting in a chair and riding me up and down with the frills of your drawers showing and my cock sticking up stiff in your cunt or riding me over the back of the sofa. Fuck me naked with your hat and stockings on only flat on the floor with a crimson flower in your hole behind, riding me like a man with your thighs between mine and your rump very fat. Fuck me in your dressing gown (I hope you have that nice one) with nothing on under it, opening it suddenly and showing me your belly and thighs and back an pulling me on top of you on the kitchen table. Fuck me into you arseways, lying on your face on the bed, with your hair flying loose naked but with a lovely scented pair of pink drawers opened shamelessly behind and half sleeping down over your peeping bum. Fuck me on the stairs in the dark, like a nursery-maid fucking her soldier, unbuttoning his trousers gently and slipping her hand in his fly and fiddling with his shirt and feeling it getting wet and then pulling it gently up and fiddling with his two bursting balls and at last pulling out boldly the mickey she loves to handle and frigging it for him softly, murmuring into his ear dirty words and dirty stories that other girls told her and dirty things she said, and all the time pissing her drawers with pleasure and letting off soft warm quiet little farts behind until her own girlish cockey is as stiff as his and suddenly sticking him up in her and riding him.

    Basta! Basta per Dio!

    I have come now and the foolery is over. Now for your questions!

    …………………………………………..

    Get ready. Put some warm-brown-linoleum on the kitchen and hang a pair of red common curtains on the windows at night. Get some kind of a cheap common comfortable armchair for your lazy lover. Do this above all, darling, as I shall not quit that kitchen for a whole week after I arrive, reading, lolling, smoking, and watching you get ready the meals and talking, talking, talking, talking to you. O how supremely happy I shall be! God in heaven, I shall be happy there! I figlioli, il fuoco, una buona mangiata, un caffe nero, un Brasil, il Piccolo della Sera, e Nora, Nora mia, Norina, Noretta, Noruccia ecc ecc...

    Eva and Eileen must sleep together. Get some place for Georgie. I wish Nora and I had two beds for night-work. I am keeping and shall keep my promise, love. Time fly on quickly! I want to go back to my love, my life, my star, my little strange-eyed Ireland!

    A hundred thousand kisses, darling!

