Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Δε μου λες, μία με τ' αγριογούρουνα, μία με τα μαλάκια, βαλτός είσαι? Ή εγώ πεινάω τον τελευταίο καιρό υπερβολικά ή εσύ σκέφτεσαι συνέχεια το φαγητό  
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Παλιά το σκεφτόταν πιο πολύ...
    Υπάρχουν και ντο(υ)κουμέντα...



     
     
  3. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Δεν είναι στο χέρι μου να γίνω, αλλά και να ήταν δεν θα γινόμουν γιατί αν γινόμουν θα έριχνα ban σε αυτούς με τους οποίους μιλάω και μετά δεν θα είχα με ποιον να μιλήσω.
     
  4. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Δίχως πρόστυχες και πορνες ;

    Θα σου κάνω ένα μήνα μπαν
     
  6. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Τόλμα.
    Αλλά μην ξεχάσεις να ονειρευτείς τι θα γίνει την επόμενη τετραετία
     
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Εντάξει τότε , θα σου κάνω για τέσσερα χρόνια
     
  8. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Αυτό που η διοίκηση επιλέγει την διαχείριση είναι λίγο μπανάλ και παλιομοδίτικο.
    Κανονικά κάθε 4 εξάμηνα θα πρέπει να κατεβαίνουν συνδυασμοί με επικεφαλής έναν υποψήφιο advisor και τέσσερις υποψηφίους moderators, να υπάρχει προεκλογική περίοδος και εκλογές.

    Και τότε να δούμε ποιον θα κάνεις μπαν
     
  9. Queen87

    Queen87 Contributor

    Εντάξει εγώ δεν κινδυνεύω. Να γίνεις... Θέλεις να σε ψηφίσουμε;
     
  10. https://tvxs.gr/news/ellada/martyriko-xorio-xaraktiristike-kontomari-tis-kritis

    αυτός που καποτε ειπε πως οι θηριωδιες των ναζι ήταν ΜΑΛΑΚΙΕΣ , εχει αραγε τα αρχιδια να το πει στην πλατεια του χωριου?

    εχουν τα υπολοιπα μελη της αγελης την ευθιξια να ζητησουν συγνωμη?

    την απαντηση την ξερουμε γιατι πολυ απλά αυτή ειναι η φιλοσοφια τους
     
  11. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Μακάρι να αναλάβεις. Φρόντισε να πετάξεις έξω όλα τα φασιστοειδη, άσχετα με τι μανδύα φοράνε.
     
  12. 1.85 πληζ (για να υπολογίσεις το τακούνι)