Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ας υπάρχει εδώ τουλάχιστον, μπορεί κάποια άτομα να το δουν και να ανταποκριθούν εφόσον το επιθυμούν.
    Το θέμα είναι:
    "Το Orlando LGBT+ ξεκινά τη διεξαγωγή της Πρώτης Πανελλήνιας Έρευνας για τις «Στάσεις & αντιλήψεις ειδικών ψυχικής υγείας κατά την παροχή υπηρεσιών σε ΛΟΑΤ+ άτομα: Η εμπειρία των ληπτών-ριών»".
    Βρείτε το εδώ:
    https://orlandolgbt.gr/ereuna-gia-t...v_7GaTb76XqGngJDSdCSHVci-xfffCRG1-sweqiax2CGQ


    ...

    Εκτιμώ πως είναι εξαιρετικό ένας επιστημονικός κλάδος να θέτει "εαυτόν" προς αξιολόγηση.
    Ιδιαίτερα όταν έχει καταντήσει κοινός τόπος και πεδίο αφόρητης και άσχετης παπαρολογίας η όποια "ψυχολογοκουβέντα" κυριολεκτικά από τον πάσα ένα και την πάσα μία για οποιοδήποτε θέμα άπτεται συμπεριφορών σε κάθε πεδίο της κοινωνικής στάσης και συμπεριφοράς, πολλώ δε μάλλον για τα άτομα, που δεν εμπίπτουν στον αντιληπτικό τους ορίζοντα
     
    Last edited: 23 Ιουλίου 2019
  2. lotus

    lotus Silence

     
     
  3. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Δεν νομίζω πως ισχύει κάτι τέτοιο βάσει της ιστοσελίδας, καλή προσπάθεια που μακάρι να αποδώσει αλλά προς το παρόν μάλλον κούκο μόνο του θυμίζει.
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Aπ' τα ολότελα, που λένε...
     
  5. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Οϊ οϊ μανουλα μ, τι μας περιμενει το σαββατοκυριακο.....

     
     
  6. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Αυτήν τη στιγμή σκέφτηκα πιο έντονα από κάθε άλλη φορά αυτό που αναφέρει ο @Arioch "fake it until you make it".
    Δεν έχει σημασία αν όντως η προσέγγιση αυτή είναι λειτουργική υπό όλες τις συνθήκες και αν ως μεταβλητή μπορεί να εισαχθεί σε κάθε εκδοχή, κ.τ.λ. Σημασία έχει η ανάγκη που μου προκάλεσε να το φέρω τόσο έντονα στο μυαλό μου...
     
  7. brenda

    brenda FU very much

     
     
  8. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Καποια Ψυχη αρχιζει και μου γινεται συμπαθης.
    Για να δουμε.
    Μπορει να ερθουν παλι ακαλεστοι τιποτα εξηγηινοι....
     
  9. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Ο γκαζα είναι ο καλύτερος Αφέντης του κοσμου κι εγώ δηλώνω το παντοτινό,υπάκουο,πειθήνιο σκλαβι Του.

    *Ε ρε γλέντια!
     
  10. Φωτογραφίες από τις τιμωρίες μη ξεχάσεις   
     
  11. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Εύχομαι μόνο να μην το δει!!!
     
     
  12. Σε πιστεύω μην ορκιζεσαι!!!