    JIM


    Στη ΝΟΡΑ
    Δουβλίνο 16 Δεκεμβρίου 1909

    Γλυκό αγαπημένο μου κορίτσι! Πρέπει να έκανες το πιο λυσσαλέο τρίψιμο σ’ αυτό το άτακτο μουνάκι σου για να μου γράψεις ένα τόσο ανοργάνωτο γράμμα. Όσο για μένα, αγάπη μου, είμαι τόσο αποκαμωμένος που θα έπρεπε να με γλείψεις για μια ολόκληρη ώρα πριν μου σηκωθεί αρκετά μόνο για να στο βάλω, άσε το να σε γαμίσω κιόλας. Έκανα τόσα πολλά και τόσο συχνά που φοβάμαι να κοιτάξω να δω πώς είναι αυτό το πράγμα που είχα μετά από τόσα που έκανα στον εαυτό μου. Αγάπη μου, σε παρακαλώ μην με γαμίσεις πολύ όταν γυρίσω πίσω. Γάμισέ με όσο θέλεις την πρώτη νύχτα αλλά κάνε με να γιατρευτώ. Όλο το γαμίσι πρέπει να γίνει από σένα, αγάπη μου γιατί είμαι τόσο μικρός και μαλακός τώρα που κανένα κορίτσι στην Ευρώπη εκτός από σένα δεν θα έχανε τον χρόνο της να προσπαθήσει τη δουλειά. Γάμα με, αγάπη μου, με όσο πιο πολλούς καινούργιους τρόπους σου λέει η επιθυμία σου. Γάμισέ με ντυμένη με την πλήρη ενδυμασία σου περιπάτου με το καπέλο και το βέλο σου, το πρόσωπό σου κόκκινο από το κρύο και τον άνεμο και τη βροχή και τις μπότες σου λασπωμένες, είτε καβάλα πάνω στα πόδια μου καθώς κάθομαι στην καρέκλα και να με ιππεύεις πάνω κάτω με τις δαντέλες από την κιλότα σου να φαίνονται και η ψωλή μου να χώνεται σκληρή στο μουνί σου ή να με ιππεύεις πάνω στην πλάτη του καναπέ. Γάμισέ με γυμνή μόνο με το καπέλο σου και τις κάλτσες σου με μένα κολλημένο στο πάτωμα, με ένα βαθυκόκκινο λουλούδι στην πίσω τρύπα σου, να με ιππεύεις σαν άντρας με τα μπούτια σου ανάμεσα στα δικά μου και την κωλάθρα σου πολύ παχιά. Γάμα με την ρόμπα σου (ελπίζω να έχεις εκείνη την ωραία) χωρίς να φοράς τίποτα από κάτω, να την ανοίγεις ξαφνικά και να μου δείχνεις την κοιλιά σου και τα μπούτια σου και την πλάτη σου και να με τραβάς πάνω σου στο τραπέζι της κουζίνας. Γάμισέ με μέσα στον κώλο σου, να ξαπλώνεις μπρούμυτα στο κρεβάτι, με τα μαλλιά να κρέμονται λυτά αλλά με ένα υπέροχο αρωματισμένο ροζ βρακάκι ανοιχτό ξεδιάντροπα πίσω και να μισογλιστράει από τον πισινό σου που ξεπροβάλλει. Γάμισέ με στις σκάλες στο σκοτάδι, σαν μία νταντά που γαμάει τον φαντάρο της, ξεκουμπώνοντάς του το παντελόνι του τρυφερά και γλιστρώντας το χέρι της μέσα στο παντελόνι του και ψαχουλεύοντας το πουκάμισό του και να το νιώθει να γίνεται υγρό και μετά να το βγάζει έξω απαλά και να γαργαλάει τα δύο πρησμένα αρχίδια του και τέλος να τραβάει έξω το πουλί του που της αρέσει να το παίζει και να του το μαλακίζει απαλά, μουρμουρίζοντας στο αυτί του βρώμικες λέξεις και βρώμικες ιστορίες που της είπαν τα άλλα κορίτσια και βρώμικα πράγματα που είπε αυτή, και όλη την ώρα να κατουριέται στο βρακί της με απόλαυση και να αφήνει απαλές ζεστές σιγανές πορδίτσες από πίσω μέχρι που το δικό της θηλυκό πουτσάκι να γίνει τόσο σκληρό όσο το δικό του και ξαφνικά να τον αρπάζει και να τον χώνει μέσα της και να τον ιππεύει.

    Basta! Basta per Dio!

    Έχυσα τώρα και τελείωσαν οι ανοησίες. Τώρα στις ερωτήσεις σου!
    …………………………………………..
    Ετοιμάσου. Βάλε έναν καφετί μουσαμά στην κουζίνα και κρέμασε κόκκινες απλές κουρτίνες στα παράθυρα τη νύχτα. Πάρε κάποια φτηνή άνετη πολυθρόνα για τον τεμπέλη εραστή σου. Αυτό πάνω από όλα, αγάπη μου, γιατί δεν θα φύγω από αυτή την κουζίνα για μια ολόκληρη εβδομάδα όταν φτάσω, θα διαβάζω, θα νανουρίζομαι, θα καπνίζω, και θα σε βλέπω να ετοιμάζεις τα γεύματα και θα μιλάω, μιλάω, μιλάω σε σένα. Ω πόσο πολύ ευτυχισμένος θα είμαι! Θεός στα ουράνια, θα είμαι ευτυχισμένος εκεί! I figlioli, il fuoco, una buona mangiata, un caffe nero, un Brasil, il Piccolo della Sera, e Nora, Nora mia, Norina, Noretta, Noruccia κλπ, κλπ….

