Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Πω, ήττα, και είχα την ελπίδα να έγινα ξαφνικά ενδιαφέρουσα μόνο εγώ. Καλά, θα το μοιραστούμε. Είμαστε δυο oι ενδιαφέρουσες  

    @andreasbear πέντε είναι μια χαρά... σε μένα είκοσι φορές από τις δυο το μεσημέρι!
     
  2. RAIN

    RAIN nefelibata

    @estelwen
    Τι ίδιο και σε μένα. Το ανέφερα στο support, φαντάζομαι το κοιτάνε.
     
  3. andreasbear

    andreasbear Regular Member

    Τουλάχιστον εγώ δεν ενδιαφερ
    Αφού έγινα και ενδιαφέρουσα κατι γίνετε!!!!    
     
  4. tithon

    tithon Contributor

    κρίμα και νόμισα πως άρεσα σε τόσα αγόρια.
    έλεγα μάλιστα ν' ανοίξω και νήμα που με θέλουν τόσο και φοβούνται να με βγάλουν γιά ποτό.
     
  5. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Και εμένα, δέκα τουλάχιστον.
     
  6. espimain

    espimain Contributor

    Το δικό μου το επισκέφτηκαν καμιά δεκαριά. Δεν έχει συμβεί άλλη φορά. Δεν καταλαβαίνω τι συμβαίνει.
     
  7. espimain

    espimain Contributor

    Οι επισκέψεις στο προφίλ μου άρχισαν από εσένα.
    Ήσουν η πρώτη που μπήκες στο δικό μου χθες.
    Μετά ουκ έτσι αριθμός.
     
  8. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Μπα, έτυχε, ήτανε Κυριακή και δεν έχει τι να κάνει ο κόσμος.
     
  9. zaratoustras

    zaratoustras Regular Member

    Και σε μενα το ιδιο !!!! Μπαινοβγαινει κοσμος χαχα, δεν πειραζει να γνωριζομαστε κιολας , σε οποιας/ου το προφιλ "μπηκα" ας στειλει μνμ
     
  10. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Πολύ ωραία λοιπόν όλη αυτή η ξαφνική κινητικότητα, μακάρι η επόμενη δραστηριότητα να είναι τυχαία αποστολή πμ του ενός σε άλλους!  
     
  11. zaratoustras

    zaratoustras Regular Member

    Χαχαχα και να γραφει σημειο συναντησης, ωρα και μερα , να ξαμοληθουμε ολοι στους δρομους!
     
  12. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    χαχα, καλό και αυτό!
    Εγώ είχα στο νου μου κάτι πιο virus-like, να στελνει ράντομ σε τρίτους μηνύματα ήδη σταλμένα σε άλλους