Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Τώρα θα σε στεναχωρησω αλλα εγώ νομίζω είναι παραπάνω από 2-3 κιλά .. ελα πες. . Δε θα το πω πουθενά .. τρως κρυφά πατάτες τηγανητές??
     
  2. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    sokolata με σκοτώνεις τώρα...
     
  3. Raed

    Raed Dazed

    @ilias1 έλεος ρε μαν μ'αυτό το προφίλ...το γράφω ξεκάθαρα "δεν ψάχνω" τι δεν καταλαβαίνεις? 'Ασε που είμαι στρεϊτ..αφου

    Για να καταλάβω τώρα, εσένα σε κάθεται άσκημα ότι έχω γραφτεί από το δεκέμβρη του '18 και έχω κλειδωμένο προφίλ ή επειδή "πάτησα" πάνω στην ατάκα σου? Να'ουμ. Και να πω και το άλλο, καταλαβαίνω ότι έιναι πιο εύκολο να την πούμε στο υ που γκρινιάζει γιατί δε βρίσκει μια Ντόμα να το στρώσει ή στον αρχάριο Μάστουρα που δεν το έπαιξε αρκετά ντούρος και δε του απαντάνε τα υ, αλλά που και που "γκρινιάζουν" και τα "σοβαρά" Κ, ε τι, να χάσουμε την ευκαιρία να τους την πούμε δλδ? Πότε θα ξανατύχει κάτι τέτοιο μαν μου?

    Πάντως αυτό με τα παρεάκια να ξες, δεν θέλει κόπο θέλει τρόπο, το έγραψαν και το εξήγησαν πολύ ωραία και ο @MindFeeder αλλά και η @blonde mermaid, (οι οποίοι δεν έχουν καμία σχέση μαζί μου, το γράφω πριν γεμίσετε τα inbox των ανθρώπων με άχρηστα μηνύματα). Peace!!
     
  4. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Ε ξεκλείδωσε το, το προφίλ σου ρε κολλητέ, να ούμε, να κλείσεις τα στοματα.
     
  5. Raed

    Raed Dazed

    Προτιμώ τα στόματα ανοιχτά bro, αρκεί να μιλάνε για μένα!  
     
  6. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Πάλιουρα!!!

    Οσα ξέρεις εσυ....
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Η @sokolata σε σκοτώνει; Όχι οι τηγανητές πατάτες που τρως κρυφά;
     
  8. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Τον έχω πετύχει σε σουβλατζίδικο να ζητάει την πίτα λαδωμένη και έξτρα σος.
    Έκανα πως δεν τον ξέρω!
     
  9. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Ε προσπαθώ να το ξεχάσω...
    Μου έκαναν ζημιά οι πατάτες το ΣΚ
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εσύ ξεχνάς, οι φωτογραφίες όχι.
     
  11. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Σκέτο γύρο και πίτα ολικής...έχετε βαλθεί να με εξοντώσετε
     
  12. Raed

    Raed Dazed

    Ψάρακας είμαι bro!
    Απλά...διάβασα όλη την ύλη!