    Η Εύα και η Αιλήν πρέπει να κοιμηθούν μαζί. Βρες κάποιο μέρος για τον Τζωρτζ. Μακάρι εγώ και η Νόρα να είχαμε δύο κρεβάτια για το νυχτοκάματο. Κρατώ και θα κρατήσω την υπόσχεσή μου, αγάπη μου. Χρόνε πέρνα γρήγορα! Θέλω να γυρίσω στην αγάπη μου, τη ζωή μου, το αστέρι μου, την μικρή μου Ιρλανδία με τα παράξενα μάτια!

    Εκατό χιλιάδες φιλιά, αγάπη μου!
    ΤΖΙΜ
     
  7. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Διόρθωσα ένα λάθος στη μετάφραση. Δεν είχαν τότε τις walk-in ντουλάπες που έχουμε εμείς οι αριστοκράτες, κάτι άθλιους καμπινέδες είχαν. 
     
  8. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    To NORA (The last letter)
    Dublin 20 December 1909

    My sweet naughty girl I got your hot letter tonight and have been trying to picture you frigging your cunt in the closet. How do you do it? Do you stand against the wall with your hand tickling up under your clothes or do you squat down on the hole with your skirts up and your hand hard at work in through the slit of your drawers? Does it give you the horn now to shit? I wonder how you can do it. Do you come in the act of shitting or do you frig yourself off first and then shit? It must be a fearfully lecherous thing to see a girl with her clothes up frigging furiously at her cunt, to see her pretty white drawers pulled open behind and her bum sticking out and a fat brown thing stuck half-way out of her hole. You say you will shit your drawers, dear, and let me fuck you then. I would like to hear you shit them, dear, first and then fuck you. Some night when we are somewhere in the dark and talking dirty and you feel your shite ready to fall put your arms round my neck in shame and shit it down softly. The sound will madden me and when I pull up your dress

    No use continuing! You can guess why!

    ……………………………………….

    Στη ΝΟΡΑ (Το τελευταίο γράμμα)
    Δουβλίνο 20 Δεκεμβρίου 1909

    Γλυκό μου άτακτο κορίτσι Έλαβα το καυτό σου γράμμα απόψε και προσπαθώ να σε φανταστώ να τρίβεις το μουνί σου στην τουαλέτα. Πώς το κάνεις; Στέκεσαι στον τοίχο με το χέρι σου να χαρχαλεύει κάτω από τα ρούχα σου ή κάθεσαι ανακούρκουδα πάνω από την τρύπα με τη φούστα σου σηκωμένη και το χέρι σου να δουλεύει δυνατά μέσα από το άνοιγμα της κιλότας σου; Σε γκαυλώνει τώρα όταν χέζεις; Χύνεις καθώς χέζεις ή πρώτα μαλακίζεσαι και μετά χέζεις; Πρέπει να είναι τρομακτικά λεχρίτικο να βλέπεις ένα κορίτσι με τα ρούχα σηκωμένα να μαλακίζει άγρια το μουνί της, να βλέπεις την όμορφη λευκή κιλότα της σηκωμένη πίσω και τον κώλο της να προεξέχει και ένα χοντρό καφέ πράγμα μισοσφηνωμένο έξω από την τρύπα της. Λες ότι θα χέσεις στο βρακί σου, αγάπη μου, και θα με αφήσεις να σε γαμήσω τότε. Θα ήθελα να σε ακούσω πρώτα να χέζεις, αγάπη μου, και μετά να σε γαμήσω. Κάποια νύχτα όταν θα είσαι κάπου στο σκοτάδι και θα μιλάς βρώμικα και θα αισθάνεσαι τα σκατά σου έτοιμα να πέσουν τύλιξε τα χέρια σου ντροπιασμένη γύρω από το λαιμό μου και χέσε απαλά. Ο ήχος θα με τρελάνει και όταν θα σηκώσω το φουστάνι σου

    Δεν υπάρχει λόγος να συνεχίσω! Μαντεύεις το γιατί!

    ……………………………………….
     
  9. extreme32

    extreme32 Regular Member


    απαπαααααα.....   αχουτες (τις πορδιτσες)
     
  10. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Έλα μωρέ, κοτζαμάν Τζόυς αφέθηκε να λατρέψει ένα σώμα στο σύνολό του κι εσύ κολλάς; Με απογοητεύεις (αν σε πίστευα).

    Ξέρεις πώς ήσουν εσύ όταν γεννήθηκες; Το χάλι το μαύρο. Κι όμως, όταν δείχνουν το μωρό στην μητέρα, με όλες τις βλέννες κολλημένες επάνω του, και το ζαρωμένο κορμάκι του, αυτή πιστεύει ότι δεν έχει δει κάτι πιο όμορφο στη ζωή της. Γιατί όλα αυτά ξεχνιούνται μετά; Γιατί να μας ξενερώνουν οι λειτουργίες του σώματος; Γιατί να μας ξενερώνει το σώμα αν δεν πρόκειται για ανορεξικό σώμα μοντέλου που μόλις βγήκε από το τζακούζι και μοσχοβολάει λεβάντα; Γιατί να μας ξενερώνει ένα αντρικό σώμα που δεν ανήκει σε δίμετρο αθλητή με τέλεια κατανομή τριχών; Αστεία πράγματα. Σύνελθε extreme32.

    Ήξερα κάποια που έκοβε μόνη της τα νύχια των ποδιών του συντρόφου της. Εντάξει, δεν τα έβαζε μέσα στο σουφλέ να τα φάει, αλλά τα έκοβε. Με στοργή και χωρίς κανένα κώλυμα.

    Σκέψου ένα ζευγάρι γέρων που παραμένει ερωτευμένο. Πιστεύεις ότι ο ένας εκ των δύο θα ξενερώσει αν χρειαστεί να φέρνει το καθίκι στον άλλον; Ή να τον πλένει; Το σύνδρομο της νοσοκόμας ισχύει για όσους δεν έχουν έρθει φάτσα κάρτα με την ανημπόρια και τον θάνατο. Και δεν χρειάστηκε ποτέ να αντεπεξέλθουν στα δύσκολα.

    Έχω ταϊσει άνθρωπο με σωληνάκι από τη μύτη. Τον έχω ακούσει να χέζεται επάνω του, επειδή δεν μπορούσε να πάει στην τουαλέτα. Νομίζεις ότι τον αγαπούσα λιγότερο εκείνη τη στιγμή;

    Θα μου πεις, εδώ μιλάμε για το τί μας γκαυλώνει. Θα σου πω, όχι, εδώ δεν μιλάμε για το τί μας γκαυλώνει. Μιλάμε για έναν τύπο που του άρεσε να ΒΕΒΗΛΩΝΕΙ την αγαπημένη του τρόπον τινά. Και θα σου πω ακόμη, ότι υπάρχουν πολλών ειδών βεβηλώσεις. Με ψέγεις που επέλεξα αυτές τις επιστολές για να κάνω ένα point; Και αν ναι, γιατί;
     
  11. extreme32

    extreme32 Regular Member

    τελικα η μουσικη παιζει μεγαλο ρολο ακομα και σε αυτα που λεμε. το "απαπααααα" πρεπει να με ακουσεις να το λεω για να καταλαβεις τι εννοω. Ειπα αχουτες! δηλαδη "τί καλεεεες οι πορδίτσες". μου φανηκε χαριτομενο οπως το διαβασα. ζεστες σιγανες πορδιτσες. πραγματικα χαριτομενο μου ακουστηκε. οσο για το σωμα συμφωνω απολυτα μαζι σου. καθε σωμα εχει την ομορφια της ψυχης του ιδιοκτητη του. Τα digital σωματα ποτε δεν ήταν αυτα που με τρελαιναν οταν τα εβλεπα. ουτε τα ξυρισμενα μουνια. ουτε ουτε. με παρεξηγησατε δωρα μου! 
     
    Last edited: 7 Μαρτίου 2008
  12. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Πέστα σ' αυτούς που γαμάνε για να μην είναι, μην τα λες σε μένα. Εγώ ξέρω τι κάνω.